המוח הגברי>< המוח הנשי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המוח הגברי>< המוח הנשי

NOVA

Recommended Posts

ואגב, זה שלרוב הגברים יש מוח גברי ולרוב הנשים מוח נשי לא אומר שאין נהגות טובות כי לא חסר מוחות מאוזנים (גם מזה וגם מזה) וגם בנות עם מוח גברי (לא אומר כלום על נטיות מיניות) ולהפיך (שוב פעם לא אומר כלום על נטיות מיניות)

ברור

מעשית - תמיד יש סטיות בסטטיסטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא פתחתי את התראד הזה כדי שהתגובות יהיו סקסיסטיות אלא רק להראות עובדות ואחרי הכל...

אולי הגבר יהיה הפועל המסוקס אבל האישה תיהיה הפסיכולוגית המצליחה...

ואגב,SixKiller תזהר ובלום את פיך בהקדם....אנשים כמוך לא ברוכים בפורומים של HWZ.

..... בלום פי... לא פתחתי אותו פשוט רשמתי.... אנשים כמוני ... לא ברוכים פה אין שום בעיה...

אתה חושב רק בגלל שיש לך 5 כוכבים ואתה מנהל... אתה חושב שאתה יכול להגיד לי מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סיימת...? עכשיו שאני יבין אתה רוסי זקן או אישה....?

אני הישראלי ואתה הישראלי הקדמון שעושה מעצמו בדיחה. סוף פסוק.

ד"א: אתה לא צריך להכיר אותי בשביל לתת לי כבוד מינימאלי. למעשה, אתה לא צריך, אלא אתה חייב. תתנהג כחוק - לא תענש. לא תתנהג כחוק - תוענש. משהו מה מצויין לעלעיל בטוח יתקיים. כרגע אתה תחת החוקים של הפורום ואתה מחוייב להם בנוסף לחוקים של מדינת . תן לי לפשט: גזענות\קללות ואתה עף over the rainbow.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים בדיוק בגלל על מה שאנחנו מדברים כאן אני כ"כ מתנגד לפמיניזם. הן בעצם באות להגיד שהן שוות לגבר בכל דבר, כשהן בעצם לא.

הריי מה ההפך לשווה? ההפך הוא שונה ולא נחות. זה לא אומר שנשים נופלות מאיתנו, הגברים. זה אומר שהן שונות ומעצם כך יש דברים שחזקים יותר אצלן ויש דברים שחזקים יותר אצלינו. אין טעם לנסות להיות כמו הגברים, כי אתן פשוט לא.

מלבד לזאת, אני לוקח את צידן בהחלט בכל העניין של שווי ההזדמנויות. לאחד תינתן ההזדמנות להוכיח את עצמו בכל עניין ועניין, אבל בכל זאת ניתן להגיע לאיזשהן מסקנות בנושאים של שוני בין המינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז בריאת העולם כמעט נשים לא היו צריכים לעשות פעולות פיזיות כבדות כמו הגברים, אני חושב שזה מה שגורם להבדל.

בזמן שהגברים בעולם היו עסוקים בעבודה פיזית מפרחת, הגוף שלהם התפתח בצורה מדהימה, אבל הם די שכחו מהרגשות. לאומת הנשים שכל היום ישבו בבית, פיזית הן בקושי יכלו להרים 15 קילו, אבל נפשית ומוחית הן היו יכולות להעלות לכולם את המצב רוח.

(אני עייף וחסר שינה, מצטער שזה לא מנוסח כמו שצריך, אני מקווה שתבינו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

הלוואי עלי ניסוחים כאלה בשוטף....

בכל מקרה. כמו שאמרתי. לא לכל גבר יש מוח גברי ולא לכל אישה מוח נשי. הזדמנות שווה לשניהם!

מה שגם יש לא מעט אנשים שהמוח שלהם יחסית מאוזן.

מה שמצחיק זה שהגברים האמיתים הם דווקא ביל גייטס, אלברט איינשטיין ושאר ה"חנונים" הם קיבלו הכי הרבה טסטוסטורון בעקרון :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הישראלי ואתה הישראלי הקדמון שעושה מעצמו בדיחה. סוף פסוק.

ד"א: אתה לא צריך להכיר אותי בשביל לתת לי כבוד מינימאלי. למעשה, אתה לא צריך, אלא אתה חייב. תתנהג כחוק - לא תענש. לא תתנהג כחוק - תוענש. משהו מה מצויין לעלעיל בטוח יתקיים. כרגע אתה תחת החוקים של הפורום ואתה מחוייב להם בנוסף לחוקים של מדינת . תן לי לפשט: גזענות\קללות ואתה עף over the rainbow.

