שאלה בקשר לקניית dell 2209wa - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לקניית dell 2209wa

blindhorse

Recommended Posts

שלום לכם,

נראה לי שכמעט השתכנעתי לקנות את מסך הדל שאתם ממליצים עליו בחום והיתרונות הבולטים בו.

בעיקרון יש לי אפשרות לקבל את הסמסונג P2250 במחיר ממש טוב, אבל לפי מה שהבנתי לא צריך לחשוב על זה בכלל.

בדקתי באינטרנט וראיתי שאין הרבה חנויות שמוכרים אותו, השאלה איפה אתם קונים אותו בכל זאת כמו שמפרסמים בפורום ?

לגבי האחריות זה לא משהו שצריך להדאיג אותי ואולי כדאי להתפשר על הסמסונג ולהיות בטוח ?

כרגע יש לי את ה-730B של , ישן אבל טוב.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עדכון חם בנושא- אולי חלק מכם כבר מודעים לזה,

התקשרתי היום למלא חברות שמספקות את המסך של 2209wa והבנתי כי :

1. הגיע מלאי חדש ואין כרגע בעיה כלשהי להשיג את המסך ככה שמי שבאמת רוצה יכול למצוא אותו ללא כל בעיה, אפילו באיזור המרכז

או אפילו להזמין באמצעות שליח אמין עד הבית.

2. לגבי מימוש האחריות- לפי מה שהצלחתי להבין, רובן נותנות אחריות של "דל ישראל" מה שאומר שדל אחראית על המסך למשך שלוש שנים אולם לדל אין ממש מעבדה משל עצמה אלא יש חברות שעובדות איתה שאותן צריך לבדוק פרטנית איך מבחינת השירות- "יעל פתרונות" למשל.

אפשר למצוא בחיפוש פשוט בגוגל על תגובות של אנשים, אבל כל אחד והאמונה שלו לגבי הנכונות של זה- אני חושב שבאינטרנט אפשר למצוא גם דברים נכונים במקום הנכון- כמו כאן :).

3. המחירים נעים בסביבות ה-1400 אפילו לא רק בפנדה ונקסטופ- שהסניפים שלהם מרוחקים מאיזור ת"א- אלא גם יש את נוט-בוק קלאב שהתקשרתי לדל הביאו לי את הטלפון שלהם, זה הספק המורשה- יש בפ"ת ואמרו שיש בתצוגה מסך כזה.

לניר טק, בחולון, גם התקשרתי והיחס היה די אדיב בטלפון.

4. אני יחסית חדש בפורום ובעניין המסכים מכיוון שהמסך שלי עובד בצורה תקין, ברוך השם, אבל חשבתי סתם להחליף אותו כדי שאני ארגיש את מלוא החוויה של מסך רחב.

5. החלטתי בהתחלה לקנות את סמסונג P2250 אבל לאחר בדיקה מעמיקה והשכנעתי שהמסך של לוקח את כולם בפאנל ובתכונות נוספות חשובות בזכות האנשים שיש כאן, ואני אומר שאם אפשר אז את ה-T220P שיש לו תכונות רבות אבל עדיין בפאנל TN.

מבחינה כספית לא נראה שיש הבדל מחיר כל כך גדול, משהו כמו 200-300 ש"ח ככה שאני מצפה לדיון האם ללא ספק אפשר להשתכנע סופית ולהיות בטוח שאני אקנה את המסך של מאשר הסמסונג שיש לו תכונות רבות, תגידו אם זה שווה משהו או שהדל לוקח אותו "בהליכה".

קישור לאתר של עם התכונות של ה-T220P :

http://www.samsung.com/hk_en/consumer/detail/detail.do?group=computersperipherals&type=monitors&subtype=artseries&model_cd=LS22TWPSUV/XK

אודה לכולם אם תשתפו פעולה ותגיבו, אני רוצה לסיים את ההתלבטות החוזרת ונישנה של הדל ונגיע למסקנה ביחד.

מחכה לתגובות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לT220P,

המסך ברזולוציית FHD בגודל 22" יש אנשים שזה לא מתאים להם, כדאי שתבדוק בחנות בעצמך.

חסרון מאוד ענק בדגם הזה שבעקבות זאת תמיד הומלצו דגמים אחרים של הוא הסטנד הגרוע שלו, גם לא יציב, וגם לא ניתן לעשות איתו כלום, אתה מוזמן לראות סרטונים בYOUTUBE

בנוגע לדגם השני, החדש של אני לא מכיר

אבל בכל מקרה ה2209WA לוקח אותם בלי מלח :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...