למה הלבן אצלי ניהיה ורוד? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה הלבן אצלי ניהיה ורוד?

eliil1

Recommended Posts

למשל, צילמתי את השלוחן עבודה שלי:

http://img8.imageshack.us/img8/8715/82267234.jpg

כשאני פותח את זה עם PHOTO GALLERY , אז איפה שיש לבן אני רואה ורוד...=S

ככה בלינק שנתתי אני רואה לבן אבל...

תנסה לשמור את זה, ולפתוח במחשב ,ותגיד אם גם אצלך זה ורוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ לא, למשל כשאני רואה באינטרנט בדפדפן אז הכל בסדר, וכך גם בפוטושופ בערך (לאחרונה הוא התחיל לשאול אותי כשאני נכנס לתוכנה IGNORE PROFILE או USE ANYWAY , אם אני בוחר USE ANYWAY אז הוא מראה את הלבן בורוד =\)

ובPAINT הכל בסדר...

כשאני רוצה נגיד לפתוח את התמונה רגיל, בעזרת PHOTO GALLERY , יעני התוכנה הרגילה של הוינדוס לפתיחת קבצי , אז אני רואה ורוד במקום לבן...(יעני לא ממש ממש ורוד, ורדרד כזה...אבל ממש לא לבן..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי...לא שוב...הכרטיס שלי ניהיה רגיש להתקנת חחח

התקנתי איזה מאה פעמים 9.7,9.4 9.5 ו9.6 וכל פעם משהו קרה...בדר"כ הבעיה המשותפת הייתה מסך כחול בזמן משחקים....ניסיתי להתקין משהו מהדיסק של הלוח אם איזה דרייבר ישן, ובינתיים אין מסכים כחולים, רק לפעמים נתקע ויוצא ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עניין של Color profiles - בד"כ פשוט למחוק את הפרופיל שאתה משתמש בו אמור לפתור את זה (כי הפרופיל דפוק כנראה).

זאת בעיה מוכרת, לפעמים זה צהוב מדי, לפעמים אדום מדי, תראה פה הסברים:

http://support.microsoft.com/kb/939395/en-us

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עניין של Color profiles - בד"כ פשוט למחוק את הפרופיל שאתה משתמש בו אמור לפתור את זה (כי הפרופיל דפוק כנראה).

זאת בעיה מוכרת, לפעמים זה צהוב מדי, לפעמים אדום מדי, תראה פה הסברים:

http://support.microsoft.com/kb/939395/en-us

אוקיי מחקתי, מה עכשיו? איך אני מתקין מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא ממש צריך Custom Color Profile, לא צריך להתקין כלום. הפיצ'ר הזה נועד לאנשים שצריכים סט צבעים מדוייקים בשביל מסך/מדפסת, בד"כ גרפיקאים מקצועיים וכיוצ"ב.

אם אתה רוצה אתה יכול לנסות להכין פרופיל שמתאים למסך - המסכים של באים עם תוכנה שאמורה ליצור פרופיל צבע - נראה לי שזאת באמת ה- natural color משהו. כשאתה מריץ אותה היא מכינה קובץ ICM ואז דרך הפרופילים אתה יכול להפעיל אותו. אבל באמת, אין לזה ממש הצדקה.

בקיצור, תבדוק איך רואים בלי פרופיל בכלל, אם עדיין בעייתי כנראה שזה משהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הסתדר, זה לבן עכשיו [= תודה!

לגבי התקנת פרופיל חדש, אני כן משתמש במדפסת ובדברים כמו פוטושופ , יהיו לי בעיות באחד מהם אם אני לא אתקין פרופיל?

כל עוד אתה לא מתעסק עם דפוס מקצועי או משהו כזה זה לא ממש משנה...

המטרה של זה היא אחידות בין מדיומים שונים שמציגים צבעים (טלוויזיה, , מסך וכו') - שהכל ייראה זהה. לכאורה עם פרופיל מתאים מה שיש על המסך יהיה הרבה יותר קרוב למה שהמדפסת מסוגלת להוציא. ועל הנייר, יותר קרוב לצבעים המקוריים אליהם התכוונו (נגיד היוצרים של המשחק או הסרט שאתה רואה).

אבל למישהו נורמלי זה לא ממש משנה אם זה האדום המדויק שהתכוונו אליחו, או שהוא חורג בחצי אחוז לכתום...

רוב האנשים עובדים בלי פרופיל שמתאים למסך שלהם, ולאף אחד לא ממש אכפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...