אה כן... הרב יצחק לבי.... ומה בדיוק *** אתה *** חושב שאתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיקסקילר, אתה פשוט מת שהנושא הזה ינעל אה? מה הבעיה שלך? יש כאן נושא די מעניין, ואנשים רוצים לדון בו. למה להרוס. בבקשה, אם כל מה שאתה רוצה לעשות באשכול הזה זה לריב עם אנשים, אז תוותר מראש. לכולם יהיה יותר טוב ככה. ובבקשה אל תגיב על ההודעה הזאת. מיותר.

ובחזרה לנושא, אמרת משהו לגבי זה שאבא שלך יודע כשרוסי נוהג? איך הוא מגלה את זה? בכך שהרוסי מפעיל איתות לפני שהוא עובר נתיב? או שכשהוא מחנה את האוטו, הוא לא חוסם 3 מכוניות? אה ברור. הוא בטח ידע שזה רוסי, כשהרוסי לא חתך אותו כשהייתה לו ההזדמנות... ברווור ברווור...

לגבי נשים, אין שום קשר לזה שהן עושות פחות תאונות. פשוט האופן שבו הן נוהגות(אני מדבר על הרוב, לא על הספורות שנולדו עם הגה בידיים שלא רואות ממטר את רוב הנהגים) הוא מאד זהיר ואיטי, ואפשר לשים לב כשהיא תופסת את הנתיב ההכי שמאלי ונוסעת ב20 קמ"ש... תקחי את הנתיב הימני ונחמד ותעשי שם מה שבא לך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיקסקילר, אתה פשוט מת שהנושא הזה ינעל אה? מה הבעיה שלך? יש כאן נושא די מעניין, ואנשים רוצים לדון בו. למה להרוס. בבקשה, אם כל מה שאתה רוצה לעשות באשכול הזה זה לריב עם אנשים, אז תוותר מראש. לכולם יהיה יותר טוב ככה. ובבקשה אל תגיב על ההודעה הזאת. מיותר.

ובחזרה לנושא, אמרת משהו לגבי זה שאבא שלך יודע כשרוסי נוהג? איך הוא מגלה את זה? בכך שהרוסי מפעיל איתות לפני שהוא עובר נתיב? או שכשהוא מחנה את האוטו, הוא לא חוסם 3 מכוניות? אה ברור. הוא בטח ידע שזה רוסי, כשהרוסי לא חתך אותו כשהייתה לו ההזדמנות... ברווור ברווור...

לגבי נשים, אין שום קשר לזה שהן עושות פחות תאונות. פשוט האופן שבו הן נוהגות(אני מדבר על הרוב, לא על הספורות שנולדו עם הגה בידיים שלא רואות ממטר את רוב הנהגים) הוא מאד זהיר ואיטי, ואפשר לשים לב כשהיא תופסת את הנתיב ההכי שמאלי ונוסעת ב20 קמ"ש... תקחי את הנתיב הימני ונחמד ותעשי שם מה שבא לך!

לול עובר נתיב... אני מצטער אם פגעתי במישהו פשוט לא חשבתי שזה יפריע למישהו ... למחוק את ההודעה...? הראשונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק מהעניין שנשים לא נוהגות טוב (אני מכליל אבל רובן באמת נוהגות פחות טוב מגברים [שוב הכללה אבל אתם יודעים למה אני מתכוון]) זה בגלל שהן לא מבינות איך הרכב עובד, איך הן נראות מכיוון אחר, את הפיזיקה של הרכב (פניות האצות בלימה....), בעיה עם הערכת מרחקים והתמצאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז בריאת העולם כמעט נשים לא היו צריכים לעשות פעולות פיזיות כבדות כמו הגברים, אני חושב שזה מה שגורם להבדל.

בזמן שהגברים בעולם היו עסוקים בעבודה פיזית מפרחת, הגוף שלהם התפתח בצורה מדהימה, אבל הם די שכחו מהרגשות. לאומת הנשים שכל היום ישבו בבית, פיזית הן בקושי יכלו להרים 15 קילו, אבל נפשית ומוחית הן היו יכולות להעלות לכולם את המצב רוח.

(אני עייף וחסר שינה, מצטער שזה לא מנוסח כמו שצריך, אני מקווה שתבינו)

אולי תתפלא לשמוע שבכל התרבויות שהיו מאז בריאת העולם הנשים הם אלה שעשו את כל העבודה הפיזית וגברים בדרך כלל בילו בבית הקפה על סיגריה ושש בש / או דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...