היו מכות, אני התרחקתי וקראתי למשטרה|עכשיו &#15 - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היו מכות, אני התרחקתי וקראתי למשטרה|עכשיו &#15

zombie

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

להתקשר למשטרה היה בהחלט לעניין.. כי באמת ברמות של היום, אלוהים יודע לאן זה יכול להגיע..

אבל לעמוד בצד ולראות את החברים שלך אוכלים מכות ולא להתערב..

זה נשמע כאילו אתה צופה paperview :silly:

לדעתי היית צריך להפגין איזו שהי נוכחות, לנסות ולפזר את העניין .. לגרום לחברים שלך לברוח, כל דבר.

הבעיה היא שאתה תעשה את זה כדי שלא יכעסו עליך, ואין לך איזה צורך אמיתי להיות שם עבור החברים שלך . לדעתי זה מה שמתסכל אותם, הם מבינים שאתה חבר ליציאות ולא חבר לחיים, אידיאולוגית אני מבין אותך, אבל לו הייתי במצבך ( מה שכבר קרה לצערי) לא היית עומד בצד וצופה.

אתה יכול להתנצל ולהתוודאות שאתה מפחד ממכות ..

אבסורד שאלה הן הצרות שלנו בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה סניף מקדונלדס זה היה והאם הוא עדיין עובד שם?... אני לא אתנגד לדאבל -רויאל חינם.

בדיזיגוף סנטר ' date='בקומה למעלה ,אני לא יוד עם הוא עבד שם עדיין ,הוא ניראה טיפה הודי כזה ,בחור נחמד .

:-\

לא ידוע לי ש mma יצא מקבוצת אומניות הלחימה, ושקראטה מגע מלא גם הוא יצא מהקבוצה שלך

ואתה מדבר שטויות, בנאדם כמוני לדוגמא אם יקבל אגרוף, ולו הכי חזק של בנאדם לא מאומן, אני ממש אבל ממש לא אפול

ואני גם אגיב מהר, ככה זה אחרי 9 שנים של mma מאסיבי

ולמעשה כל מתאגרף הוא בערך ככה

לימוד השיטות הללו יכול להציל חיים, אני לא אומר שצריך לנצל את זה להתקיף מישהו, כמו שאתה עשית

אבל בהחלט בשביל להתמגן במידה ונקלעת בעל כרחך לסיטואציית מכות סטייל מה שתואר בת'ראד הזה

ומנסיון, זה מציל, זה מרתיע, וזה מסוכן לבנאדם שהתקיף אותך

"רבנו מכות בפעם האחרונה בכיתה ג'"? אתה מתגאה שאתה רב מכות על בסיס קבוע, זה מראה על אישיות עצובה ביותר

אני לא נכנסתי מעולם למכות כי רציתי, וכשנכנסתי זה היה בשביל להציל חיים של חבר או שניים

איתי מעולם לא התחילו, כי אני יודע טוב מאוד לצאת מהסיטואציות, ומוטב שכולם ידעו, לא להסתכל לאנשים בעיניים, לא לצחוק להם בפרצוף

לשמור על פרופיל נמוך, והכל יהיה בסדר

קודם כל זה היה אגוף לראש ,אגרוף נכון לראש וזה knockout (מה שקרה במיקרה שלי ) לא משנה מי את וכמה זמן היתאמנתה ,לא משנה כמה את מיתאמן ,ברחוב זה שונה ,זה דורש לא רק כוח פיזי וידעה בנושא ,זה גם דורש "גישה" ,לא משנה כמה חזק אתה ,עם היריב שלך מסוגל להשחיל אגרוף אחד ,והוא מספיק התקפי ,הוא יפיל אותך ,הסיבה שהוצאתי את mma ואת דניס הישרדות מה רשימה של אומנויות הלחימה ה"רגילות" כי לדוגמה דניס הישרדות בנוי מלמטה למעלה בקטע של הגנה עצמית במצבי לחץ ,ומכות ברחוב(שוב אני לא מתאמן בזה ,אבל כך אני הבנתי מקריאה בנושא וחברים שמיתאמנים שם) ,בניגוד לאומנויות לחימה אחרות שזה יותר סוג של ,הן אולי מפתחות רפלקסים ,וכוח ,וטכניקה אבל הן בחיים לא ילמדו אותך גישה .

