DVI-HDMI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DVI-HDMI

n_aviv1

Recommended Posts

זה בעצם אותו חיבור רק בצורה שונה נכון? כאילו זה כמו שיש A וUSB B ושיש מיקרו ומיני אבל הכול אותו חיבור? וDVI וHDMI שניהם כבלים שיכולים להעביר אבל לא תמיד מעבירים דרכם ... צריך לשים את זה בסטיקי FAQ (אם זה נכון ולא כל מה שכתבתי פה זה בולשיט) שיהיה ברור לכולם ולא יצטרכו הסביר כל פעם מחדש... אם אני טועה תתקנו אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לDVI יש את היכולת להעביר סאונד לא?

לדוגמא קח כרטיס מסך חזק של אנוידיה (נגיד GTX260)- מחברים ממנו ללוח האם כבל SPDIF, וליציאת הDVI מתאם DVI- ויהיה האודיו בLCD.

בעצם מצד שני, אם הDVI היה יכול להעביר האודיו לא היה צורך במתאם אלא רק כבל DVI-...די מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Visual_Interface

Unlike , DVI usually carries no audio data in its TMDS channel. However, as DVI is for the most part compatible with (see Compatibility with DVI), it is just as possible to support including audio data by incorporating the audio in the TMDS signal. Because DVI displays typically have no sound capabilities, a DVI to adapter/cable can then be used to connect the device to an display. For instance, this feature allows PCs to send audiovisual data to a high definition television. It is increasingly found on modern computer graphics cards (e.g. cards by Nvidia[2] and ATI[3]) and certain motherboards with integrated graphics.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, בגלל שטלויזיות\מסכים לרוב לא יודעים לקבל סאונד מחיבור ה-DVI שלהם, נהוג להשתמש ב-.

אבל עקרונית DVI מסוגל להעביר סאונד, לפי הציטוט ולפי העובדה שממירים DVI שכולל סאונד מכרטיסי מסך ל- בעזרת מתאם פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הDVI במתאם של DVI- יעביר לך סאונד. אם תסתכל על המתאם תיראה שיש לDVI שלו הרבה יותר פינים מDVI רגיל. כיום כבלי DVI שמסוגלים להעביר אודיו דבר נדיר ויקר. יותר משתלם לקנות מתאם DVI TO וכבל . יש לי את הווריאצייה, אם תזדקק לעזרה אשמח לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...