מה זה משחקי FPS? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה משחקי FPS?

n_aviv1

Recommended Posts

ידעתי שFPS זה פריימים לשנייה אבל לא ידעתי איך זה קשור למשחקים. וידעתי שיש משחקי יריות מגוף ראשון אבל לא ידעתי שקוראם להם FPS... אבל רגע יש משחקים שזה משנה כמה פריימים לשנייה יש במסך? כאילו אני יודע שכדי לראות תמונה זזה צריך 25 פריימים לשניה. אם יש יותר מזה רואים הבדל? אם כן אז עד כמה פריימים לשנייה מרגישים בהבדל וכמה הוא משמעותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתי שFPS זה פריימים לשנייה אבל לא ידעתי איך זה קשור למשחקים. וידעתי שיש משחקי יריות מגוף ראשון אבל לא ידעתי שקוראם להם FPS... אבל רגע יש משחקים שזה משנה כמה פריימים לשנייה יש במסך? כאילו אני יודע שכדי לראות תמונה זזה צריך 25 פריימים לשניה. אם יש יותר מזה רואים הבדל? אם כן אז עד כמה פריימים לשנייה מרגישים בהבדל וכמה הוא משמעותי

אם תסתכל בכל בדיקת חומרה היום תיראה שכאשר מודדים אותה במשחקים מודדים עפ"י FPS, ככל שזה גבוה יותר המשחק יותר חלק ומרגיש יותר טוב.

לגבי כמה פריימים צריך, זה משתנה מאוד מאוד ממשחק למשחק, ב CS 1.6 צריך 100, בקרייסיס לעומת זאת 30 יהיה מעולה, ולא רק ממשחק למשחק אלה גם מבן אדם לבן אדם, אני חושב שלמשחק FPS צריך משהו כמו 40.

לגבי מה זה fps

http://lmgtfy.com/?q=fps&l=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

? כאילו אני יודע שכדי לראות תמונה זזה צריך 25 פריימים לשניה. אם יש יותר מזה רואים הבדל? אם כן אז עד כמה פריימים לשנייה מרגישים בהבדל וכמה הוא משמעותי

25 במידה ויש motion blur אבל בלי זה צריך לפחות 50 לתנועה חלקה (אומרים שאפשר לעבוד עם 30 אם זה לא משחק פעולה). בגלל האופי של שהם לכל דבר (כמו מעבדי DSP חזקים שעובדים במקביל) מספר ה FPS שכרטיס מסך יכול ליצר מוגבל בהתאם לכוח העיבוד שלו, מספר הפיקסלים ברזולוציה ומספר הפרטים שמרכיבים את התמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תלוי גם במסך? כי אני משתמש בLCD ולפי מה שאני יודע בכל מסכי הLCD זה 60 הרץ אז זה לא אומר שזה מוגבל ל60 פריימים לשניה?

יש לי CRT MAG 19" ישן, הוא עדיף על P2250?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...