אני לומד תכנות ואני מחפש תוכנה לבניית תכוניות בשפת C שהיא לא visual studio - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לומד תכנות ואני מחפש תוכנה לבניית תכוניות בשפת C שהיא לא visual studio

WHITE_ZOMBIE4

Recommended Posts

מוכר וידוע, אבל תודה בכל מקרה.

זליג, מה רע בconio?

אם אני ארצה להשתמש ב getch

ולא בעזרת שום פריימורק חיצוני או ב API ?

אבל Conio.h זה framework חיצוי של borland ולא חלק מהחבילה הסטנדרטית של השפה.

http://en.wikipedia.org/wiki/Conio.h

ויש לך את getchar() ב satdio.h אאלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעובדים עם C, אני חושב שעדיף להתחיל ללמוד את הבסיס, ולהסתפק בו בהתחלה. אחרת מפתחים הרגלים רעים, וגם חסרה הבנה של C.

אתה אומר למישהו שלומד C: תעבוד עם borlandC ועם conio ושאר הדברים שספציפיים ל-IDE הזה.

זה כמו שתגיד למישהו שלומר C++: תעבוד עם visual studio 6 ועם MFC.

עדיף קודם ללמוד השפה, ואז ללמוד ספריות חיצוניות.

עריכה: והנה בדיוק דוגמא למה שהתכוונתי:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=423687.msg3648191#msg3648191

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעובדים עם C, אני חושב שעדיף להתחיל ללמוד את הבסיס, ולהסתפק בו בהתחלה. אחרת מפתחים הרגלים רעים, וגם חסרה הבנה של C.

אתה אומר למישהו שלומד C: תעבוד עם borlandC ועם conio ושאר הדברים שספציפיים ל-IDE הזה.

זה כמו שתגיד למישהו שלומר C++: תעבוד עם visual studio 6 ועם MFC.

עדיף קודם ללמוד השפה, ואז ללמוד ספריות חיצוניות.

אמת, אבל אני לא רואה סיבה ללמוד c, כשאפשר ישר ללמוד c++

הוא בכל מקרה לא יבחין בהבדלים , וירכוש מתודולוגיות חדשניות יותר קרי מונחה עצמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן בקשה להפסיק לטעון ש C++ זו שפה מכוונת עצמים ושבעזרתה הוא ירכוש ידע כלשהו בזה. אני בטוח שהוא ישר יבין איך עובד מנגנון פולימורפי בסיסי, כשהוא לא יודע מה זה מצביע פשוט.

אתה צודק, הוא לא יבחין בהבדלים, ופה בדיוק הבעייה, זה ההבדל בין מישהוא שיודע מה הוא עושה, ומישהוא רושם class כי ככה היה כתוב בספר.

אם כבר "מכוון עצמים", עדיף שפה כמה שיותר טהורה, שלא מאפשר את כל החלטורות ש C++ מאפשרת, למרות שלפי דעתי זו גם טעות.

סתם בלי קשר, אפשר לכתוב OO גם ב C, בלי בעייה, CPP רק נותנת לך סינטקס יותר נוח ברוב המקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן בקשה להפסיק לטעון ש C++ זו שפה מכוונת עצמים ושבעזרתה הוא ירכוש ידע כלשהו בזה. אני בטוח שהוא ישר יבין איך עובד מנגנון פולימורפי בסיסי, כשהוא לא יודע מה זה מצביע פשוט.

אתה צודק, הוא לא יבחין בהבדלים, ופה בדיוק הבעייה, זה ההבדל בין מישהוא שיודע מה הוא עושה, ומישהוא רושם class כי ככה היה כתוב בספר.

אם כבר "מכוון עצמים", עדיף שפה כמה שיותר טהורה, שלא מאפשר את כל החלטורות ש C++ מאפשרת, למרות שלפי דעתי זו גם טעות.

סתם בלי קשר, אפשר לכתוב OO גם ב C, בלי בעייה, CPP רק נותנת לך סינטקס יותר נוח ברוב המקרים.

כן מר שובר המוסכמות.

לא פשוט ספרים ב c++ לא מסבירים על מה זה מצביע פשוט , אתה צודק.

וכן, אפשר להשתמש ב oop ב ansi -c רק שזה יראה כמו ההודעה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...