יש רמקולים קומפקטיים באיכות סאונד טובה, ב-400 שקל ומטה (רק בארץ) ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש רמקולים קומפקטיים באיכות סאונד טובה, ב-400 שקל ומטה (רק בארץ) ?

Vatos-Locos

Recommended Posts

היי,

אני מחפש רמקולים קומפקטיים, משמע שיהיו יחידה אחת (לא מופרדים), שיהיה קל ומהיר להוציא ולהכניס אותם מהתיק.

חשוב שיקבלו חשמל\טעינה מ-USB כי תכלס רוב הזמן הם יהיו מחוברים למחשב בעבודה שיש לו רק רמקולים מובנים במארז, השימוש זה בעיקר שירים.

יהיה לי קשה להסתדר עם משהו שמקבל חשמל מהקיר, וגם סוללות בלי חיבור USB יהיה לי בעיה כל הזמן לטעון בבית.

חשבתי על ה- ON TOUR הרגיל שעולה 350 שקל, אבל אין לי מושג איך האיכות של דבר כ"כ קטן.

אני לא חושב שיתנו לי בבאג לפתוח אותם ולשמוע, אז אני מחפש המלצה ממי שבאמת שמע מהסוג הזה (ומהמחיר הזה) ויכול להמליץ לי (בבקשה בלי המלצות סתם על סמך סקירות, זה לא מה שאני מחפש).

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הJBL נשמעים די טוב דווקא, כמה רמות מעל ממוצע לדוגמה.

אבל אמרת שאתה צריך משהו שנטען מUSB והם פועלים על עם אפשרות לחיבור שנאי כמקור מתח, לדעתי זה יותר טוב מסוללה נטענת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי קצת את ההודעה,

הם נשמעים מספיק טוב בשביל לשמוע דרכם מוזיקה או סתם "לא זוועתיים"?

אם יש משהו דומה שמקבל חשמל מ- זה יהיה עדיף, נקודת החשמל לא צמודה למארז וגם טרנספורמטור יגדיל מאוד את המימדים והכובד של הערכה שאני צריך להסתובב איתה בתיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר תלוי בסטנדרט שלך ::)

ביחס לכל הרמקולים הניידים הם בסדר, זה לא סבל לשמוע איתם אבל הכי טוב שתחפש ביקורת שאולי תוכל להמחישב לך את הרמה שלהם יותר טוב ממני.

אין לי ניסיון עם אחרים אבל המחירים בארץ גבוהים מאוד אתה יכול ללכת לבאג לדוגמה ולראות אם יש להם משהו שעונה על הדרישות שלך.

בכל מקרה למרות שאתה לא יכול להזמין מחו"ל לפני לא הרבה זמן יצאה בABI סקירה על חדשים של FIIO, אולי בכל זאת תמצא מישהו שמוכן להזמין אותם עבורך.

http://www.anythingbutipod.com/archives/2009/07/fiio-ps1110-walkbox-portable-speaker-review.php

יש גם דגם נוסף של FIIO שבהקלטה שם נשמע יותר טוב וביקרו אותו בנוסף.

עריכה: הדגם הזה לא נטען עד כמה שהבנתי אבל הוא יכול לקבל חשמל מUSB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...