מתלבט בין כמה מארזים 450 שח - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין כמה מארזים 450 שח

or2077

Recommended Posts

ראיתה את המארז מבפנים בכלל?

הנה:

GMC-R4-077.jpg

כמו שאתה רואה - פשוט זוועה. לא ברור לי בדיוק מה נכנס להם בראש כשתיכננו את המארז הזה. הם ניסו לעשות הכל שונה משאר המארזים בשוק (מה הם חשבו כשהם שמו את הכלוב של ההארד דיסק שם? ) ולעשות "מהפכה" של מארז דור שלישי . לא ממש הלך להם...

TAGAN MONOLIZE בהחלט ניראה מארז מרשים שגם אני שמתי עליו את העין. גם ב-skypc הוא עולה זול מאוד יחסית למארזים בגודל הזה.

רק מה - הוא ממש מכוער! אין לו אפילו חלון :errrr: :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חח אוקי, אני מסכים איתך שהם ניסו לעשות משהו שלא הלך להם ממש אבל ראיתי טרד בטומסהארדוור שציינו שם שהזרימת אוויר והטמפ טובות.

ואני דווקא אהבתי את המארז ובמיוחד את העיצוב שלו רק מבאס שהוא דיי קטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע תכלס הוא מעוצב חרא, מכוער(אבל זה כבר עניין של טעם) והוא לא כזה להיט בקירור.

המונולייז זה גם עניין של טעם, לדעתי הוא ממש יפה. ויש הרבה בשוק היום שנחשבים מדהימים ואין להם חלון...

יש לו MESH אם אני לא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מחפש מארז עם חלון....

לדעתי הוא נראה טוב אני מת על העיצוב ואני מודה בהתחלה חשבתי שהוא מקרר חרא אבל קראתי ביקורות וראיתי שהקירור טוב... אז אני אסמוך עליהם ואני מת על העיצוב הזה.. וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז אדיר!

אני מניח שרוב כרטיסי המסך יכנסו בפנים, ולא יהיו בעיות .

אני הייתי קונה אותו.

ואני לא מבין מה הבעיה עם הגודל.

כל עוד אין את כל מפרצי הHDD והCD למיניהם, הגודל של המארז הגיוני.

וכמות המאוורים שאפשר לשים שם גדולה.

בקיצור אחלה מארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ariel-Ro - אתה מדבר על הבולדוזר נכון?

טוב אז ככה , יהיה בעיה להכניס גדולים לדעתי (כמו ה GTX260) וגם כרטיסים רגילים יכנסו די בצפיפות.

המאוורר שמקדימה הוא רק 90 ממ , לעומת 120 שיש היום בכל מארז. וגם 2 המאווררים מאחורה הם 80\90 ממ אני לא סגור על זה. בנוסף גופי גדולים כמו המוגן גם בספק אם יכנסו. וגם אם כן הם יחסימו לך את כל הסרולקציה.

אם אתה מוכן להתפשר על HDD אחד שאפשר להכניס , מארז חמים , צפיפות, ורעש - וכל זה "רק" במחיר של 500 שקל - לך עליו! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

That GMC is a horrifying case, allmost generic.. take a look at this:

DO NOT buy this case! You'll regret it. Buy or the Tempest, or the CM690 and add 3 strong fans, or the 300 and add 3 strong fans. I'm not sure about the Tagan, since I'm not familiar with it.

טוב שמע אתה כנראה לא הסתכלת על מה שהבאת ...

הוא אומר שזה מארז טוב למי שמחפש את העיצוב הזה הוא אמר שהחלקים טובים....

הוא גם אמר שזה לא מארז רגיל ושהעיצוב יותר מידי "צעצועי" ולי זה בסדר ואני אוהב את העיצוב

EXZT

מקדימה 9CM מאחורה 12CM יש גם למעלה 8CM ומהצד יש מקום ל8CM...

ואפשר לשים שם 2HDD...לא שזה חשוב לי יש לי 500 ג'יגה אני לא מחפש עוד

אחרי שאני אקנה אני אעדכן פה על הטמפרות והחמים או קריר...

רק בלי עצבים אני מבין שאתה לא אוהב את הרעיון של המארז... אבל לא צריך להתעצבן בכל אופן אני מניח שאתה לוקח את הMONOLIZE?

