windows xp oem prodact - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

windows xp oem prodact

sharmeiri

Recommended Posts

שלום רב לכם

כשרכשתי את המחשב רכשתי גם מערכת הפעלה WIN XP HOME -לאחר מכן הבחנתי כי רשום על העטיפה של הדיסק windows xp home edition oem prodact -לאחרונה קראתי בכל מיני אתרים, למשל כאן :http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3384632,00.html .

והבנתי שאפשר להתקין את מערכת ההפעלה רק על המחשב הזה -שרכשתי ביחד עם מערכת ההפעלה.

האם זה נכון .אם אני רוצה, למשל להתקין במחשב הזה WINDOWS7 או ויסטה -ואת חלונות HOME להתקין על מחשב אחר -אז מה יהיה .

האם יש דרך לעשות את זה?

מישהו ניסה להתקין OEM על מחשב אחר והצליח\לא הצליח ?

תודה לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OEM מיועד להתקנה על מחשב אחד בלבד, וזהו. לא תוכל להתקין אותו על מחשב אחר, גם אם מחקת אותו מהמחשב הראשון.

(כלומר, טכנית תוכל להתקין, אבל הוא לא יעבור אקטיבציה ולכן לא יעבוד יותר אחרי 30 יום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי למי שמכר לי את המחשב -

הוא אמר לי שאם אני מוחק את מערכת ההפעלה מהמחשב הזה ומתקין על מחשב אחר אז זה יהיה בסדר.

כלומר, בכל מצב נתון, רק מחשב אחד יכול להריץ את מערכת ההפעלה הזאת, עם הרשיון הספציפי הזה ולא משנה המחשב.

הוא אמר שאם אני רוצה להיות בטוח שאתקשר למיקרוסופט.

השאלה אם מישהו ניסה את זה בעבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה אכן OEM, הוא טועה. אפשר להעביר את המערכת ממחשב למחשב רק אם הרשיון הוא Retail.

אבל כמו שהוא אמר, הכי בטוח שתתקשר למיקרוסופט (אני מניח שאתה יכול לתת להם את קוד המוצר שלך והם יאמרו לך אם זה OEM או Retail).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...