ח"ח לקילומבו דיג'י שופ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ח"ח לקילומבו דיג'י שופ!

IG

Recommended Posts

לפני כחודש התקלקלו לי אוזנות הסנהייזר חרטא שלי ושלחתי אותן לחנות כדי שיתקנו לי אותן במסגרת האחריות.

שבוע אחרי זה התחלתי להציק להם בטלפון על זה שהתיקון מתעקב....

בשבוע שעבר האוזניות חזרו לחנות והתקשרו אלי והודיע שהן הגיעו. בהתחלה הבחור שדיבר איתי רצה שאני אשלם על המשלוח בדואר רשום, ומכיוון שלא היה עלי את הכרטיס אשראי אמרתי לו שאני אחזור אליו.

יום אחרי זה חזרתי אליו ובקשתי ממנו שלפני המשלוח, שיבדוק שהאוזניות עובדות ותוקנו בצורה טובה (החליפו לי דרייבר... באוזניות כפתור...). הוא בדק ואמר שהן בסדר, באתי להביא לו את המספר כרטיס אשראי- והוא אמר לי: "עזוב... עלי".

יצא גבר גבר (בכול זאת, הייתי חודש בלי ... 10 ש"ח זה פיצוי הולם לפי דעתי, למרות שזה לא אשמתו). מחר אני נוסע לדואר לקחת את האוזניות, אבל בינתיים רציתי להגיד ח"ח על השרות של קילומבו!

(לא רק תלונות על חנויות ג'יפה מותר לפרסם ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קילומבו דיג'י שופ? זה שם של פוקימון, לא?

פשוט תת רמה מה שהולך פה עם הספאם...

בכל מקרה באמת קילומבו מעולים, האמת שזה קצת מזל על איזה נציג\ה אתה נופל, אבל ברוב הפעמים גם אני קיבלתי שירות מעולה מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם שרות ממש טוב וציוד מעולה

כל בעיה שיש הם פותרים ..

יום אחד הגעתי כדי לקבל עזרה בבחירת קונטורלר והייתי שם משהו כמו שעתיים .. הסבירו לי מא' עד ת' על כל קונטרולר ובסוף נשארתי קצת להריץ דחקות עם המוכרים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו מושג לגבי שעות הפעילות שלהם היום? (אם בכלל), אני מתקשר ולא עונים (גם בשירות לקוחות 04 וגם סניף ת"א 03).

לא מצאתי את המידע הזה באתר.

עריכה:

לכל המעוניינים, מצאתי באתר של דיזינגוף סנטר: http://www.dizengof-center.co.il/acontent%20catalogue/c14845/70054.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...