ת'רד התמונות המצחיקות - V.1 - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד התמונות המצחיקות - V.1

almonime

Recommended Posts

• תגובות 271
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זו בעצם אבקת אשר יכולה להחליף מקורות חשמל חלשים-בינוניים

במקרי חירום שונים.

אתה יכול להפעיל איתה פנס, מכשיר קשר ואפילו להטעין את הפלאפון בשמירה.

ואל תשכח שניתן לשפוך לתוך הגנרטור כדי לקבל לפחות עוד כמה שעות עבודה(!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XEYDO, תקרא שוב את ההודעות שלך ותשלוט בעצמך. לכל אחד חוש הומור שונה ויש לכבד את זה.

מצטער אם הגזמתי, אבל אחרי 3 פעמים שהעירו לילד הוא עדיין לא מבין, ואצלי יש מידת סבלנות, אבל כשאתה משלב שגיאות כתיב ודקדוק ברמה הגרועה ביותר, נסיון עלוב להצחיק + להרוס תמונה עם איזה משפט מטומטם שאפילו לא שנון, ועוד לריב במטרה להיות צודק...זה פשוט... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

להפיץ? אני כבר שכחתי מזה בכלל, אבל אתה מוזמן לנסות את זה על חברים, זה משעשע... (תשאיר את זה בסוד כזה, נוו אל תהיה רע ;) )

סידו, זה פורום מלא אנשים מכל מיני סוגים ועדיף לך לא לנסות לחנך אף אחד כי לא תצליח...

שחרר, כולה הערות שאתה לא מוצא מצחיקות, זו לא סיבה להעליב אותו או לכעוס ברמה כזו, שתה סודה, זה מרגיע כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת חן מ.

אתם מוזמנים להפיץ את הביטוי ברחבי העולם,זה עוד עלול לתפוס.

בונא הפלת אותי מהכסא!! :lol: :lol: :lol:

כשהעלו אותי לסמ"ר, היו מגיעים טוראים והיינו אומרים להם להביא מגוון דברים, ממה שאני זוכר:

מיישר חבלים

חפיסת קודקודים

טוען טושים

וכו' וכו' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

להפיץ? אני כבר שכחתי מזה בכלל, אבל אתה מוזמן לנסות את זה על חברים, זה משעשע... (תשאיר את זה בסוד כזה, נוו אל תהיה רע ;) )

מה אתה רוצה?! אם אתה לא מסוגל להבין את ההודעות שלי והנימה שלהן,אל תעשה מעצמך צחוק ואל תגיב להן..(ובמידה שלא תבין גם את זו-אני יודע ומכיר את דאחקת אבקת החשמל לא מאתמול,אז מספיק לנסות להסביר לי מה זה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Alex Turovsky

3 שנים בצבא ולא שמעת את המושג ? :smile1:

זהו שדגדג לי משהו מאיזה תא מרוחק במוח על בדיחה של אנשי הקשר אבל מכיוון שמעולם לא הבנתי אם זה קיים (ולא הייתי זה שצחקו עליו עם שטויות כמו שתיארתם) אז הסתקרנתי.

אגב . . . אני רואה שהולך לכם הרבה יותר טוב בלי מאשר עם בפוסט שאמור להיות רק תמונות.

אני תוהה האם יש צורך לארגן תחרות פרסים כאשר הפרס יהיה חבילת מצחיק או משהו כזה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...