תמחור חלקי מחשב יד שניה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמחור חלקי מחשב יד שניה

NuNaTaK

Recommended Posts

אני משדרג את המחשב ושוקל למכור את החלקים הישנים שהם Core2Due e6300(הישן), GigaByte GA-945P-S3, קיט Geil 512MB 667mhz X2 וקיט 1GB 667mhz X 2.

חשבתי על 550 להכל, ריאלי? בשביל פחות מזה לא שווה לי לטרוח ואני מעדיף לשמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלך עדיין מריץ משחקים סבבה [נכון לכרטיס מסך] לדעתי תשדרג תחלקים בתחילת 2010 .

יש לי אותו מחשב .

אבל איך שאתה רוצה....

זה כאבי ראש למכור חלקים -אני כנראה אתרום אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב שלך עדיין מריץ משחקים סבבה [נכון לכרטיס מסך] לדעתי תשדרג תחלקים בתחילת 2010 .

יש לי אותו מחשב .

אבל איך שאתה רוצה....

זה כאבי ראש למכור חלקים -אני כנראה אתרום אותם.

אני משדרג כל הזמן, מאז שקניתי את המחשב לפני שנתיים וחצי כבר הוספתי כונן קשיח, צורב , כונן BD, החלפתי כרטיס מסך והוספתי 2GB . החלקים היחידים שלא שידרגתי זה הספק כי ממש אין צורך, המארז הג'נרי שאין סיבה לרכוש חדש כי שמתי מאווררים שקטים, המעבד והלוח אם.

הכרטיס מסך מספיק לי כרגע, אבל המעבד כבר חלש בשביל משחקים חדשים ומכביד על המחשב כשאני מריץ סרטים בHD. בעיקרון אני יכול להישאר עם אותו , אבל אני כבר חושב לרכוש 4GB חדשים.

כן, מחיר טוב. קדימה ל TradeZone :)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת המחשב טוב והלוח אם טוב.

הייתי מציע לשדרג כרטיס מסך , לעבור למע' 7 בעתיד וזהו.

המחשב הזה מצויין גם ככה.

אתה בטח משחק על 1680X1050 או משהו כזה ולא צריך הרבה מעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC יכול לסחוט מהמעבד שלך עוד ביצועים, שווה לך לנסות.

אני מאמין שתוכל להגיע לאיזור ה 2.5GHZ, זה ללא ספק מספיק בשביל כל סרט HD ובשביל הרוב הגדול של המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תעקוב אחרי המדריך הזה, תוכל לנגן 1080 גם על פנטיום 4.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=394760.0

הכל תלוי במקודד והאם הוא תומך בהאצת חומרה. זה המוזכר הנ"ל ישתמש במעבד כמוש צריך להאיץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח אם הזה -זאת הבעיה לOC

לפי הזיכרון שלי הוא יכול לתת איזה 350 FSB... באיזור הזה גם הזיכרון אמור להגביל אותו בערך.

יוצא תדר סופי של כמעט 2.5GHZ. זה יכול לעשות הבדל דיי גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC יכול לסחוט מהמעבד שלך עוד ביצועים, שווה לך לנסות.

אני מאמין שתוכל להגיע לאיזור ה 2.5GHZ, זה ללא ספק מספיק בשביל כל סרט HD ובשביל הרוב הגדול של המשחקים.

ניסיתי OC, אבל הלוח ממש לא מתאים לזה אז לא הלך. את הלוח-אם לבד לא שווה להחליף ואת המעבד אי אפשר לשדרג לבד כי הלוח לא תומך בשום דבר מהשנה האחרונה.

האמת המחשב טוב והלוח אם טוב.

הייתי מציע לשדרג כרטיס מסך , לעבור למע' 7 בעתיד וזהו.

המחשב הזה מצויין גם ככה.

אתה בטח משחק על 1680X1050 או משהו כזה ולא צריך הרבה מעבר.

כרטיס מסך שידרגתי לפני חצי שנה, כרגע מספיק לי אבל מאז שקניתי אותו גם יש לי מסך חדש ואני משחק על 1920X1080 ככה שאני בטח אשדרג אותו שוב בעוד כמה חודשים. 3GB גם כן די מספיקים ואני כבר משתמש בWIN 7.

בכל אופן את ההזמנה של המעבד והלוח עשיתי ומחר אני אקבל אותם:

E6300(מהישן לחדש :P)

GigaByte GA-EP43-DS3L

יש לי גם Big Typhoon 2 ואני מתכנן לעשות OC, לכן קניתי את הלוח הזה כשהייתי יכול לחסוך 100 ש"ח ולרכוש יותר פשוט, ככה גם לא תהיה לי בעיה לעבור ל4 ליבות כשארצה.

זכרונות כנראה שאני אשאיר את הנוכחיים וכשאני אקנה את WIN7 ואפרמט שוב אני אעבור בהזדמנות ל64bit ואקנה גם חדשים.

הלוח אם הזה -זאת הבעיה לOC

בדיוק.

אם תעקוב אחרי המדריך הזה, תוכל לנגן 1080 גם על 4.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=394760.0

הכל תלוי במקודד והאם הוא תומך בהאצת חומרה. זה המוזכר הנ"ל ישתמש במעבד כמוש צריך להאיץ .

תודה, בכל מקרה כבר החלטתי לשדרג.

לפי הזיכרון שלי הוא יכול לתת איזה 350 FSB... באיזור הזה גם הזיכרון אמור להגביל אותו בערך.

יוצא תדר סופי של כמעט 2.5GHZ. זה יכול לעשות הבדל דיי גדול.

הלוואי, ניסיתי ולא הלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...