בעיה ב-להיכנס לאתרים ישראלים מחו"ל - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב-להיכנס לאתרים ישראלים מחו"ל

ultrAslan

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום,

אני ישראלי שחי באיסטנבול ומרבה לגלוש לאתרים ישראלים גם מפה,

יש לי בעיה ב-להתחבר לכמה אתרים ישראלים מפה, שאני מנסה להיכנס לאתר ASOCCER.co.il למשל אני מקבל את ההודעה "PAGE LOAD ERROR"

ואני נאלץ להיכנס לאתר הזה בדרך חילופית כמו האתר VTUNNEL.COM ששם יש שאני רושם את כתובת האתר שאני רוצה להיכנס אליו ופשוט ישר נכנס.

אני רוצה לציין שמאותו מחשב שאני מתשמש בו כרגע הייתי נכנס חופשי בלי שום בעיות שהייתי בארץ.. ככה שאין בעיה כלשהיית הקשורה למחשב.

אני אשמח מאוד אם תעזרו לי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שהאתר נחסם, כנראה ע"י מי שמספק לך את האינטרנט (ספקית או מקום העבודה, אם זה דרכו), אם בכוונה, בטעות או עקב תקלה.

אפשרות נוספת היא שהאתר חוסם כניסה מחו"ל או ספציפית כתובות מארץ מסויימת או מספקית מסויימת.

תצטרך כנראה לברר את זה מול הגורמים הנ"ל (בעלי האתר/מספקי האינטרנט שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שהאתר נחסם...

הטורקים חוסמים אתרים כמו יו טיוב ואתרי פורנו.. אני לא חושב שהם בכלל יודעים מזה האתר ASOCCER :)

בכל אופן אני מצליח להתחבר להמון אתרים חוץ מזה...

ויש לי עוד שאלה. יש לי במהירות 8 מ"ב.. מדוע אני לא מצליח לראות וידאוים של אתרי חדשות כמו YNET וואלה בצורה חלקה ללא שהצפייה תתקע באמצע כל פעם ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, החסימה יכולה להיות בטעות או מתקלה ואפילו מהצד של האתר עצמו. אם אתה מצליח להתחבר לאתר דרך שירות פרוקסי (vtunnel במקרה שלך), אין משהו אחר שיכול להיות כיוון שאתה אומר ששללת בעיה מהמחשב (בחיבור אחר הוא מציג את האתר ישירות).

לגבי הסרטונים, עד כמה שידוע לי, חיבור האינטרנט העיקרי של טורקיה הוא לאירופה, כלומר למרות הקירבה הגאוגרפית היחסית, להגיע לטורקיה בדרכי האינטרנט זה עיקוף לא קטן. עם תוסיף על זה את החיבור העמוס של לעולם, אני מניח שהמהירות שבה אתה מסוגל למשוך את הסרטונים מYNET היא לא גבוהה.

למעשה, בבדיקת speedtest.net שעשיתי לשרתים בטורקיה, קיבלתי בערך חצי מהמהירות שלי (750Kbps לחיבור של 1.5 מגה). בנוסף, בבדיקת טרייס לאתר של turkish airlines (שלפי הIP נמצא באיסטנבול), המידע עבר בגרמניה, אירלנד וארה"ב(!) לפני שהוא הגיע לטורקיה.

אז לצערי, גם פה לא נראה לי שיש מה לעשות חוץ מלפתוח את הסרטון, ללכת לשתות קפה (טורקי :P) ולחזור אחרי כמה דקות שהסרטון עשה caching מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...