אחרי ששנינו נקנה נשווה סבבה? דרך אגב התכוונתי ללכת על המונוליז הוא נראה טוב והשני מאווררים האלו יושבים מצוין ואני לא ראיתי מארז עם 2 מאווררי 25CM והוא לא נראה פצצתי או כמו איזה מחסן גדול ומפחיד, תקנה הוא הוא נראה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Well... where he said that this case isnt cooling ?

עריכה:

הנה משהו שלקחתי מXS

Cooling

For a small case, the R-4 is surprisingly well-equipped in the cooling department with a total of 3 fans: 2x 80mm and 1 x 120mm. This should provide plenty of cooling especially as there are many vents located all over the design to allow a good airflow.

The diodes are also a good idea as they allow the user to easily view the temperatures inside the case and so adjust the fan speeds accordingly.

Noise

Unfortunately, 80mm fans often tend to be a little whiney and in this instance they do pump out quite a bit of noise – I really wouldn’t replace the back 120mm fan with two more 80’s. It’s not too bad but for user’s looking for silent cooling, I wouldn’t recommend this case.

כמו שאמרתי הוא מקרר טוב והם כתבו את זה... וכמו שאמרתי אני לא מחפש שקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי המארז לא משהו בכלל.

כן בנושא העיצוב כל אחד והטעם שלו, אבל לפי דעתי הבעיה היא שאחרי כמה חודשים כבר ימאס לך ממנו. ראיתי אנשים שרצו שונים ומדליקים- לדוגמא ה tagan twin-engine ובהתחלה התלהבו ממנו אבל א"כ הוא כבר נמאס. המארזים האלה נראים כמו צעצועים לילדים קטנים ולא איכותיים ועמידים.

החסרונות, לפי דעתי במארז:

-אורכו (לא כולל הפאנל הקדמי) קצר, לכן להכניס HIGH-END (בעיקר עתידיים) יהיה בעיה.

-איך בדיוק המגש של הכונן האופטי יוצא? הרי הכיסוי מסתיר את הכפתור, לכן כנראה כל פעם צריך ללוחץ דאבל קליק על הכונן ב"מחשב שלי".

-הוא כולל רק פילטר אחד- שאני לא ממש מבין מה הטעם בו אם למאוורר האחרים אין. ולא רק זה, המארז כולל גם אפשרות להתקין מאוורר על ריצפת המארז, ואין שם פילטר (כנראה שלא ידעו שאולי כל האבק מהרצפה ישאב לשם...).

-אומנם זרימת האויר בו סבירה, אני לא חושב שהוא כולל מאווררים כה חזקים, ועוד הכניסו אחד צדדי 80 מ"מ שיכול לגרום למערבולות אויר.

-אפשר להכניס רק 2 במארז, והם די צפופים לכן יש מצב שהם יחממו אחד את השני היות ובחלק הזה זרימת האויר כמעט אפסית.

-בסרטון ששמו פה של 3GM, הוא רשם בסוף כי המארז הזה הוא בעל GOOD-VALUE כלומר מחירו הוגן לביצועיו/מראהו. אבל זה בהחלט לא מארז שנועד לאנשים "רציניים". תראה את הסקירה על האנטק-

ותוכל לראות בעצמך למה מבחינת ובניה הוא הרבה יותר טוב (KICKASS).

אני לא מנסה לשכנע אותך לקנות שום מארז, אני מציין פה עובדות.

אתה אהבת את הGMC, אתה לא חושב שימאס לך ממנו ולא איכפת לך מכל החסרונות שלו? תקח אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אהבתי את המארז... וה902 עולה 640...

אני מאמין שחוץ מהמאוורר הקדמי השאר דיי זבל ואני מתכוון להחליף אותם במאווררי 2100RPM של אנטק... יש לי 5 כאלו חדשים בקופסא בבית.

אהה והפתיחה של הכונן היא עם הידית שאני לא ממש יודע איך מחברים את הידית לכונן עצמו אבל יהיה בסדר

r4_img11.jpg

וחוץ מזה לא נורא יש לי ראזר רקלוסה יש כפתור בשביל זה

עריכה: הידית יושבת על הכונן בצורה כזאת:

ODD-installation3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה תצטרך ללמוד לפי הטעויות שלך.

גם אני התלהבתי מהמראה עד שהראו את הפנים של המארז שזה זוועה!

עד כמה שהמארז כבש אותך כדאי לזכור האם הוא טוב, מארז זה מוצר שנשאר הרבה זמן, רושם ראשוני ו"התאהבות" נעלמים מהר.

ו 2100RPM נראה לי יעשה לך ממש רעש. (ועוד 5 כאלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...