המוח הגברי>< המוח הנשי - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המוח הגברי>< המוח הנשי

NOVA

Recommended Posts

לדעתי הוא בדיוק ההפך מגזעני. סוף סוף מישהו בא ואומר שלא הגברים יותר טובים או נעלים. אלא שהמוחות שלנו שונים במהותם.

לכל מוח יש את הצד החזק שלו!

כ"כ הקפידו לפאר בכתבה (אולי בספר זה שונה) את הצדדים החזקים בכל אחד מהמקרים שזה היה סתם מעצבן אחרי בערך עשר פסקאות.

בכל אופן, אין ספק שהמחקר טרם לפחות קמעה להבנת אושיות כאלה או אחרות שטוחנות אותנו רבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לכל מי שיש לו ידיעות אחרונות בבית שיפתח "7ימים" ויקרא את הכתבה על ההבדלים בין המוח הגברי למוח הנשי...

בקיצור מה שאומרים שם זה שההבדל הוא ביולוגי ולא כל כך תלוי בסביבה ובחינוך.

המוח הגברי-סיסטמתי, רוצה לדעת, לא אמפטי.

המוח הנשי-אמפטי, חברתי, טוב עם מילים ורגשות, פחות טוב בבמדעים מדוייקים.

בקיצור אני ממליץ לקרוא לכל אחד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שיש לו ידיעות אחרונות בבית שיפתח "7ימים" ויקרא את הכתבה על ההבדלים בין המוח הגברי למוח הנשי...

בקיצור מה שאומרים שם זה שההבדל הוא ביולוגי ולא כל כך תלוי בסביבה ובחינוך.

המוח הגברי-סיסטמתי, רוצה לדעת, לא אמפטי.

המוח הנשי-אמפטי, חברתי, טוב עם מילים ורגשות, פחות טוב בבמדעים מדוייקים.

בקיצור אני ממליץ לקרוא לכל אחד :)

חבל שאין לי ידיעות.... :(

אבל לפחות עכשיו אני יודע שנשים לא יודעות לנהוג בגלל בעיות גנטיות ( :cwm3:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחח >:(

הרגת אותי,רק בשביל תגובות כאלה נכנסתי לנושא הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אנחנו יודעים שלא צריך להאשים בנות שלא יודעות לנהוג...

הן מוגבלות עוד לפני שהן נולדו. כנ"ל לגבי כל דבר שעושים עם הידיים (חוץ מלבשל, לנקות, ועוד משהו עושים בידיים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא לפה ואני אראה לך לפחות שתי בנות שנוהגות יותר טוב משתצליח אי פעם בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח אבא שלי אומר לי תמיד שיש איזה בעיה על הכביש "אישה... או רוסים... או זקנים..." וזה באמת נכון היה איזה 200 קטעים ובכולם זה היה ככה רוב המקרים זה נשים...

אדוני, אתה בור ועם הארץ, אני מצטער אבל זה באמת נכון. אני לא יודע מאיזה חור צר את מצצת את הסטיסטיקה הזאת, אבל אני מציע שלפני שאתה מוציא דברים גזעניים ואוגואיסטיים מהפה המנבל שלך תבדוק עבודות. העובדות הן כדילקמן: הנשים עושים פשוט פחות תאונות. אני זוכר שאני קראתי במפורש או באתר לסטיטסטיקה או בעיתון שבכ-7X מהתאונות גברים מעורבים ורק השאר הם נשים.

בקשר לרוסים: לפחות אם אתה הולך לפי סטיגמות תלך לפי סטיגמות קיימות ולא תמציא שטויות חדשות על השטויות הקיימות. כידוע, הדעה הרווחת שהערס הממוצע נכנס הייטב בקטגורייה של הנהג הכי גרוע. באמת שאני לא יודע למה אתה מרגיש נוחות מסויימת לעוות את זה, באמת מאוד מעניין.

אני רק רוצה להדגיש שאני לא חושב שזה נכון לקטלג אנשים בקבוצות כאלה ולהחליט על דברים פשוט לא נכונים סטיטסטית. זה נאמר רק כדי להדגיש את בורות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדוני, אתה בור ועם הארץ, אני מצטער אבל זה באמת נכון. אני לא יודע מאיזה חור צר את מצצת את הסטיסטיקה הזאת, אבל אני מציע שלפני שאתה מוציא דברים גזעניים ואוגואיסטיים מהפה המנבל שלך תבדוק עבודות. העובדות הן כדילקמן: הנשים עושים פשוט פחות תאונות. אני זוכר שאני קראתי במפורש או באתר לסטיטסטיקה או בעיתון שבכ-7X מהתאונות גברים מעורבים ורק השאר הם נשים.

