חו"ד לגבי קניית מצלמה- s950 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חו"ד לגבי קניית מצלמה- s950

efialon

Recommended Posts

שלום ברצוני להתייעץ איתכם לפני רכישת מצלמה, המצלמה היא של חברת דגם S950

התקציב שלי עומד על כ 900 ש"ח ועל פי בירורים היא נמצא לי כמשתלמת ביותר.

ישנם המלצות מישהו התנסה איתה בעבר?? יש לציין כי היא מיועדת לצרכים משפחתיים- כלומר צילום ברמה בינונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה הקשר בין צילום משפחה ורמה בינונית. את המשפחה שלי אני מצלם עם חצי מקצוענית ומשקיע מחשבה ותכנון בכל תמונה. דווקא את האנשים שיקרים לי מכל אני רוצה להנציח בצורה הטובה ביותר...

בכל מקרה ב-900 ש"ח והסביבה יש בחירות מוצלחות יותר, במיוחד אם אתה מוכן להתפשר על גודל המצלמה. ב-150 ש"ח יותר אתה יכול לקנות את ה-F100fd של פוג'י, אחת המצלמות הקומפקטיות היותר מוצלחות לצילומים משפחתיים שמתבצעים לעיתים קרובות בתנאי תאורה לקויים.

חשוב לציין שהיו בפורום אין ספור דיונים על מצלמות מהסוג שאתה מחפש ובמסגרת התקציב שלך, נא דפדף לאחור ועיין בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה היא למצלמה ברמה בינונית כי ני והמשפחה שלי אינם צלמים ברמה טובה ולכן חבל לקנות איכותית מבלי שנדע לנצל את רוב הפונקציות שבה לכן אני מעוניין בהמלצה לגבי פשוטה,נוחה לתפעול ויחד עם זאת גם איכותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפוג'י תתן תוצאות מעולות במצב אוטומטי.

בכל מקרה, רצוי לקרוא את חובת המשתמש של המצלמה ולנסות להכיר את מצבי הצילום האחרים אם רוצים להשיג את המירב ממנה, במיוחד בתנאי תאורה לקויים. הדבר נכון לכל דיגיטלית, לא רק ל-F100FD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...