תגובה לגבי מחירון טכנאי PC שפירסמתי - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגובה לגבי מחירון טכנאי PC שפירסמתי

רומן גרוס

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר לחשוב מה זה "מהנדס רשתות" .. מישהו שעשה קורס MCSE ..

אני לא מזלזל חלילה באנשים, אבל הקורס הזה ברוב המקרים לא שווה יותר מקורס טכנאי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העילג הזה חייב להתערב בשיחה ?

כן.

מהנדס רשתות לא אמור לדעת להחליף כוננים קשיחים, עם כל הכבוד...

הפעם העילג חייג להסכים איתו. נכון שמהנדס רשתות לא חייב לדעת איך להחליף , אבל זה סוג של ידע אלמנטרי שאתה מצפה ממנו לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת בשנים האחרונות אני רואה את עצמי פחות מתעסק בטכנאות ויותר בתחומים אחרים. זה כבר לא מה שהיה פעם... היום כל התחום הזה כל כך פרוץ והשוק כל כך מוצף בדברים שאני אף פעם לא הייתי רוצה לראות בתחום הזה. פשוט העברתי חלק מהלקוחות שלי לטכנאים אחרים שאני מכיר, והיום זה בשבילי יותר כמו תחביב ולא מקור פרנסה מרכזי.

יש לי עדיין מעגל לקוחות סגור שאני ממשיך לעבוד איתם ולתחזק את המערכות שלהם, והיום אני ממש לא מחפש לקוחות חדשים. במשך השנים התרגלתי לעבוד עם אנשי מקצוע בעלי רקע טכני רציני, ואני מציע להם שרות ופתרונות מקצועיים לתחומים ספציפיים שלא כל יכול להציע. זאת העבודה שלי בטכנאות, ובדיוק כמו שאני לא מוכן לבזבז את הזמן שלי על התקנת אנטיווירוסים ופתיחת פורטים לאימיול, גם האנשים שצריכים התקנת אנטיווירוס ופתיחת פורטים לאימיול לא מוכנים לשלם את המחיר שאני דורש על שעת עבודה שלי, בשביל זה יש טכנאים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלומדים MSCA או MSCE הבסיס של הקורס זה קודם טכנאי מחשבים ואז רשתות .

" הטכנאים שיש פה " בני 12 - 18 מוכנים לעשות פירמוט בשביל 30 ש"ח

יש להם זמן " " יותר מאשר זמן מעבדה .

אני אקח ילד ילד פה למעבדה של KSP הוא יצטרך להרכיב ולתקן 50 מחשבים ביום הוא יתפרק אחרי רבע שעה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אקח ילד ילד פה למעבדה של KSP הוא יצטרך להרכיב ולתקן 50 מחשבים ביום הוא יתפרק אחרי רבע שעה .

לא רציתי להתערב בנושא, אבל מה זה הזלזול הזה?

איך אתה יודע מה היכולות של ה"ילדים"?

יש פה כאלה שעוד לא עברו 18 והם יודעים מעולה לתקן להרכיב ולעשות כל מה שצריך כדי לגרום למחשב לעבוד.

אל תזלזל באחרים, לא משנה איזה יכולות יש לך ומה אתה יודע לעשות(ואם מילא היו לך יכולות כל שהם, אבל אפילו את זה לא הוכחת שיש לך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חרטטן וזה מתחיל לעלות על העצבים.

מבין כל המשתמשים באתר,מקסימום 8-9 אנשים עבדו ב-KSP,תן לי להזכיר לך שצוות האתר מודע לכך לפני כל משתמש.

זה שאתה יודע איך לפתור מספר בעיות במחשבים זה לא אומר שאתה שווה יותר.

אז תמשיך לדוגמא עם המחירים הללו,כמה אנשים יקחו אותך בשבוע - 2-3? בכל זאת ה''ילדים'' שלוקחים 60 לשעה ירוויחו יותר ממך.

אתה סתם אוהב להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי תעודה אם זאת השאלה שלך .

ואוו תעודה של טכנאי,אני מכיר חברה שבגיל 12 ואני לא צוחק הוציאו תעודת טכני סיסקו בין לאומית.

מי ישמע מה זה?

גם אני בדרך להוציא את זה מהבית ספר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי בכלל צריך היום פרטי? היום כולם יודעים להתקין וינדוס לבד ולשים אימיול. אם משהו מתקלקל הולכים לחנות.

מזה אתה רוצה להתפרנס מעבודה שאתה לוקח לקשישים ואנשים שלא מבינים 200 שקל בישביל בעיה עלובה?

תמצא לעצמך עבודה מכובדת שלא עובדים על אנשים.

לדעתי אם חלוף הימים אתה תרגיש רע עם עצמך שאתה מתפרנס ( אם בכלל ) ולוקח הרבה כסף מאנשים על בעיות פשוטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוק הזה פרוץ, אף אחד לא ישלם לך 300 שקל לשעה שהנכד או הבן של השכנה יעשה לך את זה בחינם.

תפרסם את עצמך במקומות שבהם המודעות למחשב נמוכה (אזורים עניים יחסית), אבל אל תשכח לקחת מחיר בהתאם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה בכלל צריך שהבן או הנכד יעשו את זה בחינם

אני לא קולט מה הולך עם אנשים היום!

זה לא טכנאות מזגנים או רכבים (או יותר גרוע, מסוקים) שצריך חלקים מיוחדים והרבה כאב ראש כדי לסדר, סך הכל מחשב מעפן שעושים לו כמה קליקים וכמה סיבובי מברג וה"בעיה" נפתרה

אנשים פשוט עצלנים היום, משהו שהולך יותר מהר משטיפת ריצפה הופך להוצאה נוספת על איש מקצוע

עכשיו בעיניין של חברה, זה כבר משהו אחר, כשמדובר בהרבה ציוד שצריך לפעול ברמה מסויימת שצריך לתחזק כל הזמן, פה צריך באמת תעודה ובנאדם שיודע מה שהוא עושה

אבל המחשב בבית? כאילו שביקשו מהבנאדם להתקין צ'יפ בקונסולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...