"רבנו מכות בפעם האחרונה בכיתה ג'" ,הסיבה שאמרתי את זה ,לא כי אני מתגאה בזה שרבתי מכות ,ולא כי אני חושב שזה עושה אותך "גבר" לריב מכות .

אמרתי את זה כי הרבה פה דיברו בגישה כזו שהם חושבים שמכות זה כמו בקרב באומנויות לחימה ,שיש הרבה התקפות ונסיגות ותנועה,זה בניגוד למכות ברחוב שכמו שאמרתי ,זה עיניין של בדיוק אגרוף שניים .

אני גם בחיים שלי לא התחלתי עם אף אדם מכות ,תמיד הלחתי מכות אך ורק עם תקפו אותי או חברים ,אין סיבה ללכת מכוץ חוץ מיזה ,ומי שהולך מכות חוץ מיזה הוא ערס שמחפש מכות .

אגב מה שרשמתה בשתיי שורות האחרונות ,זה לא נכון לגביי כולם ,ולגביי כל מקום ,אני למשל הייתי קורבן להתקפות כאשר אני "שמרתי על פרופיל נמוך" ולא היסתכלתי לאנשים בעיינים .

כאשר אתה מנסה לצאת מסיטואמיות כאלו באופן קבוע ,אתה הופך למטרה כי אנשים חושבים שאתה חלש ושאתה מפחד להיכנס לסיטואציות כאלו לכן הם דוחקים אותך ,לפעמים (בעיקר עם ערסים) צריך פשוט להגיד להם מה שאתה חושב ישר בפנים ,זה מראה שיש לך כוח ושאתה לא צריך להיכנס למאבקים המיותרים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית חושב שזה לא בסדר מה שעשית..ידוע בארץ שהמשטרה זה מצחיק ועד שהם יגיעו - לחבר שלך יעופו כמה שיניים , והוא שוכב שם על הרצפה ויודע בדיוק שהשיחה הזאת לא תושיע אותו בקרוב , אני אישית כבר הייתי פועל מתוך אינסטינקט במידה וחבר טוב נמצא בפנים , אני חושב שכואב יותר לראות חבר טוב שלך אוכל מכות רצח מאשר לחטוף מכות בעצמך.

זה מאוד תלוי מי מעורב, אין לי הרבה חברים שהייתי מתערב בשבילם בלב שלם , ואלה שכן כמעט ולא מסתבכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית כבר הייתי פועל מתוך אינסטינקט במידה וחבר טוב נמצא בפנים , אני חושב שכואב יותר לראות חבר טוב שלך אוכל מכות רצח מאשר לחטוף מכות בעצמך.

צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בידיוק מה שאני אומר! אני וחבריי בניי 17 והם לא מדברים איתי בטענה שאני נקבה! טיפשות כזאת! העיקר לשמור על "כאאאבוד"

וזה קרא על שטויות! החבר שלי שחטף את כל המכות הוא הבן אדם הכי רגוע ולא עושה שטויות...

על כלום הכניסו לו..

כי אתה אידיוט,

לקרוא למשטרה המפגרת בארץ הזאת לא יעזור בכלום , אם אתה רוצה לעזור תכנס לקטטה ותתערב.

תריב תקבל לא משנה העיקר תתערב תראה את הנוכחות שלך ותנסה לפחות להפריד.

שים לב כמה טיפש יצאת,עמדת בצד ונתת להם לריב.

אם ההית נכנס ומנסה להפריד תאמין לי שזה היה עוזר.

ואם אתה פחדן מספיק כמו שאר האנשים פה שטוענים "אתה עלול לקבל דקירה חס וחלילה" אז אם אתה מוכן לקבל דקירה בישביל חבר שלך תכנס.

אם לא אז למה הוא נקרא חבר שלך?

אני לא ערס ולא שום דבר, אני בן אדם עם ערכים וכבוד לחברים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ערס ולא שום דבר, אני בן אדם עם ערכים וכבוד לחברים שלו.

כן זה מה שטוען כל ערס ;) .

סתם ,אתה צודק באמת צריך להראות נוכחות בשביל לצמצם נזקים לחבר שלך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...