חמשת הבאטיסטים הטובים ביותר לדעכם - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חמשת הבאטיסטים הטובים ביותר לדעכם

approx

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סתם אתם זורקים פה שמות.... אבל תכלס הבסיסטים (בדיוק כמו הגיטריסטים) הטובים ביותר הם אלו של שנות 70-80, אני רואה שפה אף אחד כמעט לא שמע או לא ידע על JOHN PAUL JONES מ- LED ZEPPELIN, על STEVE HARRIS מIRON MAIDEN ועל LARRY VAN KREIDT מ ACDC, ועוד מוסיקאים אחרים שבאמת עשו את מה שנקרא HEAVY METAL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא גם מנגן על 6 מיתרים.

רק מלראות את העובי של הדבר הזה אני חוטף שוק, תחשבו איזה יכולת צריך בשביל לנגן על זה.

אגב, מה רע במיונג?

כי להיות באסיסט זה קצת מעבר ל"לנגן ממש מהר ובטכניקה ממש גבוהה", להיות באסיסט זה להלחין ולעבד, לשמוע את הלחן ולהתאים לו באס ליין ייחודי ומגניב ולא מה שמיונג עושה, שזה פשוט לחזור בדיוק על מה שפטרוצ'י מנגן כל הזמן. הוא לא נמצא על תקן באסיסט, הוא פשוט "גיטריסט" שני שהגיטרה שלו דומיננטית בתדרים הנמוכים.

בקשר לנושא - גיזר באטלר מבלאק סאבאת', מספיק לשמוע את הבאס ליינים האדירים מWar Pigs וPlanat Caravan כדי להבין מה זה באסיסט אמיתי ומה זה תוכי עם גיטרת באס, כמו מיונג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הוזכר פה. אכן באסיסט מדהים הוא היה, שגם נתן שואו בן זונה, וגם ידע להלחין ולקחת את מטאליקה למקומות טובים.

http://www.youtube.com/watch?v=yUL8dEroAY4

אין אני כלכך אוהב את ההופעה הזאת שלו ...פשוט אדיר !

ועדיין לא קיבלתי תשובה למה טרוג'יליו רוקד כמו איזה קרפדה מתה על הבמה ? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...