מפרט גימינג מטורף 6000 שקל !*!*! - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט גימינג מטורף 6000 שקל !*!*!

arbily

Recommended Posts

אוקי , באמת הייתה פה חפירה רצינית למדי , אם הקשבת לעצותיהם של אחרים אז המסקנה המתבקשת היא לשדרג כרטיס מסך בעוד כשנה וחצי עד שנתיים , אני הייתי מציע לגשת לבעיה בצורה שונה.

הנה מפרט זול

Tms&Fox AMD X940 OC HD4890

מעבד

AMD Phenom II X4 945 BOX ¤1,048

קירור למעבד

Xigmatek HDT-S963 H.D.C CPU Cooler ¤116

לוח אם

Gigabyte GA-MA770-UD3 AM2 ¤432

זיכרון

Transcend DDR2 4096MB 2GBX2 800MHZ CL5 ¤253

כרטיס מסך

ATI Radeon HD4890 1GB DDR5 PCIe ¤1,050

דיסק קשיח

Samsung 500GB HD502IJ 16MB ¤281

כונן אופטי

צורב פנימי DVD+\-RW X 22 תוצרת SAMSUNG דגם SH-S223F SATA ¤138

ספק כוח

Silver Power 650W SS-650HT 52A@12V 80Plus Bronze SeaSonic Production BOX ¤495

מארז

Cooler Master RC-690 No Power Supply ATX Mid Tower Case ¤385

הרכבה

הרכבה של מחשב חדש, כולל בדיקות מקיפות לחומרה במאמץ + המהרת מעבד ¤75

סה"כ מחיר למערכת:¤4150

המפרט הורכב באתר:

TMS&FOX We Build It, You Play It

יש לך פה מעבד מעולה עם כרטיס שיריץ הכל סבבה על מסך 22'' , וגם החנות עושה לך OC , עכשיו נשאר לך באזור ה 2000 ש"ח , כאשר השלד המרכזי (מארז , ספק , קירור למעבד, דיסק קשיח , וצורב) כבר קיים , ביחד עם שאר הרכיבים שכביכול "יתיישנו" עם הזמן (בעיקר כרטיס מסך) , ב 2000 הנותרים תוכל לקנות שילוב של מעבד+לוח אם+זיכרון חדשים כאשר יגיע I5 ולוחות P55 זולים שיהיו נגישים וזולים , כמובן שמחירי ה גם נופלים כל הזמן , בעצם כאשר אתה קונה מערכת "זולה" אתה משאיר תקציב לשדרוג עתידי. חבל שתקנה מחשב ב 6000 שיהיה שווה בעוד שנה וחצי כמו מחשב ב 3000 ש"ח וזה פשוט בילתי נמנע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבנאדם רוצה לקנות האודי טורבו, ואז שואלים לאיזה כביש? ישראל..

מה! לא צריך רכב כזה לישראל, תקנה פורד פוקוס ובכסף שישאר לך בעוד שנה \שנתיים תוכל להחליף לפוקוס חדשה יותר!

אבל הבנאדם רוצה האודי טורבו! שיגעתם אותו.. אני מבין סבבה אתם רוצים לטובתו אבל משתמע שבכל סכום שיגידו לכם תגידו לא שווה חבל על הכסף..

לדעתי גם CF או זה לא הכי נורא אם זה שני כרטיסים שלא חורגים הרבה מכרטיס בודד..אבל זה כבר שיקול שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר שני כרטיסי מסך אז עדיף SLI מ CF:

"במערכים כפולים אף ראינו עדיפות ברורה של טכנולוגיית ה-SLI על פני ה-CrossFireX, וניתן לומר שה-SLI כיום היא טכנולוגיה יעילה יותר, ומספקת תמורה טובה יותר לכסף."

