צלחות לווין. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צלחות לווין.

M.o.D

Recommended Posts

כבר 4 שנים משתמש בצלחת לוויון, הצלחת עלתה לנו משהו כמו 150 ש"ח, הממיר עלה 500. יש 5000 ערוצים, 90 % ניתן לפתוח

יש ממירים עם אפשרות להתחברות לשניים ויותר לווינים, לנו יש אחד כזה ויש לנו גם ערוצים ישראליים, מכיוון שאנחנו לא ממש צופים בהם אז לא התעסקנו עם פתיחת הערוצים ויש לנו את חינוכית, קשת, ערוץ 2 וערוץ 10... מידי פעם לוגי, ביפ וריאליטי טיבי ניפתחים...

אה, רצוי לציין שיש בסביבות ה1000 ערוצי פורנו משעמים שסתם תופסים מקום (שמים שם איזו בהמה ואומרים לה לגרד את הבטן שנה מול המצלמה)

יש לשיטה את הפלוסים שלה, למשל על כל ערוץ מהלווין האירופאי (אני מחובר ל HOT BIRD 13) יש כמה פסי קול בכמה שפות (עיברית אין)

וזה שאתה משלם רק על חשמל... אבל אם אתה נוהג לצפות בערוצים כגון DISCOVEY , NATIONAL GEOGRAFIC ושלל ערוצי על רמה תמצא את עצמך מבזבז כל שבת כשעה על העלאת קודים של ערוצים למכשיר....

עוד מינוס- שאני לא בטוח בחוקיות של הנושא, לכן תקרא את ההודעה מהר במקרה והיא תמחק ;)

מה השם של אותו ממיר שיש לך?

אלי

היום יש ממיר HD + במחיר שפוי שנקרא Cuberevo 250HD שמאפשר התחברות לאינטרנט, צפייה בכל סוגי השידורים והקלטה להתקן USB

(אין לי מושג מאיפה אבל אפשר להשיג אותו חיפוש קטן בגוגל אני מאמין שיענה לך על התשובה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח? :s05:

נשמע קצת גדול מידי...

אכן יש צלחות כאלה למרות שנשמע מוזר, אבל אם אני לא טועה מעל 2.5 מטר זה לא חוקי לאזרח פרטי או דורש אישור ממשרד התקשורת,

בכל מקרה הינה פורום בעניין - http://www.sat-israel.com/Forums/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלי

היום יש ממיר HD + במחיר שפוי שנקרא Cuberevo 250HD שמאפשר התחברות לאינטרנט, צפייה בכל סוגי השידורים והקלטה להתקן USB

(אין לי מושג מאיפה אבל אפשר להשיג אותו חיפוש קטן בגוגל אני מאמין שיענה לך על התשובה)

נראה לי זה רק ללינוקס... מצאתי באינטרנט

LINUX OS (some parts under the terms of GPL, accordingly expandable)

LINUX Operating System

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...