אזהרה בקשר לחנות שמימנה הוזמן המכשיר נוקיה 5800 , חווית קנייה לא מוצלחת - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אזהרה בקשר לחנות שמימנה הוזמן המכשיר נוקיה 5800 , חווית קנייה לא מוצלחת

yosizach

Recommended Posts

סיפורי מחנות פרטית http://well-mobile.co.il/

מכשיר מדובר נוקיה 5800

הזמנתי את המכשיר משם , המכשיר הגיע בערכה מבולגנת חצי מהדברים מהדברים ארוזים חצי מהדברים לא ארוזים הערכה לא הייתה נראה חדשה החל מהקופסא למה שהיא מכילה המכשיר היה תוצרת סין , למי שדברים קטנים משנה משהו , צפוי להתאכזב , הזמנתי מכשיר כחול קיבלתי , מפרט שחור , סטנד שאמורים לקבל עם המכשיר לא קיבלתי עם המכשיר הזמנתי מגן מסך בתוספת תשלום שגם לא הגיע אליי ואכן צויין בקבלה , שפניתי לחנות התעצבנו עליי דיברו אליי בחוצפה ואמרו שכנראה שאני לא יודע מה ערכה צריכה להכיל , ושאין כזה דבר ולא קיים כזה דבר מפרט בצבע כחול רק שחור , ושלפני שאני אומר דברים שאני יבדוק את עצמי , רק תראו עם מי יש לכם עסק , שניסיתי להיות נחמד ולהודיעה ששלחתי תחבילה התקשרתי ואמרי עם אכן אני יקבל זיכוי ואיך התהליך הולך שוב פעם הגישה המגעילה שלהם , ''מה אתה לא מבין מה שאומרים לך ? ''

החזרתי להם תטלפון , ואני מבטל עיסקה

באותו הזמן ''בדקתי את עצמי'' , התקשרתי ליורקום ואכן הבדל שמיים , היה חשוב לחנות http://well-mobile.co.il/ להגן על עצמה לפני שהיא מספקת בכלל שירות כמו שצריך ולהיות צודקים זה כבר מזהיר , זו חנות שאי אפשר לסמוך עליה לדעתי.

אם מחליטים לקנות צעצוע כזה חשובה האמינות והמקוריות של המוצר אמא אבא מה שנקרא , סתם שתדעו ולא תיפלו ותתאכזבו לילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחיים לא מזמין מוצרים כאלה בדואר.

חייב לעשות סקר רציני לגבי חנות טובה,לגשת לחנות לבדוק את כל הפרטים הקטנים לבדוק את האריזה וכל מה שמסביב,להחזיק את המכשיר

לבדוק ארץ יצור.

אם הכל תקין עיסקה והולך עם המכשיר הביתה.

חנות של חוצפנים,בטח המכשיר הזה הוחזר לחנות ע"י לקוחות קודמים ואתה קיבלת אותו. :pissed:

תודה על העדכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העידכון, ובא בדיוק בזמן שהתכוונתי להזמין משם

חבל שלא הקלטת אותם או צילמת את האריזה

לפחות דבר אחד טוב יקרה מכל זה , עוד אנשים לא יתאכזבו כמוני עקב ההודעה , השתדלתי לכתוב גם בזאפ אני לא מצליח זה מחזיר אותי כל פעם לאחור להרשמה ולהיתחברות מחודשת.

עדכנתי את הכותרת שתהיה מובנת יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הזמנתי טלפון מחנות בנהריה ולמרות שצויין עברית בתוכנה ובמקשים הוא הגיע בלי מקשים בעברית.

ניסיתי להתלונן בזאפ אבל הם לא פירסמו למרות ששלחתי להם את החשבונית, מאז לא מאמין בהם יותר, לדעתי יש להם אינטרס לפרסם רק ביקורות חיוביות.

בהזדמנות אחרת קניתי N85 מחנות בקניון, היה מעולה וגם המחיר היה טוב.

אני מציע לך לקנות רק בחנות ליד הבית / עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הזמנתי טלפון מחנות בנהריה ולמרות שצויין עברית בתוכנה ובמקשים הוא הגיע בלי מקשים בעברית.

ניסיתי להתלונן בזאפ אבל הם לא פירסמו למרות ששלחתי להם את החשבונית, מאז לא מאמין בהם יותר, לדעתי יש להם אינטרס לפרסם רק ביקורות חיוביות.

בהזדמנות אחרת קניתי N85 מחנות בקניון, היה מעולה וגם המחיר היה טוב.

אני מציע לך לקנות רק בחנות ליד הבית / עבודה.

מסכים איתך או בחנות קרובה לבית , או לשלם עוד קצת ולקנות מיבואן רישמי במידה ויש כזה , ובמקרה הזה יש יורקום נציגת בישראל .

בקשר לזאפ כתבתי להם שוב עם זה המצב חבל , גם ביקורות שליליות צריכות להיכתב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה באתר של החנות לוגו של אמון הציבור (תחת: "מי אנחנו")

חיפוש של שם החנות Well Mobile באתר אמון הציבור לא הניב תוצאה של חנות שקיבלה תו אמון הציבור.

אז אני מציע שתתלונן באמון הציבור עליהם.

אם הם באמת קיבלו תג אמון יהיה להם חשוב לתת הסבר נאות,

ואם לא - ראוי שיטופל ויפורסם ע"י אמון הציבור.

www.emun.org

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...