לטוס עם גבס? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לטוס עם גבס?

Avi Levin

Recommended Posts

חומר נפץ פלסטי ניתן באותה המידה בדיוק להחביא בתוך נעל או בגד. מה הנקודה שלך בדיוק?

שנעליים מורידים, ומעבירים עליך בדיקה בטחונית (עוברים על הגוף), כך שרוב הסיכויים שבמידה ותחביא חומר נפץ בנעליים או בגדים תתפס.

גבס לעומת זאת, לא ניתן להוריד, ולא ניתן להעביר במכשיר רנטגן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...אתה מדבר על או ארה"ב?...

אני מדבר בכללי, אני יודע שבישראל לא מעבירים בדיקות כאלה אבל באירופה וארה"ב כן מעבירים, אז מלבד ע"פ דפוס פסיכולוגי, ניתן עוד לזהות כאשר אדם עם גבס מחביא חומר נפץ בתוכו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שיש דרכים יותר מתוחכמות לאתר חומרי נפץ מלנפץ ולפרק כל פריט במזוודות.

הרי ניתן להחביא בדפנות כפולות ובמכשירי חשמל גם כן, ואותם לא מפרקים.

לכן אני מאמין שלא תהיה לך שום בעיה של ממש לעבור.

כדי להקל על המצב אולי כדאי להביא תפסים רשמיים רלוונטים למצב הרפואי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שיש דרכים יותר מתוחכמות לאתר חומרי נפץ מלנפץ ולפרק כל פריט במזוודות.

הרי ניתן להחביא בדפנות כפולות ובמכשירי חשמל גם כן, ואותם לא מפרקים.

לכן אני מאמין שלא תהיה לך שום בעיה של ממש לעבור.

אני לא מדבר על חומר נפץ בתא-מטען, אני מדבר על אדם שנושא את זה עמו.

דפנות כפולות בד"כ מעלות את המשקל במידה משמעותית, ואחרי שמעבירים בדיקת רנטגן ומה שיש בפנים זה בגדים והמזוודה שוקלת 25 ק"ג זה די מחשיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על חומר נפץ בתא-מטען, אני מדבר על אדם שנושא את זה עמו.

דפנות כפולות בד"כ מעלות את המשקל במידה משמעותית, ואחרי שמעבירים בדיקת רנטגן ומה שיש בפנים זה בגדים והמזוודה שוקלת 25 ק"ג זה די מחשיד...

שטויות, אף אחד לא עושה חישוב של משקל לפי תכולה בבדיקת שיקוף, ותמיד אפשר לשחק עם תכולה וכמויות כדי להבריח דברים.

ובמיוחד בגבס כמה כבר אפשר להכניס הרי בתוך הגבס יש רגל או יד, איפה יש מקום של ממש להבריח דברים ואם כן אז זה כמות מזערית של ממש בשכבה דקה.

בקיצור, שטויות... כמו שאף אחד לא יבדוק לך בנעל ללא סיבה גם בגבס לא יבדקו ללא סיבה, וחומרי נפץ מאתרים בעזרת מכשירים וכלבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שטויות, אף אחד לא עושה חישוב של משקל לפי תכולה בבדיקת שיקוף, ותמיד אפשר לשחק עם תכולה וכמויות כדי להבריח דברים.

ובמיוחד בגבס כמה כבר אפשר להכניס הרי בתוך הגבס יש רגל או יד, איפה יש מקום של ממש להבריח דברים ואם כן אז זה כמות מזערית של ממש בשכבה דקה.

בקיצור, שטויות... כמו שאף אחד לא יבדוק לך בנעל ללא סיבה גם בגבס לא יבדקו ללא סיבה, וחומרי נפץ מאתרים בעזרת מכשירים וכלבים.

תסביר לי אתה איך אפשר לאתר חומר נפץ אטום בעזרת כלבים.

ומספיק 250 גרם של חומר נפץ פלסטי כדי לפוצץ מטוס לחתיכות, השאלה ששאלתי זה איך מאתרים את חומרי הנפץ על גבי אנשים - מה שאני יודע שהמכשיר שעוברים דרכו הוא גלאי מתכות, וכזכור לי נתקלתי רק פעם אחת במכשיר שעושה מעין רוח חזקה ויש קולטן מתחתיו שמזהה חלקיקים ובמידה ומזהה חלקיקים של חומרי נפץ הוא מתריע, משום מה עכשיו עלה בי החשד בדרגת הבטיחות של שדות התעופה בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אדם חף מפשע צריך בכלל לחשוב על זה.

חופשה נעימה :xyxthumbs:

אחרי שצפיתי בסדרה תעודית על פיגועי טרור במטוסים, עלתה בי השאלה

ועדיין לא מצאתי תשובה הולמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שצפיתי בסדרה תעודית על פיגועי טרור במטוסים, עלתה בי השאלה

ועדיין לא מצאתי תשובה הולמת

למה מה נראה לך שיעשו לך ? עברת בגלאי מתכות ? תגיד יפה שלום לאיש הבטחון הנחמד ותעלה למטוס .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרת, כלב גישוש או כל מני דברים אחרים שמגיבים עם חומרי נפץ. כשטסתי לפני שבועיים עברו על המזדווה שלי עם איזה חתיכת בד שכנראה הייתה ספוגה במשהו שאמור להגיב עם שאריות חומרי נפץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...