http://hwzone.co.il/reviews/cf_sli

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור ל I7

זה קשור לזה שתושבת 775 אוטוטונזנחת ומתה ותושבת 1366 היא התושבת של שתיהיה איתנו ב 5 שנים הקרובות, אם אתה מתכנן לקנות 775 זה טמטום כי עוד שנה-שה וחצי השדרוג יהיה שילוש חדש (לוח מעבד וזכרונות) ואילו קנית 1366 אז זה מקסימום מעבד :kopfpatsch:

כל שנה וחצי מתחדשות טכנולוגיות חדשות אתה לא יכול לחזות את העתיד כל פעם ולהגיד זה לא משתלם אין ברירה זה לא שהתושבת החדשה תחזיק מלא זמן אף אחד לא יודע לא אתה ולא אני ובשביל תושבת של I7 לא הייתי זורק פה מלא כסף במיוחד בשביל גיימינג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז בתור בנאדם שקורא קצת מתעניין קצת ולא זורק חרא לאוויר סתם ככה אני אתן לך 2 נקודות ואם בא לך תקרא בעצמך הלאה:

-CI9 הולך להיות על תושבת 1366

-מפת הדרכים של אינטל

יומטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד אני לא זורק דברים באוויר כי אני נימצא בשוק הזה ...

וכרגע אם הוא רוצה מחשב למשחקים עדיף לו מעבד תושבת 775 וכרטיס חזק DX11 (שיצא) וכמובן יהיה לו תקציב בשביל זה ואפילו יאפשר לעצמו לקנות מסך מתאים ..

עדיף לו לקנות מערכת 4 ליבות כרטיס מסך חזק מאוד פלוס מסך מאשר מערכת I7 יקרה פלוס כרטיס מסך והרי כולם יודעים שאין הבדל בביצועי גיימינג בין המעבדים

אז בשביל סוקט חדשה לקנות מחשב יקר זה לדעתי בזבוז

כרגע כל המשחקים בשוק הם 2 ליבות חוץ מGTA תחשוב מתי המשחקים שיצאו יתמכו בסוקט של ה1366 ?? וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , באמת הייתה פה חפירה רצינית למדי , אם הקשבת לעצותיהם של אחרים אז המסקנה המתבקשת היא לשדרג כרטיס מסך בעוד כשנה וחצי עד שנתיים , אני הייתי מציע לגשת לבעיה בצורה שונה.

הנה מפרט זול

Tms&Fox AMD X940 OC HD4890

מעבד

קירור למעבד

לוח אם

זיכרון

Transcend DDR2 4096MB 2GBX2 800MHZ CL5 ¤253

כרטיס מסך

דיסק קשיח

כונן אופטי

ספק כוח

Silver Power 650W SS-650HT 52A@12V 80Plus Bronze SeaSonic Production BOX ¤495

מארז

הרכבה

סה"כ מחיר למערכת:¤4150

המפרט הורכב באתר:

יש לך פה מעבד מעולה עם כרטיס שיריץ הכל סבבה על מסך 22'' , וגם החנות עושה לך OC , עכשיו נשאר לך באזור ה 2000 ש"ח , כאשר השלד המרכזי (מארז , ספק , קירור למעבד, דיסק קשיח , וצורב) כבר קיים , ביחד עם שאר הרכיבים שכביכול "יתיישנו" עם הזמן (בעיקר כרטיס מסך) , ב 2000 הנותרים תוכל לקנות שילוב של מעבד+לוח אם+זיכרון חדשים כאשר יגיע I5 ולוחות P55 זולים שיהיו נגישים וזולים , כמובן שמחירי ה גם נופלים כל הזמן , בעצם כאשר אתה קונה מערכת "זולה" אתה משאיר תקציב לשדרוג עתידי. חבל שתקנה מחשב ב 6000 שיהיה שווה בעוד שנה וחצי כמו מחשב ב 3000 ש"ח וזה פשוט בילתי נמנע...

מפרט מעולה!!!

מה צריך יותר מזה..? מרובע ליבות חזק וכרטיס מסך מעולה!

