תוכנת אנטי וירוס משתלטת על המחשב! - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת אנטי וירוס משתלטת על המחשב!

dolev16

Recommended Posts

לאט לאט ..קודם כל אני אשים את התהליכים שרצים מתוך הסייף מוד כי במצב רגיל הוירוס לא נותן לי לראות את התהליכים..

והורדתי את התוכנה אבל שוב, אין לי אפשרות להפעיל שום דבר בווינדווס רגיל רק בסייף מוד..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

MiniMizer -תודה רבה על עזרתך, הרצתי את התוכנה ותודה לאל היא כנראה מחקה את הוירוס מהמחשב..

החל משבוע הבא הדבר הראשון שאני עושה הוא לרכוש לעצמי נוד מקורי אבל 2 שאלות לי אליכם...

השאלה הראשונה היא אם נוד כל כך מומלץ ונחשב לאחת התוכנות הטובות בשוק, איך הוא לא מנע את חדירת הוירוס הזה?

השאלה השנייה היא לאחר רכישת תוכנת אנטי וירוס ,האם יש עוד דברים שאתם ממליצים לעשות בכדי להגן על המחשב בצורה הטובה ביותר בפני איומים כאלו ואחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.אם הנוד שלך לא היה מקורי אז הוא לא התעדכן ולכן היה חסר ערך בשורה התחתונה.

ב.אין אנטי ווירוס שיכול להגן מכל דבר בעולם.

ג.לא להוריד שטויות שאתה לא יודע מהן, לא להיכנס לאתרים חשודים שלא במצב סמוי לדוגמא ולהריץ בדיקה תקופתית עם אנטי ספייבוטס כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.אם הנוד שלך לא היה מקורי אז הוא לא התעדכן ולכן היה חסר ערך בשורה התחתונה.

ב.אין אנטי ווירוס שיכול להגן מכל דבר בעולם.

ג.לא להוריד שטויות שאתה לא יודע מהן, לא להיכנס לאתרים חשודים שלא במצב סמוי לדוגמא ולהריץ בדיקה תקופתית עם אנטי ספייבוטס כלשהו.

אוקיי , הבנתי הכול חוץ מסעיף ג' מה זאת אומרת-לא להיכנס לאתרים חשודים שלא במצב סמוי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dolev16 יש לך במקרה לוח אם של ?

אם כן ויש לך את הדיסק של הדרייברים אז יש לך שם התקנה של נורטון אנטי וירוס וקספרסקי .

אני משם תמיד מתקין קספרסקי וכל עוד הוא דולק אצלי אז אין לי שום .

ד"א גם לי זה פעם קרה (יותר נכון לאחותי).

האתר עשה אילו בדיקה של C וD (למרות שבאותו זמן היה לי רק כונן C ).

ואז רשם שצריך להוריד את האנטי וירוס ואז לקנות אותו .

אחותי כמובן הורידה אותו ואז לא הצלחתי להיפטר ממנו ועשיתי פורמט למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dolev16 יש לך במקרה לוח אם של ?

אם כן ויש לך את הדיסק של הדרייברים אז יש לך שם התקנה של נורטון אנטי וירוס וקספרסקי .

אני משם תמיד מתקין קספרסקי וכל עוד הוא דולק אצלי אז אין לי שום .

ד"א גם לי זה פעם קרה (יותר נכון לאחותי).

האתר עשה אילו בדיקה של C וD (למרות שבאותו זמן היה לי רק כונן C ).

ואז רשם שצריך להוריד את האנטי וירוס ואז לקנות אותו .

אחותי כמובן הורידה אותו ואז לא הצלחתי להיפטר ממנו ועשיתי פורמט למחשב.

יש לי לוח של גיגהבייט ולא ידעתי על זה.. רק עכשיו אני רואה שהם קיימים.. אגב זה אנטי וירוס מלא או גרסאות חינמיות?

ומה עדיף להתקין את הנורטון או הקרספרסקי?

כי אני מתכנן לרכוש נוד גם ככה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , הבנתי הכול חוץ מסעיף ג' מה זאת אומרת-לא להיכנס לאתרים חשודים שלא במצב סמוי ?

זאת אומרת שאם יש אתר של ווארז לדוגמא תיכנס אליו רק בעזרת Private browsing כדי שלא תחטוף ווירוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר בין private browsing להגנה מפני . ה-private browsing פשוט דואג לכך שברגע שתסגור את הדפדפן, לא יישאר זכר על לאתר על הדפדפן (כלומר cookies, history, temporary files). אם דרך האתר נכנס לך וירוס למחשב, ה-private browsing לא יידע למחוק אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...