DAC בבניה עצמית (DIY) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DAC בבניה עצמית (DIY)

rhin0

Recommended Posts

ה-DAC היחיד שתבנה במחיר הזה הוא ה-Alien DAC לגרסאותיו, ולהאמת היא שהוא קקה ברמות שלא יתוארו :)

לדעתי או שתרד מזה, או שתלך על קיט מוכן מאיביי, או שתשקיע קצת יותר על משהו כמו ה-y1 של amb.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני מסתכל על המחירים של הרכיבים זה לא יוצא ככ יקר. עלות הרכיבים מסתכמת ב 30$~

נניח שהמחשלוח במקרה הכי רע הוא 20$ ולא חרגנו מהתקציב.

אני מוכן להעלות את התקציב ל 100$.

יש הצעות נוספות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי. אני מתכנן לבנות את האופציה B שהיא בעצם רק ממיר מ לאנלוג (?אני לא טועה נכון?). אני לא חושב שיש לי צורך ביותר מזה.

אכן, רק החלקים מAMB עולים 30$ אבל את כולם, חוץ מהלוח המודפס, אני יכול להזמין מאחד האתרים יחד עם כל שאר הרכיבים.

יש עוד משהו שאני צריך לדעת לפני שאני מתחיל להזמין?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, יש בארץ עוד כמה מכשירים כאלה (אני מכיר 5 :)). אני מתכנן בקרוב לבנות עוד אחד (מחכה רק לסיים את המבחנים), אך אני מתכנן על אחד עם כניסות וכניסות אופטיות וקואקס.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי מעניין מאיפה הם השיגו את הרכיבים. אני בטוח שאפשר להשיג הכל בארץ (או שלא?) אבל פשוט צריך לחפור עמוק ולמצוא מקומות שמחזיקים רכיבים כאלה.

*מה שיפה בDAC הזה שהוא מודולרי לחלוטין. אם אני אשים לב איפה שהוא בעתיד שאני צריך כניסה אופטית וקואקס אני יכול להוסיף מתי שרק ארצה.

**אני חייב לשתף תרד באיזה שהוא אתר שעונה על ככ הרבה שאלות בנוגע ל DACים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כשאתה אומר הם אתה מתכוון אנחנו :) (כי אחד מה-5 אני בניתי) החלקים נקנו מחו"ל. אני בטוח שאפשר לקנות בארץ מהחנויות הגדולות אבל אני מניח שלא יהיה זול יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצרה היחידה היא המשלוח. זה הדבר שמייקר את כל העסק.

קראתי קצת על המעגל ומה כל רכיב עושה ונתקלתי בזה:

The second method, known as the "lite" configuration, is the simplest and cheapest way to build a -only DAC based on the γ1, but it skips the clock recovery step that the CS8416 chip provides, and requires populating more parts if at a later time it is desired to upgrade the DAC board to support S/PDIF inputs.

מה המשמעות של זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי, מחר בבוקר אני צריך לקבל הצעת מחיר רק על הרכיבים הדיגיטליים (Semiconductors) מחנות אלקטרוניקה בעיר.

יש לי הרגשה שזה הולך להיות יקר. אדווח בהקדם.

טוב. ויתרתי על הרעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...