סקירת המשחק DF: Black Hawk Down - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקירת המשחק DF: Black Hawk Down

SuB

Recommended Posts

אתה צודק מאוד, אני הוספתי (אומנם בעדינות) שכישורי הירי של האויבים שואפים לאפס, אבל אחד הדברים שאיני יכול לשכוח מהמשחק זה שפעם רבות הסומלים התגלגלו לי ממקום למקום וברחו מהכדורים שלי. שמע, יש דברים מוצלחים ויש לא. אני חושב שהציון שנתתי הוא סביר בשביל ה- של המשחק. ותחשוב גם, האוכלוסייה לא אמורה להיות חכמה במיוחד במשחק זה, היתרון של האויבים במשחק זה הוא הכמות ולא האיכות. ;)

בנוגע לאינטיליגנציה של הריינג'רים האחרים, יש אמת בדברים שלך, אבל אני חושב שלא ברמה כל כך גדולה, יש ויש.

מה שכן העלת בזיכרוני זה באחת המשימות שתוקפים כפר, שאר חברי הצוות באמת לא פוגעים כל כך טוב באוייבים, וגם קרה לי מקרה בנמל שליד הספינת (זוכר?) שבו חבריי נפלו למים, ופשוט לא יכלתי לגרום להם לצאת משם, רק לאחר שהעלתי את השמירה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

E-R-A-N ו-TheShark דיי להיות צנועים...

E-R-A-N הוא הצלף של הקבוצה הכי טובה בארץ {TFT = TheFlyingTigers}...

ו-TheShark הוא גאנר של IsC {גם קבוצה ישראלית}...

ואני הלידר של IET = Israeli Elite Team.....

www.iet.2ya.com

כל מי שרוצה שנקרע לו ת'צורה מוזמן לרשום כאן - חחח

וכל מי שחושב שהוא ממש ממש ממש טוב במשחק מוזמן להכנס ל-www.uic.2ya.com שזה האיחוד הרשמי של הקבוצות הישראליות

ב-DeltaForceBHD... כל הקבוצות רשומות שם... יש בערך 8 קבוצות ישראליות....

ועוד משהו... BlackHawkDown הוא המשחק הכי טוב שיצא מאז ומתמיד!!!! משחק שולט!!!!

ואני לא בא להתווכח עם אף אחד אין עליו.... :2gunsfiring_v1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אגב, אני משחק במשחק הזה כבר יותר מחודש כל היום ולא נמאס לי אפילו לרגע אחד.

אצלי הוא רושם שהגרסה ישנה וכאשר אני עושה

update

אני לא יכול להיכנס יותר למולטיפלייר... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקירה יפה מאוד אבל אם זאת דיי קצרה

אני אישית אהבתי מאוד את המשחק ובמיוחד את השלבים שנלקחו מהסרט , זה היה מאוד יפה למשל בשלב שמחקה את הסצנה של היציאה מהבסיס למבצע במיוחד לאחר שראיתי את הסרט

בנוגע לתחמושת זה באמת היה בעיה , בשלב אחד נתקעתי מול כמה אויבים אחרונים שבניהם היה מספר צלפים בזמן שנגמרו לי כל הכדורים (רובה + אקדח) ורימוני הנפץ ,לבסוף הצלחתי להרוג אותם באמצעות הסקין רק לאחר שזרקתי לעברם רימוני הלם

נ.ב

למה כולם עושים סקירות רק למשחקים ישנים ? תעשו גם למשחקים חדשים בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...