בקשה למפרט מסך איכותי בתקציב של 1000-1500 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה למפרט מסך איכותי בתקציב של 1000-1500 ש"ח

amosb

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לרכוש מסך טוב. אין לי אפשרות לבקש דגם ספציפי ולכן אני חייב

מפרט טכני שיבדל את הדרוש לי בכדי לא לקבל הצעות למסכים נחותים.

אשמח לקבל מפרט למסך איכותי ש"ח, בצירוף:

1. מהן התכונות הסטנדרטיות

2. אילו תכונות (מאפיינים) מבדלים מסך טוב מכאלה שהם פשוטים יותר ומה הערכים המומולצים.

תודה מראש

עמוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב שציינת אני ממליץ על ה-2209WA, מסך בגודל 22" של .

המפרטים הטכניים שאתה רואה ברחבי האינטרנט לא אומרים הרבה.

איכות של מסך נמדדת בשני מישורים:

1) סוג הפאנל - יש שלושה סוגי פאנלים עיקריים. הסבר עליהם תוכל למצוא בסטיקי בראש הפורום. בעקרון רוב המסכים שנכנסים לתקציב שלך הם מסכים בלי פאנל TN שהוא הפאנל היותר פשוט מבין השלושה. חסרונותיו העיקריים הן זווית צפייה מוגבלות ומכלול צבעים נמוך. למרות שהרבה מאוד עובדים איתו והוא מספק אותם, לדעתי האישית אם אתה עובד עם המסך, או מבלה מולו הרבה שעות - שווה להשקיע במסך בעל פאנל איכותי יותר. המסך שציינתי הוא בעל פאנל מסוג IPS

2) ארגונומיה - היכולת להתאים את גובהו של המסך, לסובבו לצדדים על ציר, ולהטותו. כל זאת כדי להתאים אותו בצורה אופטימאלית לסביבת העבודה. רוב המסכים בטווח המחירים שציינת לא מכילים תכונות ארגונומיות (רובם מגיעים רק עם היכולת להטות את המסך לאחור).

מלבד המסך הזה כל שאר המסכים שתמצא בטווח המחירים הזה הם בעלי פאנל TN, ובמחירו של ה-2209WA כיום לדעתי אין שום סיבה לבחור במסך אחר. הבעיה היחידה היא שהוא יורד מפס הייצור ויש אנשים שמודאגים שבעתיד עלולה להיווצר בעיה אם יהיה צורך לממש אחריות. לדעתי האישית זאת לא סיבה לא לקנות אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום עמוס וברוך הבא.

תערוך בבקשה את הודעתך ותכניס את התקציב בכותרת הדיון, כנדרש בחוקי הפורום.

לגופו של עניין, אני מחזק את ההמלצה של flingiss.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...