בריטניה: אסור להכנס לבריכה בבגדים חושפניים, על פי האיסלאם - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בריטניה: אסור להכנס לבריכה בבגדים חושפניים, על פי האיסלאם

Avi Levin

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בסוף נגלה שאתה משם [משפחתך] -ואתה רק מנסה לברוח :jump:.

אם כן יש לו המון המון סיבות למה לרצות לברוח משמה, אי אפשר לחיות בדו קיום עם אייתוררות(אייתוללה + תורה - כל הזכויות שמורות לי)... הם מגיעים בונים התנחלות ומתכנלים לכל שאר השכנים ודוחפים אותם החוצה.

ברגע שמשפחה חרדית אחת מגיעה, תוך שנה יהיו 10, ותוך שנתיים יהיו 50 משפחות, הם עובדים בתוכניות מאוד מאוד מדודקות על דחיפה של שכונות חילוניות מאזורים שונים בארץ.

מרגע שיש שמה מאסה קריטית זה פשוט בלתי אפשרי, החל מצעקות וקללות, עד פינצ'ור רכבים שנוסעים בשבת, פשוט פאנאטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכליל.

בני ברק זאת עיר של תורה -99 אחוז שם חרדים. יש ערים שבנו אותם בשביל האכלוסיה הזאת.

אז יש כאלה כמו שתיארת- אבל אל תכליל כי תאמין לי כנראה לא יצא לך לראות חרדים באמת פנים מול פנים .

מה נעשה שיש כל מיני מגזרים -והרבה חוזרים בתשובה שעושים מעשים לא הכי מתאימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא עיר של תורה , אתה מתכוון אולי הלכה אבל למען האמת זו עיר של טיטולים כמות החרא שיש שם עולה לאין שעור על כל דבר אחר , אני בטוח שיש שם יותר טיטולים מלאים בחרא מאשר נניח ספרים , כמו כן הציבור הדוסי משתמש בכלים חד פעמים בצורה מסיבית מאוד כך שהעיר שם מלאה בחרא וכלים בלתי מתכלים , אז היכן התורה בכל זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיסלאם כבר פה ממזמן,

תנסו ללכת עם מכנסיים קצרים מעל הברך במרכז תל אביב ותראה איזה מבטים תקבלו

אההה הגזמת

ברוב תל אביב לא תקבל שום מבטים...

יש מקומות שיסקלו אותך באבנים אבל, יש מספיק מקומות בילוי שזה ממש לא בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו , כמה זמן יקח עד שיכניסו אזורים אסורים בלבוש חושפני ל ?

הרי אין לנו הרבה מה לחשוב על הנושאים האלו , טוב לפחות למי שיכול לחשוב , הדוגמאות של שילטון דתי מצויים ברחביי המזרח התיכון ובכלל אני מתאר לעצמי בכל העולם אפילו ברוב העולם , הרי רוב העולם הוא איננו דמוקרטי , הטרולרוני ברוב טיפשותו רוצה לעשות ממדינת אירן , הרי מה זה מדינת הלכה ? נכון מאוד , אירן . זה הרי ברור כמו השמש בצהרי היום בקיץ ישראלי טיפוסי , זה שאנשים לא מישירים מבט אל השמש זה משהו אחר , אבל האמת היא שאין דת מונוטיאיסטית שהיא ותרנית ו / או דוגלת בחיה ותן לחיות , אין סרט כזה !

אם הדתיים יהיהו רוב , בדרך כזו או אחרת הם יפעלו להכחדת החופש והדמוקרטיה , אז זהו זה , כל השטויות של הדיבורים על בנחת וזיבולי שכל למינהם הם בדיוק זה , זיבולי מוח שמטרתם היא להסיט את דעתו של האידיוט וקל הדעת הטיפוסי או בקיצור אך שעובדיה קורא להם " בהמות " מהאמת הברורה שאירן , הם רוצים כאן !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אם זה קו המחשבה שלך מציעה לך כבר עכשיו להשיג אזרחות זרה

קצב הריבוי של האוכלוסיות הדתיות בארץ הוא מאוד גבוהה, ותוך עשור הם יהיה חלק משמעותי גם בצבא וגם בקלפי

:s05: ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...