% שומן וגיל מטבולי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

% שומן וגיל מטבולי

Avi Levin

Recommended Posts

מבירור קצר עולה שדויד היבר הזה הוא רופא שעובד בחברת herbalife, מצטער אבל זה כשלעצמו פוגע מאוד באמינות שלו ומשום מה התואר שהדבקת לו ("הרופא מספר אחת בתחום התזונה") פוגע אפילו יותר .. :lol:

אני מבין שהתוספים שלהם עולים לך יקר, אבל לבלוע כל לוקש שמאכילים אותך שם לא יעשה אותך יותר בריא. (בטח ובטח לא יותר חכם.)

אני לא רואה איך זה פוגע לו באמינות, הוא השיג את המעמד שלו לפני שהוא התחיל לעבוד בחברה - והוא ממשיך להשיג מעמדים תוך כדי שהוא עובד בחברה.

אתה אומר שזה שטויות, אני אומר שזה לא

ההבדל היחידי בינינו שלי יש נסיון עם המוצרים

לך אין.

אני מבקש, אל תהפכו את זה לדיון Herbalife נגד העולם, אם אתה רוצה לדון בזה, תשלח לי הודעה לפרטי ואענה לך על כל השאלות, אתה הורס לי את הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא טרול רגיל, אתה סוכן מכירות, ומי אמר שחושב העכביש שלי טעה...

::)

תוספי תזונה זה בולשיט, הרבלייף הם עשקנים, תאכל סלט ותזיז את התחת וסגור פינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה איך זה פוגע לו באמינות, הוא השיג את המעמד שלו לפני שהוא התחיל לעבוד בחברה - והוא ממשיך להשיג מעמדים תוך כדי שהוא עובד בחברה.

אתה אומר שזה שטויות, אני אומר שזה לא

ההבדל היחידי בינינו שלי יש נסיון עם המוצרים

לך אין.

אני מבקש, אל תהפכו את זה לדיון Herbalife נגד העולם, אם אתה רוצה לדון בזה, תשלח לי הודעה לפרטי ואענה לך על כל השאלות, אתה הורס לי את הדיון.

אל תחמיא לעצמך, אין לי שום שאלות שאני צריך ממך תשובות עליהן, כל מה שצריך לדעת בנושא למדתי כבר לפני שנים כשחבר טוב שלי אושפז עם פגיעה קשה בכבד בעקבות תוספי המזון המפוקפקים האלה. (ועשרות אנשים אחריו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לפתח את הדיון (שאלונת לפותח הדיון) -

למה צריך תוספי מזון? מה זה הרי מוסיף למזון? עושה אותו יותר טעים? :screwy:

בסופו של דבר מה הבעיה נגד האוכל "הרגיל" שאוכלים אנשים כבר משחר היקום ולא זבל סינטטי שנמכר בקופסאות פלסטיק לבנות כמו דבק פלסטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא טרול רגיל, אתה סוכן מכירות, ומי אמר שחושב העכביש שלי טעה...

::)

תוספי תזונה זה בולשיט, הרבלייף הם עשקנים, תאכל סלט ותזיז את התחת וסגור פינה.

משום מה לא הזכרתי שום דבר אודות החברה, קלריק הוא זה שאמר על החברה - נראה לי שהוא סוכן מכירות של חברה מתחרה אם הוא מנסה להזכיר אותה לרעה ::)

תכף אשלח לך הסבר בפרטי על למה לאכול סלט זה קצת בעייתי כיום.

אל תחמיא לעצמך, אין לי שום שאלות שאני צריך ממך תשובות עליהן, כל מה שצריך לדעת בנושא למדתי כבר לפני שנים כשחבר טוב שלי אושפז עם פגיעה קשה בכבד בעקבות תוספי המזון המפוקפקים האלה. (ועשרות אנשים אחריו)

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3081338,00.html

פוף! התנפץ לו המיתוס אודות "פגיעות בגלל המוצר".

בשביל לפתח את הדיון (שאלונת לפותח הדיון) -

למה צריך תוספי מזון? מה זה הרי מוסיף למזון? עושה אותו יותר טעים? :screwy:

בסופו של דבר מה הבעיה נגד האוכל "הרגיל" שאוכלים אנשים כבר משחר היקום ולא זבל סינטטי שנמכר בקופסאות פלסטיק לבנות כמו דבק פלסטי.

תכף אשלח גם לך מידע על למה "אוכל רגיל" כמו שאתה קורא לו לא מספיק כיום.

-----------------

אלכס, אני מבקש שתמחק את כל ההודעות הלא קשורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3081338,00.html

פוף! התנפץ לו המיתוס אודות "פגיעות בגלל המוצר".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3472678,00.html

שלי "קצת" יותר מעודכנת.

אבל באמת גם אני חש שאני מבזבז קצת יותר מדי זמן על העניין הזה, מי שיש לו קצת שכל הסיק כבר את המסקנות הנכונות מהדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכף אשלח גם לך מידע על למה "אוכל רגיל" כמו שאתה קורא לו לא מספיק כיום.

-----------------

אלכס, אני מבקש שתמחק את כל ההודעות הלא קשורות.

לא בכלל לא סוכן מכירות...

מה שהספיק במשך 8 מיליוני שנה של אבולוציה מספיק היום צטערת.

תוספי משווקים בתור שקר, אין להם שום תקן או בקרת איכות כלשהי.

הם לא תרופה ולא מתחייבים להוכיח יעילות או השפעה כלשהי, כל השטויות של באישור משרד הבריאות "האמריקאי" או כל דבר אחר הם קשקוש.

כן הם מאושרים אבל הם לא מתוייגים כתרופה ולכן כל מה שצריך להוכיח זה שהם לא רעילים בשום מינון, וגם זה ברוב המקרים מתגלה כדבר שקרי.

אני מחר יכול להתחיל לשווק כמוסות של דו-תחמוצת המימן בתור תוסף תזונה כנגד עייפות כרונית ולקבל אישור ממשרד הבריאות ללא בעיות, למה כי בסה"כ אני מוכר לאנשים טיפשים מים בכמוסה.

תזונה מאוזנת מספקת לגוף את כל מה שהוא צריך, הדבר היחידי שצריך לאזן את התזונה לפי דרך החיים של אותו בן אדם ספציפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס לך להתווכח, אז למה אתה שולח לי זבל בפרטי?

בחייאת רבעק אנשים כמוך לא שווים את רוחב הפס...

זה בסדר, אתה תתחיל להעריך את הבריאות כמו שצריך כשתעבור את גיל הטיפשעשרה (כי תגובה כזאת הייתי מצפה רק מילד עקשן בן 18 שחושב שהוא על גג העולם ויודע הכל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...