GEIL 512 PC3200 400MHz DDR - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GEIL 512 PC3200 400MHz DDR

FireStar

Recommended Posts

שלום אני מעוניין לשדרג את המחשב שלי. אני קונה את הלוח abit nf7-sl ומעוניין לקנות את הזכרון הבא

GEIL 512 PC3200 400MHz DDR

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_677_702&products_id=3161

בחנות של הדובים אמרו לי שאלו לא מומלצים כל כך ושהרבה אנשים מחזירים אותם כי הם עושים

בעיות של אי תאימות ומהירות לא תואמת. האם זה באמת ככה כי זה נשמע לי קצת תמוהה...בדרך כלל יש בעיות

של אי תאימות לזכרונות של twinmos. אז אני יכול לקחת את ה-GEIL או שלהחליף אותם באיזה סמסונג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול רק לומר מנסיוני - לא דובים ולא יער !

יש לי GEIL 2X256 433MHZ GOLDEN DRAGON והם מצויינים וההתקנה היתה בלי בעיות.

מה שכן היה קטע מעניין אחד :

הזיהוי האוטומטי של לוח האם היה 7-4-4 והייתי צריך לכוון ידנית ל 6-3-3 אבל חוץ מזה הכל עובד יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חשבתי שהמוכרים בחנות מקשקשים, אבל הם הפחידו אותי שהרבה מחזרים ו...והאמת שאין לי כח להתעסק

עם זה כי אני גם גר בצפון, וזה קצת בעיה להגיע אליהם אם יקרה משהו וזה סתם ישבית לי את המחשב...

אז חשבתי גם על הזיכרון הזה: Mushkin 512MB PC3200 Blue

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_90_468_732&products_id=3191

מה אתם אומרים עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חשבתי שהמוכרים בחנות מקשקשים, אבל הם הפחידו אותי שהרבה מחזרים ו...והאמת שאין לי כח להתעסק

עם זה כי אני גם גר בצפון, וזה קצת בעיה להגיע אליהם אם יקרה משהו וזה סתם ישבית לי את המחשב...

אז חשבתי גם על הזיכרון הזה: Mushkin 512MB PC3200 Blue

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_90_468_732&products_id=3191

מה אתם אומרים עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסבר ל"תופעה" פשוט מאוד. זיכרונות אלו מיובאים עי" CDLOG - חברה מנוגדת לפנדה. האינטרס של פנדה הוא שימכרו כמה שפחות זיכרונות שכאלו ולכן ההמלצות ה"חמות". קפיש?

הירגע, גייל מייצרים זיכרונות מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על גלולת ההרגעה, אבל האם שווה להשקיע עו 200 שקל בזכרונות טובים יותר או שכדי להישאר עם הדגם הזה של

GEIL? אני גם מתכנן למחשב, לא משהו רצחני אבל בכל זאת משהו ... האם הזכרונות האלה ימצו את הפוטנציאל של הNF7-SL או שבכל זאת כדי לשדרג אותם? על מה אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על גלולת ההרגעה, אבל האם שווה להשקיע עו 200 שקל בזכרונות טובים יותר או שכדי להישאר עם הדגם הזה של

GEIL? אני גם מתכנן למחשב, לא משהו רצחני אבל בכל זאת משהו ... האם הזכרונות האלה ימצו את הפוטנציאל של הNF7-SL או שבכל זאת כדי לשדרג אותם? על מה אתם ממליצים?

זיכרונות GeIL הם חברה מעולה!שלא יטעו אותך! ובקשר לשאלה שלך אם כדאי לשדרג, אז זה תלוי, כי אתה לא אמרת אם זה דגם ULTRA או דגם VALUE. אם זה דגם ULTRA, אז הם טובים מאוד ל-OC, אם זה VALUE, אז תחליף אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כזה, עובד אחלה ! הבעיות אי תאימות היחידות שיש זה עם הטכנאים של פנדה אולי, אם הם מוכרים למישהו שלא מתאים ללוח (ויש רשימת תאימות) אז מן הסתם יש בעיות, עד עכשיו שמעתי רק דברים טובים על הזכרון ואני אישית נהנה ממנו מאוד, מומלץ !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...