הגדרת מחשב כ-AP - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרת מחשב כ-AP

ohecht

Recommended Posts

שלום,

יש לי מחשב שיש לו כרטיס רשת קווי וכרטיס רשת מובנה על הלוח אם.

יש לי ראוטר שנותן לי את הגישה לרשת בבית והמחשב מחובר אליו דרך הכרטיס הקווי

אני רוצה להתחבר ל-WIFI מהטלפון שלי אבל במקומות מסוימים אין לי קליטה, ועל כן אני רוצה להפוף את המחשב שלי למעין AP שיצור WIFI מעצמו וישתף את החיבור הקווי שלו.

יש לי לוח אם Asus PK5E שבמקור הגיע עם תוכנה של שנותנת לעשות את זה - Wifi AP Solo. היא לא עבדה ואחרי הרבה זמן של חקירות באינטרנט רק גיליתי שאני לא היחיד שלא מצליח להפעיל אותה אבל לא מצאתי פתרון שעוזר.

אח"כ גיליתי שהשבב הוא של RealTek ושגם להם יש תוכנה שעושה את אותו דבר. היא עבדה חלקית, כל פעם הייתי מצליח להתחבר אבל אחרי שהייתי מתנתק פעם אחת הייתי צריך לעשות ריסט למחשב כדי שהרשת תעבוד שוב.

ניסיתי לעשות גם Ad-Hoc אבל הטלפון (iPhone אם זה משנה) לא הצליח להתחבר לרשת בכלל.

אני בעצם מחפש תוכנה של חברה כלשהי שנותנת לי את האפשרות ליצור AP על המחשב כשיש לי שמגיע מהכרטיס רשת הקווי ותתן לי לשתף אותו ב-WIFI דרך כרטיס רשת נוסף שיש לי.

הציעו לי משהו שנקרא bzeek אבל לא הבנתי מה זה, לא הבנתי איך זה עוזר לי וגם ניסיתי להתקין וזה לא עבד.

אני מריץ כרגע WIN7 64bit, אבל כל הבדיקות נעשו ב-Vista 32bit. גם אז וגם עכשיו יש לי את כל הדרייברים הכי עדכניים, המערכת הפעלה מזהה את שני הכרטיסים בצורה תקינה ועם שניהם אני יכול להתחבר טוב לרשת אלחוטית. בנוסף הלוח אם מעודכן לגרסת ה- העדכנית ביותר.

אם למישהו יש מושג אם קיימת תוכנה אני אודה לו מאוד! אני מוצא את עצמי מסתובב בבית רודף אחרי קליטה וזה ממש מתחיל לעצבן... מה גם שאני רוצה לחסוך בכסף אז אני לא רוצה להוסיף עוד ראוטר ליד המחשב שלי אם לא יהיה מנוס אז זה מה שאעשה אבל בינתיים אשמח לחסוך :).

אז תודה רבה לעוזרים,

אורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

RLM:

עשיתי את זה אבל זה לא עזר כי זה אמנם מגשר בין הכרטיסי אבל הוא לא יוצר מהאלחוטי AP. זאת אומרת שהוא מראה בסה"כ שהכרטיס האלחוטי לא מחובר. הדבר היחיד שאני יכול לעשות איתו זה לבחור לאיזה להתחבר. אני רוצה שייתן לי ליצור אלחוטית משלי שבה אני אגדיר סיסמת WPA.

ag43:

לא מצאתי את האפשרות באשף.

יש שם רק AD-HOC, התחברות ל-AP קיים וכו'. אתה יכול קצת יותר לכוון אותי איפה זה נמצא?

שוב תודה רבה,

אורן.

עריכה - שגיאות כתיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה יוצר Ad-Hoc בין המחשב לטלפון.. ואז עושה bridge בין הרשת Ad-hoc לרשת הקווית (במחשב)

זה אמור לחבר לך בין שניהם.. השאלה אם זה אפשרי לעשות את זה עם הפיצ'ר הזה של הווינדוס.. ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני מרגיש חמור קצת.

הצלחתי להתחבר עם ה-Ad-Hoc. הסיבה הייתה שמשום מה האייפון לא מוכן להתחבר עם הצפנה של WPA2 (למרות שרשמית הוא תומך, ואפילו בראטור שלי הוא התחבר עם WPA2 - מוזר) אבל הצליח עם WEP והגישה לאינטרנט עובדת בלי בעיה.

עכשיו נתחיל לחפש למה הוא לא עובד עם WPA2.

תודה רבה לכולם!

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...