חברות אכסון.. למישהו יש נסיון? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברות אכסון.. למישהו יש נסיון?

ZiX

Recommended Posts

לעסק של אבא שלי יש היום אתר אינטרנט ...

האתר כמעט ולא פעיל.. היה להם הסכם עליו לשנה (כלל את הבנייה של האתר והכל.. )

קיצר רוצים 200 שקל לחודש , זה המון כסף.. בלי להכנס יותר מדי לפרטים אני בטוח שזה מחיר לא סביר ... גם אם יש לו שרת

מטורף שהוא מאכסן עליו.. הוא בטוח לא צריך כזה...

אני צריך מינימלי ל200 כניסות בחודש פחות או יותר , ושטח של 100 מגה בערך...

עניין הבטיחות לא כזה חשוב (לא שזה נעים שפורצים לך כן?) אבל ברמת העקרון אין שם שום דבר סודי , לא כרטיסי אשראי לא סיסמאות

לא שום דבר מיוחד..

למישהו יש נסיון בענין ויכול להמליץ לי על חברה טובה (יציבות האתר זה דבר חשוב למשל) וזולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

spd.co.il וותיק מאוד ועם המון לקוחות כבדים, ככה שזאת חברה מאוד רצינית ומקצועית.

rehost.co.il חברה קצת יותר קטנה (לפי מה שאני יודע) אבל היחס שם בשמים, גם להם יש DOWNTIME אפסי, אבל אם צריך עזרה וכו' הם עושים מעל ומעבר בשביל לעזור, אז העדפה שלי בדר"כ זה ללכת עם חברות שיש בהם יחס קצת יותר אישי.

בקשר למחירים, אני בטוח שתמצא מחירים הרבה יותר זולים בחברות עוד יותר קטנות ועם מעט לקוחות, אבל אני לא בטוח שעם דרישות לאמינות זאת הבחירה הנכונה.

השאלה אם אתה יכול להוציא את האתר מהאחסון הנוכחי לאחסון אחר (אם קנית את זה כחבילה אין לי מושג איך זה הולך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

spd.co.il וותיק מאוד ועם המון לקוחות כבדים, ככה שזאת חברה מאוד רצינית ומקצועית.

rehost.co.il חברה קצת יותר קטנה (לפי מה שאני יודע) אבל היחס שם בשמים, גם להם יש DOWNTIME אפסי, אבל אם צריך עזרה וכו' הם עושים מעל ומעבר בשביל לעזור, אז העדפה שלי בדר"כ זה ללכת עם חברות שיש בהם יחס קצת יותר אישי.

בקשר למחירים, אני בטוח שתמצא מחירים הרבה יותר זולים בחברות עוד יותר קטנות ועם מעט לקוחות, אבל אני לא בטוח שעם דרישות לאמינות זאת הבחירה הנכונה.

השאלה אם אתה יכול להוציא את האתר מהאחסון הנוכחי לאחסון אחר (אם קנית את זה כחבילה אין לי מושג איך זה הולך).

זאת הנקודה , שהחבילה הזאת נגמרת והם רוצים 200 ש''ח לחודש.. מוגזם מאד לדעתי.. אין מה להשקיע יותר מ500 שקל לשנה באחסון של האתר..

אני לא רוצה חינמי כי זה עדיין אתר ייצוגי של חברה , אבל גם לא צריך להשקיע בזה 2400 ש''ח סתם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הנקודה , שהחבילה הזאת נגמרת והם רוצים 200 ש''ח לחודש.. מוגזם מאד לדעתי.. אין מה להשקיע יותר מ500 שקל לשנה באחסון של האתר..

אני לא רוצה חינמי כי זה עדיין אתר ייצוגי של חברה , אבל גם לא צריך להשקיע בזה 2400 ש''ח סתם..

אז מה? העיקר שיש לך דומיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המלצות? גם חו''ל זה בסדר פשוט נראה לי מיותר

עוד מישהו? אגב אני גם מחפש להשכיר שרת משחק ל COD4 אם למישהו יש המלצות לחברות עם פינגים נמוכים.. במחירים נורמלים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...