שמור את העודף לשידרוגים בעתיד, כרגע זה מעל ומעבר ולא רק לתקופה הקרובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילד אני לא זורק דברים באוויר כי אני נימצא בשוק הזה ...

וכרגע אם הוא רוצה מחשב למשחקים עדיף לו מעבד תושבת 775 וכרטיס חזק DX11 (שיצא) וכמובן יהיה לו תקציב בשביל זה ואפילו יאפשר לעצמו לקנות מסך מתאים ..

עדיף לו לקנות מערכת 4 ליבות כרטיס מסך חזק מאוד פלוס מסך מאשר מערכת I7 יקרה פלוס כרטיס מסך והרי כולם יודעים שאין הבדל בביצועי גיימינג בין המעבדים

אז בשביל סוקט חדשה לקנות מחשב יקר זה לדעתי בזבוז

כרגע כל המשחקים בשוק הם 2 ליבות חוץ מGTA תחשוב מתי המשחקים שיצאו יתמכו בסוקט של ה1366 ?? וכו'

ממה שידוע לי משחקים לא תומכים בסוקט..

ובמעבדים לדעתי מהר מאוד עם איך שהדברים מתקדמים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש בשוק אתה, מנסה לזיין בשכל 5 פוסטים.

דבר שפה נקייה לא מבלבל תשכל ולא שום דבר

פותח הדיון אתה רוצה להקשיב לו בעניין המערכת I7 שהיא בזבוז של כסף בשביל גיימינג וסוקטים למעבדים טיפשיים בכיף ??

או עדיף מערכת שחצי מהאנשים פה הסכימו על מערכת 4 ליבות אם יקנה I7 טעת לדעתי שאל כל איש מקצוע מה עדיף וניראה אני לא יהיה פה כמו ילד סמרטוט ויתווכח איתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לכך שלהפך מנגיד עולם הבניה אין כאן משהו שנקרא איש מקצוע יא חפרן.

ברוב הפעמים פורומיסט וותיק יהיה הרבה יותר בקיא ועם "אף" הרבה מדוייק מאנשי המכירות ששמים זין על הקונה ומעניין אותם לעשות מכירה.

הבנאדם בפירוש דורש מערכת לכמה שנים.

דבר כזה לא קיים, המקסימום שאפשר לעשות בשבילו זה לבנות לו מפרט שמבוסס על פלטפורמה שיש לה עתיד בשוק כרגע יש 2 כאלו הפנום 2 והקור I, מה לעשות הקור מפגין ביצעוים גבוהים יותר וזאת הולכת להיות פלטפורמת ההיי אנד של בשנים הקרובות. אתה ממליץ לו ללכת על AM2 שגם היא כמו 775 על קרובה מאד לקיצה כי כרגע אין משחקים שדורשים את זה.

אולי תציע לו לקנות E7200 וזהו?

יש לו תקציב של 6K בתקציב זה אין שום סיבה ללכת על פלטפורמה שהיא ל 1366

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שתמשיכו למרוח את הדיון הזה, אני ממליץ ללכת על המפרט הבא, שזול בהרבה ממפרט מבוסס I7 אך עם זאת, לא נופל ממנו רבות בביצועים במשחקים, וכשיגיע הזמן, המפרט יאפשר לו לשדרג את כרטיס המסך לתומך ב-DX11. (באמת שאני לא מסוגל לחשוב של אופציה יותר משתלמת מזאת.)

Tms&Fox AMD X945 OC HD4890

מעבד

קירור למעבד

לוח אם

זיכרון

G.Skill DDR2 4096MB 800MHZ PK CL4-4-4-12 ¤360

כרטיס מסך

דיסק קשיח

כונן אופטי

ספק כוח

SeaSonic 550W SS-550HT A.PFC 120mm Fan 2xPCI-E 6+8 6xSata 80Plus ¤429

מארז

הרכבה

סה"כ מחיר למערכת:¤4191

המפרט הורכב באתר:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...