AMD: 2500+ (Barton) or 2600+ (Thoroughbred)? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD: 2500+ (Barton) or 2600+ (Thoroughbred)?

jitz

Recommended Posts

אז ככה... אני מתכנן בקרוב לחדש קצת את המחשב (לוח אם+סטיק של 512+HD משני - בנוסף לWD80 8MB CACHE שיש לי כרגע + מסך 17" LCD - בתקציב כולל של ~5500 ש"ח)...

ו

אני צריך קצת להחליט על איזה כיוון אני הולך...

וכמו שכתבתי בטופיק - השאלה הראשונה שלי היא בעצם.. מה עדיף, 2600, או 2500 עם ליבת הבארטון....?אני בטוח שהקאש הגדול יותר מוסיף משמעותית, אבל האם הוא מתעלה בביצועים על ה2600 עם מהירות שעון גדולה יותר?

הפרש המחירים ביניהם לא כל כך גדול (ה2500 בארטון יותר זול)... אז השיקול הוא פחות כספי, ויותר מבחינת ביצועים.

ועוד כמה שאלות...:

* אני לא כל כך יודע לאיזה "רמת כניסה" של לגשת... אני די נעול על זה שאני רוצה צ'יפסט nforce2, אבל אני לא כל כך סגור עד כמה "להתפשר".

אני מחפש לוח שיהיה בו: USB2, כרטיס קול און-בורד כמה שיותר איכותי (מינימום 5.1 עם יציאת spdif) - מה שיש כבר על כל לוח nforce2 שיש היום - בכל "רמות הכניסה"... - אני רק לא יודע לגבי איכות כרטיס הקול בכולם.

כרטיס , ובקר firewire כבר יש לי - ככה שאם יש, זה רק פלוס.. אבל לא ממש קריטי לי אם יש או אין...

SATA - כרגע ממש אין לי צורך.. אבל בהסתכלות קדימה - יהיה נחמד שיהיה. אבל לא קריטי.

חשוב לי גם לא להיות מוגבל מדי בכמות סלוטי ה-PCI (שיהיו מינימום 5 - מה שמוריד את Chaintech 7NIF2 מהפרק).

לדוגמא - מ*בחינת ביצועים* ואיכות כרטיס הקול, בכמה שונים הלוחות GA-7N400 Pro ו- GA-7N400-L1 (הבדל של קרוב ל200 ש"ח ביניהם) ?

או ה- NF7 v2.0 בהשוואה לABIT NF7-SL v2.0?

(עריכה:)

נקודה חשובה: אני לא מתכנן .

ושאלה נוספת לגבי קירור - איך יהיה ה- Aerocool ?

חשוב לי שהטמפ' לא תהיה גבוהה (ושוב, אני לא מתכנן אוברקלוקינג.. אני פשוט מאמין בביצועים יותר טובים בטמפ' יותר נמוכה) - ושיהיה שקט. כמה שיותר. ה-Aerocool יתאים?

הוא יפה, צבעוני, ועם תאורה מגניבה.. אבל כל זה ממש לא חשוב לי (גם ככה אין חלון במארז שלי)... ככה שזה בכלל לא מהווה שיקול... ואם יש פיתרון יותר טוב ושקט בטווח המחירים הזה, אני אשמח לקבל המלצות עליו.

תודה מראש :)

דודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האטלון 2600 שאתה מתיחס אליו הוא עם באס של 266 או 333 ?

בקשר ללוח, נראה לי שה NF7-SL יהיה טוב {יש בו כרטס קול איכותי מאוד}.

בקשר לקירור נראה לי שהקירור המקורי יוכל להשאיר את המעבד ב 45~ מעלות, אז חבל לקנות נוסף אם לא מתוכנן OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף מישהו הגיב :)

תודה.

לגבי הקירור - הבנתי שמאווררים שAMD מספקים עם המעבדים שלהם - ממש גרועים...

ולא איכפת לי לקנות את גירסת ה-tray של המעבד שזולה ב40 שקל, ולהוסיף כמה שקלים בשביל שקט וטוב...

ושוב, העובדה שאני לא מתכנן OC לא אומרת שאני לא צריך טוב... כי אני באמת מאמין שככל שהמעבד פחות חם - הביצועים יותר טובים.

יש לך המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

abit nf7 -s \ sl has soundstorm sound card on board, which is rated between audigy to audigy 2

which is very good, also 8rda+ has it

i would go for 8rda+

with 2500

also if you want very silence you can try the vantec, they count as one of the most silents fans in the world if im not wrong :o

mm, my friend bought 2500+ from ksp, it came with the new cpu fans which gets to 7000 rpm,.

and they are silence, very good for him since he doesnt overclock

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...