כרטיס קול + רמקולים - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס קול + רמקולים

D-Bang

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Creative LIVE! 5.1/Hercules Fortissimo III 7.1/ Audigy 2

אלא אם אתה רוצה לעשות סראונד של 7.1 כל הכרטיסים כאן יתנו לך אותה תמורה אבל אם אתה כן רוצה 7.1 אז כך את ההרקולס.

עכשיו, בקשר לרמקולים הבחירה קשה.

בשביל איכות הייתי לוקח את הATP 3

ואם אתה רוצה איכות טיפ טיפ טיפ טיפה פחות טובה אבל סראונד יותר מקיף את תקח :

Z-64

או

Creative Inspire 6600 6.1

או

Videologic ZXR-500 5.1

על השלישית למרות שהיא לא מוכרת שמעתי מחשברים שהם מאוד מאוד טובים ועשו עליהם ביקורות טובות.

אז כמו שאמרתי , אם אתה לא רוצה 7.1 קח את הcreative Live! 5.1

וקח את האינספייר.

אבל אם אתה רוצה את ה7.1 קח את הhercules+Logitech z-64 + your old speakers

וככה יצא לך מצויין.

שני הבחירות מעולות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Creative audigy 2 + inspire 6.1

---------------------------------------

פורטיסימו 3 7.1 + לוגיטק Z640

אתם סתם משלים את עצמכם שסדרת הINSPIRE זה טובים אבל זה לא. הם חלשים בטירוף ופשוט לא מגרדים את הציפורן של ATP3

באיכות ועוצמה. שלא נדבר על מערכות 4.1 שוות של *שיעול* Z-560 *שיעול* או של KLIPSCH

סתכלו על המפרט של ה INSPIRE 6600 הם 160 וואט כל המערכת :lol: LOLZ!

סליחה זה 120 וואט כל המערכת!!! :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה משלה את עצמך שהקליפש או הZ560 מתקרבים בכלל לרמקולים אמיתיים... מה הנקודה בדיוק?

אני יכול להגיד גם "ויי תראו איזה חרא הZ680 האלה, רק 400 וואט לכל המערכת! הB&W נאוטילוס נותן עד 500 וואט לרמקול אחד!"

איכות לא מודדים בוואטים ידידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה משלה את עצמך שהקליפש או הZ560 מתקרבים בכלל לרמקולים אמיתיים... מה הנקודה בדיוק?

אני יכול להגיד גם "ויי תראו איזה חרא הZ680 האלה, רק 400 וואט לכל המערכת! הB&W נאוטילוס נותן עד 1000 וואט לרמקול אחד!"

איכות לא מודדים רק בוואטים ידידי.

אתה חייב להסכים שיש הבדל ביין 60 ל 280 וואט שהוא מתבטא בעוצמה ואחר כך באיכות גם. ידידי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר בין וואט לעוצמה, אתה צריל לדעת מה הנצילות של הרמקול ועוד נתונים אחרים בשביל לדעת כמה עוצמה באמת יש לו.

ואם מדברים על וואטים כל מי שיש לו Z560 מוזמן לפתוח אחת מקופסאות הרמקולים (בעדינות, בלי לשבור כלום) ולראות כמה וואט כתוב לו בדיוק על הוופר, זה הולך להיות מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא, אין קשר בכלל לעוצמה ולאיכות, ואל תשנה מה שאני כותב.

עוצמה אינה מדד לאיכות, איכות מודדים בתחום תדרים, ביחס אות לרעש, נצילות, התנגדות, היכולת של הרמקול לשחזר את הצליל כמה שיותר מדוייק למקור, וכמה שהמשפט האחרון נשמע פשוט, הוא ממש לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר בין וואט לעוצמה, אתה צריל לדעת מה הנצילות של הרמקול ועוד נתונים אחרים בשביל לדעת כמה עוצמה באמת יש לו.

ואם מדברים על וואטים כל מי שיש לו Z560 מוזמן לפתוח אחת מקופסאות הרמקולים (בעדינות, בלי לשבור כלום) ולראות כמה וואט כתוב לו בדיוק על הוופר, זה הולך להיות מעניין.

קודם כל אם אתה רוצה מפוצצי-חדר אתה יכול לשכוח כל מערכת מתחת ל-200 וואט.

אמרתי שואטים בלבד קובעים את האיכות??

הכל באינספייר חרא שזה אומר גם הקרוסובר, גם האיכות בווליום גבוה, למה נראה לך שה INSPIRE 6600 עולים פחות מ Z560?? עוד מעט תגיד לי שזה "מחיר מציאה" ?!

וכמה וואט כתוב לו על הסאב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מערכת למחשב מחורבנת, גם הקליפש (וכן שמעתי).

אתה בטוח שבשביל לפוצץ את החדר צריך 200 וואט? כי המגבר סטריאו שלי שהוא רק 45X2 שמחובר לשני של 125X2 עשו כבר סדק בקיר שמאחוריי, ואני מבטיח לך שאם תבוא לכאן ותגביר עד הסוף (מאוד לא מומלץ) אתה תברח מהר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מערכת למחשב מחורבנת, גם הקליפש (וכן שמעתי).

אתה בטוח שבשביל לפוצץ את החדר צריך 200 וואט? כי המגבר סטריאו שלי שהוא רק 45X2 שמחובר לשני של 125X2 עשו כבר סדק בקיר שמאחוריי, ואני מבטיח לך שאם תבוא לכאן ותגביר עד הסוף (מאוד לא מומלץ) אתה תברח מהר מאוד.

אני לא יודע איך להגיד לך, אבל זה פשוט לא נכון..... :cwm13:

סטריאו בכלל לא מתאים לGAMING שתדע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, שמעתי את כל המערכות שאתם מחשיבים לטובות (גם הATP3 וגם הpromedia 2.1 ועוד) ואני מבטיח לך שהמערכות המסכנות האלה לא מתקרבות בכלל לאיכות של זוג מדפיים נורמליים עם מגבר סטריאו ייעודי ולא איזה LM387 בתוך כל הרמקולים המסכנים של המחשב.

וכן, מן הסתם סטריאו לא מתאים למשחקים.

אבל אני מעדיף להשקיע במוזיקה מאשר במשחקים שנמאס מהם אחרי כמה שעות משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד מה שאתה רוצה, שמעתי את כל המערכות שאתם מחשיבים לטובות (גם הATP3 וגם הpromedia 2.1 ועוד) ואני מבטיח לך שהמערכות המסכנות האלה לא מתקרבות בכלל לאיכות של זוג מדפיים נורמליים עם מגבר סטריאו ייעודי ולא איזה LM387 בתוך כל הרמקולים המסכנים של המחשב.

וכן, מן הסתם סטריאו לא מתאים למשחקים.

אבל אני מעדיף להשקיע במוזיקה מאשר במשחקים שנמאס מהם אחרי כמה שעות משחק.

סטריאו גם לא מתאים לחדר בשל האקוסטיקה הגרועה ביחס לבאס העצום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...