Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות - עמוד 23 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2209WA - קניה קבוצתית דרך מספר חנויות

דנדן

Recommended Posts

• תגובות 538
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבל שאנשים שאין להם מושג מדברים.

חבל עוד יותר שיהיו אנשים שמקשיבים להם.

ההודעות הלא קשורות נמחקו. הדיון הזה מספיק ארוך בלי שיזבלו אותו בשטויות לא רלוונטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

אני מעוניין להצטרף לקנייה הקבצותית אבל יש לי כמה שאלות.

המחיר הוא 1050 נכון? (מישהו יודע אם צפויה הורדת מחיר בשבוע+- הקרוב?)

איפה נמצאת החנות Nextop? (ואם יש להם סניפים, איפה הם ממקומים?)

למה כתוב באתר שלהם שהאחריות ניתנת ע"י נקסטופ ולא ע"י ישראל?

חייבים להגיע ל25 הצעות כדי לקבל את המסך?

מNEXTOP מקבלים A01 או A00 (כנ"ל לגבי TMS&FOX...)?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Oren_elec, תגובתך נמחקה כי מטרתה לא ברורה ומבחינתי זה כמו ספאם טהור. דבריך כבר נאמרו כאן במהלך הדיון והאנשים הבינו את דבריך.

כמו-כן זכית לקבל אזהרה. באם מדובר באזהרה השלישית שלך, תושתק או תורחק, בהתאם להחלטת מנהלי הפורומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לגבי ההתאמה של המסך הזה למשחקים:

בביקורת (המאוד מקיפה) של אתר PRAD, מציינים כי יש input lag של 1.5 פריימים בממוצע, אבל הוא יכול להגיע גם ל2.5 פריימים. לטענתם,גיימרים מקצועיים לא ירצו להשתמש במסך הזה כיון שמדובר בלג גדול למדי:

The input lag makes an ambiguous impression. The deviations between half a frame and 2,5 frames are quite high, although the average value achieved is good. Professional gamers will unfortunately have to opt for a monitor with a TN panel.

וגם:

There is no reason not to use the 2209WA for occasional gamers. Quite the contrary: the image quality and a still good response time as well as largely good input lag speak for themselves. Professional gamers will certainly not include the model on their shortlists.

אני קצת מתקשה להבין האם המסך הזה יתאים לי או לא. אני ממש לא גיימר מקצועי, אבל אני לא מצליח להבין את ההפרדה הזו. אני משחק במשחקים כמו

TF2, IV, Crysis ו-shooters אחרים, וברור שכל לג (במיוחד במשחקי , שם מתווסף לפעמים לג רשת) הוא רע מאוד.

מצד שני, אני משתמש במחשב/מסך הרבה גם לעריכת , מסמכים, תכנות וכו', שם אין משמעות ל-Lag.

בשורה התחתונה, זה משהו ששחקן ממוצע יבחין בו במשחקים כמו שפירטתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם ביקורות שהראו בהם שהLAG המינימלי של המסך הזה שואף ל0, שזה הרבה יותר טוב ממסכים אחרים, גם TNים למינהם...

אז השיקול הוא שלך.

LAGים האלה באים לידי משמעות כשמשחקים במשחקי , וגם בהם לא יצא לי להרגיש אותם בכלל.

במשחק רגיל לא ברשת אין בכלל משמעות לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין של INPUT LAG אז הנתון של LAG מינימלי לא אומר כמעט כלום, מה שמעניין זה LAG ממוצע וLAG מקסימלי - מה שמפריע ולא מה שטוב (מן הסתם...).

כשבודקים למשל FPS במשחקים זה טיפה הפוך: מה שמעניין יותר הוא הFPS המינימלי והממוצע (שוב - מה שרע ולא מה שטוב).

בקשר לכמה זה קריטי, אז זה בהחלט לא נורא כמו מה שנשים עושים מזה, קשה מאוד להבחין ולפעמים מדובר בדמיון הטוב שמוסיף לתפריט. בסופו של דבר זה מאוד אינדיבידואלי ותלוי בך. מה שלא יהיה הLAG של ה2209 נחשב בסדר גמור ולא מגיע לתחומים שנחשבים בעייתים (שעליהם בדיוק יש את הוויכוח עד כמה זה מורגש אם בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם ביקורות שהראו בהם שהLAG המינימלי של המסך הזה שואף ל0, שזה הרבה יותר טוב ממסכים אחרים, גם TNים למינהם...

אז השיקול הוא שלך.

לא נתקלתי עד עכשיו בביקורת כ"כ מקיפה כמו שעשו ב-PRAD. הם מדדו את ענין הלג על פני 200 מדידות שונות...זו כמות ממש גדולה של מדידות. יכול להיות שביקורות אחרות מצאו נתונים אחרים, כי גםב -PRAD אומרים שהמדידות מתפלגות על כל הטווח של 0-2.5 פריימים. כנראה שבכמות גדולה של מדידות מצליחים לקבל תמונה מלאה יותר על הלגים.

בשורה התחתונה הם מצאו כי הלג הממוצע הוא 1.5 FPS, אבל הלג המקסימאלי הוא 2.5 FPS (והוא התקבל ב-10% מהמדידות, שזה ממש לא מעט).

LAGים האלה באים לידי משמעות כשמשחקים במשחקי רשת, וגם בהם לא יצא לי להרגיש אותם בכלל.

במשחק רגיל לא ברשת אין בכלל משמעות לזה.

לא הבנתי את הקשר. אני מדבר על input lag ואתה מדבר על network lag. הראשון יקרה בכל תוכן, ללא קשר למשחקי רשת. אם יש input lag אתה תראה אותו בכל משחק מהיר (מירוצים, shooters וכו').

האם ממה שראית בשרשור הזה ואחרים, קנו את המסך הזה גם אנשים שהעידו שהם או מתעתדים לשחק בעזרתו משחקים מהירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי היום עם נקסטופ והם אמרו לי שהאחריות היא אצלהם במעבדה ולא אצל .

קצת מרתיע, לא?

נ.ב, אין למסך הזה סלוט לחיבור כרטיס זכרון של מצלמות (SD Card) אלא רק נכון?

מישהו מתכוון להצטרף למכירה הקבוצתית? כי זה כבר כמה ימים עומד על 20 :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...