מצב לא נעיים בחוף - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצב לא נעיים בחוף

bosmathaifa

Recommended Posts

אני בסוף לא קיבלתי דוח, ;D

אבל מה שכן למחרת משפחות כן קיבלו דוחות :pissed:

ואני לא אומר שצריך לדעת כול חוק

אבל שיהיה אפשר למצוע אותו

ובעניין הזכוכית מה מונאה מילד שלך ללכת ליד הבית ושם לחתך מזכוכית שבורה או בכול מקום אחר

עים כול הכבוד אבל חוף הזה הוא לא פרטי וכול עוד אני לא מפריע לאף אחת זכותי המלא לשתות ולאכול מה שאני הרצה ואך שאני הרצה(נו חוץ מה לעשות על האש יש מקום מיוחד לזה)

מה שכן צריך להיות יותר אנשי תחזוקה/נקיון כי צריך שיוהיה 3 או 4 אנשי תחזוקה בפעול יש 1 או 2

ואתה עדין משלם כמו ל3 או 4 (לפחות כך אני חושב ומשער )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא אומר שצריך לדעת כול חוק

אבל שיהיה אפשר למצוע אותו

ובעניין הזכוכית מה מונאה מילד שלך ללכת ליד הבית ושם לחתך מזכוכית שבורה או בכול מקום אחר

עים כול הכבוד אבל חוף הזה הוא לא פרטי וכול עוד אני לא מפריע לאף אחת זכותי המלא לשתות ולאכול מה שאני הרצה ואך שאני הרצה(נו חוץ מה לעשות על האש יש מקום מיוחד לזה)

מה שכן צריך להיות יותר אנשי תחזוקה/נקיון כי צריך שיוהיה 3 או 4 אנשי תחזוקה בפעול יש 1 או 2

רוב הסיכויים שאם הוא ילך על יד הבית הוא לא ילך יחף, והזכוכיות יהיו בולטות.

זכוכית נקברת בחול, זה למה קשה לנקות אותה מהחוף.

תשתה מפחית, הכי פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין מה הטעם לנפץ בקבוק בירה.. אפילו שעשיתי את זה פעם אחת מלפני כמה שנים

עדיף כבר לאסוף את הבקבוקים [עם יש הרבה אנשים] ללכת לחנות להביא בקבוקים ולצאת לעוד סיבוב של בירה :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנשים בארץ הם פלאנגות אז שותים בירה בחוף ועל הז*ן שלהם שיתאמצו.. פשוט לזרוק את הזבל על החוף.

חוקים לא נכתבים בשביל להציק לאזרח הקטן אלא הם באים כתוצאה ממשהו, ואם לאיזה חבר כנסת גם נפצע הילד מבקבוק בירה בים,

הרי לכם הצעת חוק.

אם היינו חיים במדינה תרבותית, לא היו צריכים את החוקים האלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא אומר שצריך לדעת כל חוק

אבל שיהיה אפשר למצוא אותו

ובעניין הזכוכית מה מונע מילד שלך ללכת ליד הבית ושם להיחתך מזכוכית שבורה או בכל מקום אחר

עם כל הכבוד אבל החוף הזה הוא לא פרטי וכל עוד אני לא מפריע לאף אחד זכותי המלאה לשתות ולאכול מה שאני רוצה ואך שאני רוצה(נו חוץ מלעשות על האש יש מקום מיוחד לזה)

מה שכן צריך להיות יותר אנשי תחזוקה/נקיון כי צריך שיהיה 3 או 4 אנשי תחזוקה בפועל יש 1 או 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...