האם אתה מרכיב משקפיים? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתה מרכיב משקפיים?

Cha0stAlker

סקר: האם אתה מרכיב משקפיים?  

2290 הצבעות

1. 1. סקר: האם אתה מרכיב משקפיים?

• כן, תמיד
    • כן, רק כשאני קורא
    • לא

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לכל אלה שרוצים לעבור ניתוח להסרת \ שיפור הראיה \ מה שזה לא יהיה:

דעו לכם, שיש סיכוי מסויים והניתוח ייכשל, ואתם תשארו עיוורים במקרה הטוב בעין אחת

מצד שני, הניתוח הוא זמני בלבד:

מה שעושים בניתוח זה מלטשים לכם את העדשה, ובפועל מה שגורם לרוב ליקויי הראיה זה שרירי הראיה ולא העדשה -

אחרי זמן מה, הבעיה חוזרת בגלל שהשרירים נהיו יותר מתוחים ונעולים, ומה שיעזור זה עוד ליטוש של העדשה - בסופו של דבר, מספר הליטושים שאפשר לעשות לעדשה הוא מוגבל כיוון שהיא לא צומחת חזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

לא שמעתי את זה אף-פעם. אתה בטוח שאתה מביא את זה ממקור אמין?

א. הסיכון לעיוורון קיים, אבל הסיכויים לזה שואפים לאפס. הסיבוך העיקרי הוא ראיה מטושטשת וצורך לחזור על הניתוח, וגם הוא לא נפוץ מדי.

ב. אם כבר צריך לבצע ניתוח נוסף זה לא בגלל שהניתוח מתוכנן כך, אלא בגלל שהראיה משתנה באופן טבעי, והיתה משתנה גם בלי הניתוח. אם הניתוח הצליח והראיה לא תשתנה מעצמה אז ההשפעה שלו לא תעבור.

ג. יש הרבה סוגי ניתוחים, אז אולי אנחנו בכלל מדברים על ניתוחים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

לא שמעתי את זה אף-פעם. אתה בטוח שאתה מביא את זה ממקור אמין?

א. הסיכון לעיוורון קיים, אבל הסיכויים לזה שואפים לאפס. הסיבוך העיקרי הוא ראיה מטושטשת וצורך לחזור על הניתוח, וגם הוא לא נפוץ מדי.

ב. אם כבר צריך לבצע ניתוח נוסף זה לא בגלל שהניתוח מתוכנן כך, אלא בגלל שהראיה משתנה באופן טבעי, והיתה משתנה גם בלי הניתוח. אם הניתוח הצליח והראיה לא תשתנה מעצמה אז ההשפעה שלו לא תעבור.

ג. יש הרבה סוגי ניתוחים, אז אולי אנחנו בכלל מדברים על ניתוחים שונים.

אני מדבר על הניתוח המפורסם והנפוץ ביותר, "ניתוח להסרת משקפיים".

אני לא מתייחס למה שכל מני חברות חדשות שצצות ומפרסמות "פטנט" חדש להסרה, כי זה ניסויי בלבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור משהו מתחיל להידפק בגנים של בני האדם ואף אחד לא עושה עם זה כלום

תחשבו שמלא אנשים היו נולדים עם ידיים או רגליים שבקושי עובדות ואנשים היו מתייחסים לזה כנורמלי?

למה לא עושה כלום? המציאו את המשקפיים.. :kopfpatsch:

אם מלא אנשים יוולדו עם ידיים או רגלים שבקושי עובדות.. אז ימציאו מכשיר מכני שמתחבר ומתפקד כמו ידיים ורגלים..

ואז יהיה טופיק "למי יש ידיים ביוניות?"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא עושה כלום? המציאו את המשקפיים.. :kopfpatsch:

אם מלא אנשים יוולדו עם ידיים או רגלים שבקושי עובדות.. אז ימציאו מכשיר מכני שמתחבר ומתפקד כמו ידיים ורגלים..

ואז יהיה טופיק "למי יש ידיים ביוניות?"...

זה לא ממש גנטי

זה יותר קשור להרגלים שלנו, ככל שאנחנו "מתפתחים", אנחנו משקיעים יותר זמן מול הספה והמחשב, ומאשימים את הגנים המסכנים שיש לנו ראיה לקויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגנים יש חלק משמעותי בליקויי ראייה ולפי דעתי הרבה יותר מדברים מודרניים כמו טלביזיה או מחשב.

ומי אשם? רק אנחנו.

אנחנו משבשים את הגנים עם המחשב והטלוויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו משבשים את הגנים עם המחשב והטלוויזיה.

X+Men+Poster.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

תן לי לנחש לHerbaLIE יש תוסף שמספק חומצות אמינו אנטימוטגניות מחלב סלק הצוקים האוסטרלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

X+Men+Poster.jpg

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

תן לי לנחש לHerbaLIE יש תוסף שמספק חומצות אמינו אנטימוטגניות מחלב סלק הצוקים האוסטרלי?

תן לי לנחש, אתה עכשיו תנסה להשחיל משהו שקשור ל-Herbalife לכל דיון בכדי לנסות לעקוץ אותי איכשהו?

אין לך בצפר מחר או משהו? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...