Rage - דיון מקדים - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Rage - דיון מקדים

amir85

Recommended Posts

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סבבה, אם אתה לא חובב FPS אז זה משהו אחר. אבל אם אתה שם את כמות השעות / תג מחיר ביחס לכותרים אחרים בתעשייה, אז RAGE בהחלט משתלם. דרך אגב, אני מסכים לגבי שוטרים בכללי, אבל מה שאני לא מסכים זה ש RAGE נראה כמו כל שוטר מהעשור האחרון. העיצוב של השלבים, דמויות, נשקים, משחקיות מצביע על שילוב עדין בין RPG לשוטר ברמה שזה עדיין שוטר, אבל לא סתם תרוץ לפה תהרוג את זה, עצור, תראה CUT-SCENE תמשיך לרוץ להרוג את ההוא. אבל גם לא כמו BORDERLANDS שאתה חייב לשחוק את עצמך בלעלות שלבים ולהשיג שיש לו 3% יותר DMG בסטטיסטיקה.

15 שעות משחק?!על מה ה-20GB.משהו פה לא מסתדר לי...

על המנוע המושלם שבנה John Carmack.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניראה לי שזה יהיה אפשרי לסיים את המשחק ב 10 שעות, אולי למי שיחפף בצורה מוגזמת וירוץ עליו בשביל לסיים על רמה קלה. ברמה בינונית, אם להסתובב וכו', 15 שעות יהיה המינימום.

לדעתי זה מספיק, גם יכול להיות שנכנס ונגלה שה- MP וה- CO OP מצויינים ומהנים. חוץ מזה אתה צריך לזכור שהמשחק מגיע עם SDK (עוד סיבה למה זה 25G), למשחקים של ID יש עבר דיי טוב עם מודים. אני מאמין שמהר מאוד ניראה RAGE: ARENA ודברים דומים שימלאו את החוסרים של ה MP וגם מודים שפשוט משתמשים במנוע של המשחק. אין מה להגיד שזה מנוע שניראה מאוד מרשים ואני בטוח שיהיו מודרים שישמחו לשחק איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה שאני לא מסכים זה ש RAGE נראה כמו כל שוטר מהעשור האחרון.

אם תראה את ההודעות הקודמות שלי בדיון תראה שאני ממש מתרגש לקראת המשחק הזה.

לדעתי הוא הולך לעורר את הזאנר ברמה קרובה למה שדום המקורי עשה ב93.

אין לי ספק שהמשחק יהיה שוס, פשוט יחס המחיר/שעות גבוה מידי לטעמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...