מפרט , צריך דיעות בנוגע ללוח אם, זכרונות פנימיים, כרטיס קול וכו - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט , צריך דיעות בנוגע ללוח אם, זכרונות פנימיים, כרטיס קול וכו

Mister-G

Recommended Posts

אני תמיד רגיל להביא לאנשים חתיכות מפרטים, אבל כרגע זה לאחותי, כמובן שהיא לא סתם על המחשב, היא דיי מתעסקת במלא תוכנות וכאשר היא על המחשב שלי עם השם משתמש שלה בווינדוס אקס פי, המחשב דיי הולך לאט (פנטיום 4 עם 1700 מגה הרץ, 256 מגה בייט RDRAM של PC800) והמחשב שלי לא איטי בכלל.

אז יש לי כמה שאלות למפרט:

איזה לוח אם הכי טוב מבחינת ביצועים כיום? שמעתי על Epox 8RDA , עכשיו אם אני רוצה לאמת אם זה נכון. (כאן אני לא לוקח בחשבון את מכיוון שיש להם בעיות אחריות מאוד גדולות בארץץ לפי מה ששמעתי , כמובן שאני רוצה לבדוק אם זה נכון גם)

זכרונות פנימיים - אם אני לוקח DUAL DDR לפנטיום 4, אז באמת יראו ביצועים בין DUAL DDR של 333MHZ לבין 400MHZ? ואם כן, בכמה אחוזים? (ולא להתחיל להגיד לי סתם ממה שניראה, באמת לפי מה שראו בביקורות וכו כי אני יודע שיש אחוזי ביצועים מסוימים אבל לא עד כמה)

בלוחות אם הטובים כיום יש 5.1 SOUND, לפי איך שאני יודע זה DOLBY נכון? אז ב 8RDA יש גם 5.1 SOUND מובנה, תגידו זה נותן איכות טובה? או שעדיף לקנות כרטיס קול של , (כמו SB Live 5.1 Series שעולה 150 שקל) ?

יענו אחותי שומעת וכאלה ולא רוצה איזה משהו גרוע =\

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והמעבד שלך הוא לא 423 פינים אז אתה יכול לקנות את הP4S800 שמבוסס על הצ'יפ של SIS648FX.

זכרונות, בשביל המעבד הזה לא הייתי קונה יותר מPC2100. אבל כבר לא משתלם לקנות אותם. שני סטיקים של 256MB כל אחד המהירות PC2700 יעשות את העבודה. אם אתה רוצה אז יש סוגי מסוימים שכדאי לך לקחת.

אין מה לדאוג בקשר לכרטיס קול בלוחות לP4. הם מספיק טובים לכל משתמש ביתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאא.......

תיקראו שוב!

אוף OMG... אני אחרי חצי יום רואה שזה מה שיוצא מהדיון :-[

אוקי אני אסביר שוב:

ואל תתיחסו למה שחשבתם מקודם, אני קונה מערכת מבוססת (אדבנסד מייקרו דבייסס כן!) ואיתה אני קונה לוח אם ה

8RDA+ של אפוקס! כן!

:[

אני רוצה לדעת שהאפוקס 8RDA מספק ביצועים מעולים או שיש במחיר שלו לוחות אם שמספקים ביצועים יותר טובים.

בקשר לכרטיס קול, שאלתי ואני אשאל שוב, מה עדיף? לוח אם דולבי סאונד ב 8RDA+ מובנה של 5.1 ערוצים או כרטיס קול של בדגם ה : SB LIVE 5.1 SERIES? (שהוא עולה 150 ש"ח)

תודה מראש! :=\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את ההודעה שלך בעצמך ותסביר לי איך אנחנו אמורים להבין שאתה מעוניין ב-AMD? לנחש?

איזה לוח אם הכי טוב מבחינת ביצועים כיום? שמעתי על Epox 8RDA.

זכרונות פנימיים - אם אני לוקח DUAL לפנטיום 4.

כן האפוקס הוא טוב, בדיוק כמו עוד לוחות מבוססי nForce2 שכיום המוביל בשוק.

המחיר שלו לא מוגזם מדי.

כרטיסי הקול המובנים על הלוחות של ימינו הם ברמה גבוה ומספקים. לפחות ברמתו של ה-Live! 5.1..

מיותר להשקיע בכרטיס נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

epox 8rda+ for evah! it has the soundstorm sound card on board which is rated between audigy and audigy 2 which is high qulity ;o

the nf7 s\sl has it aswell, but i like epox more and cost more ;o

take the 8rda(+) ! ;o

LOL Thanks man,

and why all those smiles? ;o

can't u do them at mirc or somthing ? ;o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...