בקשר לרוסים, לפחות אם אתה הולך לפי סטיגמות תלך לפי סטיגמות קיימות ולא תמציא שטויות חדשות על השטויות הקיימות. כידע הדעה הרווחת שהערס הממוצע נכנס הייטב בקטגורייה של הנהג הכי גרוע. באמת שאני לא יודע למה אתה מרגיש נוחות מסויימת לעוות את זה, באמת מאוד מעניין. אני רק רוצה להדגיש שאני לא חושב שזה נכון לקטלג אנשים בקבוצות כאלה ולהחליט על דברים פשוט לא נכונים סטיטסטית. זה נאמר רק כדי להדגיש את בורות שלך.

טוב סיימת...? עכשיו שאני יבין אתה רוסי זקן או אישה....?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פתחתי את התראד הזה כדי שהתגובות יהיו סקסיסטיות אלא רק להראות עובדות ואחרי הכל...

אולי הגבר יהיה הפועל המסוקס אבל האישה תיהיה הפסיכולוגית המצליחה...

ואגב,SixKiller תזהר ובלום את פיך בהקדם....אנשים כמוך לא ברוכים בפורומים של HWZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים בין המוח הנשי לגברי כבר ידועים הרבה זמן.

לא מזמן היתה תוכנית (קצת מטרידה לדעתי...) בערוץ 8 על בחורה, לסבית, שהחליטה לקחת טסטוסטרונים (בפיקוח רפואי כמובן) ולעקוב אחרי השינויים שיעברו עליה, בצפיה שהיא תהפוך לאט לאט להיות יותר גבר מאשה.

בתוכנית עקבו אחריה ושלחו אותה לסדרת בדיקות-

עשו לה בדיקות גופניות - מסת שרירים, מהירות ריצה, מהירות תגובה בידיים, בדיקות מנטליות - מבחנים פסיכולוגים, אוצר מילים, MRI (צילום מח), תגובות רגשיות... בקיצור, כל הדברים שאמורים להיות שונים בין גבר לאישה.

בדקו אותה שוב אחרי חצי שנה - השינוי היה מטורף! - חוץ מהעובדה שהתחיל לצמוח לה (לו?) זקן, התחילו להתרחב הכתפיים, השרירים והשומן בגוף התחילו להתחלק כמו אצל גבר, מהירות הריצה השתפרה ב10-15%, מהירות התגובה (ביידיים והאצבעות) השתפרה, היכולת הטכנית והמכנית השתפרה... אבל - היכולות הרגשיות שלה ירדו רמה, היכולות האמפטיות (לזהות מצבי רוח לפי פרצופים/תגובות של אנשים) התדרדרו, היכולת הוורבלית התדרדרה וכו' - בצילומי המוח ראו איך איזורים שונים במוח עושים כרגע את אותן הפעולות שאיזורים אחרים עשו חצי שנה לפני...

בקיצור זה היה ממש מעניין, לראות איך ההבדל בהורמון אחד גורם לכ"כ הרבה שינויים, וזה רק אחרי חצי שנה, תחשוב מה ההדלים בין אישה לגבר שכל חייהם יש בניהם הבדלים כאלה.

וכן - ביולוגית גבר יהיה נהג יותר טוב, או איש מחשבים יותר טוב או כל דבר טכני אחר יותר טוב, אישה תהיה פסיכולוגית יותר טובה, מורה יותר טובה, נהגת יותר זהירה ורגישה (רק בשביל להיות פוליטיקלי קורקט ;) ). מעשית - תמיד יש סטיות בסטטיסטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם ידוע אבל זה הפעם הראשונה שמדען בא ומצהיר את זה בספר מדעי.

ואגב, זה שלרוב הגברים יש מוח גברי ולרוב הנשים מוח נשי לא אומר שאין נהגות טובות כי לא חסר מוחות מאוזנים (גם מזה וגם מזה) וגם בנות עם מוח גברי (לא אומר כלום על נטיות מיניות) ולהפיך (שוב פעם לא אומר כלום על נטיות מיניות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...