מסכים כחולים בהתקנת xp ...לא מאפשר התקנה מלאה...+עדכון - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסכים כחולים בהתקנת xp ...לא מאפשר התקנה מלאה...+עדכון

Sting

Recommended Posts

יש לי פה מחשב (p3 800/ Gforce 2 /128 sdram) של חבר שהוא הביא לי כדי שאני ינסה לתקן לו אותו , הבעיה היא ששום דרך שניסתי להתקין את ה pro לא עבדה , כל התקנה נפסקת באמצע , השלב הכי מתקדם שהגעתי אליו היה כאשר ההתקנה עוברת למסך הצבעוני (אחרי שהיא התקינה את כל הקבצים הראשוניים לצורך תחילת ההתקנה) ואז ישר לפני שאני רואה את המסך הזה יש קריסה ואני מקבל מסך כחול שאומר "ביגינינג דאמפינג פיזיקל מאמורי"

הניחוש שלי הוא שהבעיה היא בחומרה ...ניראה לי הזיכרון או הכרטיס מסך או משהו אחר...

בכל מקרה מה אתם אומרים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מקבל מסך כחול, אמור להיות שם הרבה יותר מידע מסתם ההודעה שציינת. בין היתר מספרי שגיאה, כתובות בזכרון ולפעמים גם קובץ מסויים... את האינפורמציה הזאת אתה יכול לחפש ב-www.microsoft.com/technet או לתת לנו כאן כדי שננסה לעזור לך.

ובכל מקרה, אני ממש ממש לא ממליץ על עם 128 מגה . לך על 2000 או 98SE, יעבדו לך הרבה יותר מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP גם עובד (בזחילה על הברכיים) על 1 עם 64 מגה זיכרון - למרות שזה מתחת להגדרות המינימום שלו, ו128 מספיק אם עושים TWEAKING טוב למערכת.

בכל מקרה - אם זה היה עניין של כרטיס מסך אז ברוב המקרים המסך הכחול היה מופיע רחוק בתוך ההתקנה כשהוא היה מנסה להתקין .

כמעט תמיד, כשההתקנה קורסת כבר בשלב הטקסטואלי, במיוחד בשלבים שאחרי הFORMAT, בזמן הקריאה של קבצים מהCD, זו בעיה של .

במקרים יותר נדירים בעיה של הלוח, ובמקרים מאד נדירים BAD SECTOR בהארדיסק, למרות שבמקרה הזה בד"כ כבר יש בעיות בשלב הFORMAT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הזאת מאוד נפוצה, גם לי היא קרתה במחשב המשני שלי (ראה מפרט - Secondary System).

אני בסופו של דבר פתרתי את הדבר בעקיפין (התקנת Win98 ולאחר מכן שידרוג ל- Pro), משום שלא היה לי כוח לפתור את הבעיה ::) לפי מה ששמעתי מהרבה אנשים, זאת בעיה בזיכרון. פשוט תנסה עם זיכרונות אחרים ותראה אם זה עובד..

אגב, מומלץ לחפש באתר של Microsoft את קוד התקלה (תמיד מופיע, עם התקלה הזאת, קוד התקלה) ולראות שם מה מוצע לעשות. קראתי פה פעם שמישהו פשוט שינה איזו הגדרה ב- וזה עבד (איך לשנות את ההגדרות בביוס הוא קרא באתר של מיקרוסופט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהתקנו 98 הוא עשה מלא בעיות , xp יהיה יותר יציב לפחות ועם כמה TWEAKING, עוד 128 מגה והורדת עומס הוא יפעל בסדר יחסית ,

בקשר לזכרון ניסתי לשים את שלי אצלו אבל זה פשוט לא נכנס פיזית וכניראה שהלוח לא תומך בזכרונות מין-הסתם

אותו דבר לגביי כרטיס המסך (לא ניסתי) לא ניראה לי שה Gforce 4 Ti... שלי יתאים

יש לי שני ארד-דיסקים שבשניהם מותקן xp pro ניסתי לחבר אחד מהם למחשב של החבר אבל זה נתקע לפני שהוא העלה את ה ...

נ.ב אני ינסה להביא את ההודעה המלאה מהמסך הכחול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק את הזיכרון

לי היה מקרה עם המחשב של דוד שלי. לא משנה איך אני עושה התקנה תמיד יש מסך כחול.

מה התברר זה שהזיכרון שלו הוא Pc100. ושFsb של המחשב הוא 133. אחרי החלפת לזיכרון 133. המחשב עובד חלק. אין מסכים כחולים אין כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מקבל מסך כחול, אמור להיות שם הרבה יותר מידע מסתם ההודעה שציינת. בין היתר מספרי שגיאה, כתובות בזכרון ולפעמים גם קובץ מסויים... את האינפורמציה הזאת אתה יכול לחפש ב-www.microsoft.com/technet או לתת לנו כאן כדי שננסה לעזור לך.

ובכל מקרה, אני ממש ממש לא ממליץ על עם 128 מגה . לך על 2000 או 98SE, יעבדו לך הרבה יותר מהר.

הנה כמה שורות מההודעות שקיבלתי ...

page_fault_in_nonpaged_area

(stop : 0x00000050 (0xfc5b672d,0x00000001,0x804ef065,0,00000000***

ועוד הודעה אחרת

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUL

תבדקו לי בבקשה מה ההודעות האלה אומרות כי לא מצאתי איך לבדוק אותם באתר...

ד"א

החלפתי ועדיין היו מסכים כחולים :-\

החלפי ארד-דיסק ושוב היו מסכים כחולים >:(

מה זה כבר יכול להיות ? ???

נ.ב משהו מוזר ... חבר שלי קנה מחנות , בחנות אמרו לו שזה 256 אבל כשחיברנו את הזיכרון זה הראה רק 128 מגה(131)

למרות שעל הכרטיס היה רשום 256 , ניראה לי שהזיכרון הוא באמת 256 כי לא ניראה לי שעבדו עליו ,אז אם זה באמת 256 (לא היה לי מחשב אחר לבדוק את זה) למה המחשב זיהה את זה כ 128 ? אולי הלוח אם דפוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון לגבי הזיכרון - אם לחבר שלך יש מחשב יחסית ישן, יכול להיות שהוא לא יודע לזהות 256 ולכן מזהה רק 128 - בדיוק כמו שמחשב עם באס של 200 לזיכרון יזהה גם DDR400 במהירות 200.

בדוק אותו על מחשב אחר, אם הוא מראה 128 אז זה לא משנה אם הוא דפוק או שעבדו עליכם - זכותכם המלאה להחליף אותו.

לגבי ההודעות שגיאה - irql_not_less_or_equal היא הודעה מאד כללית, מקבלים אותה בד"כ כשקובץ מסויים מתנגש עם החומרה, גם עם דרייברים וגם עם קבצים של המערכת.

page_fault_in_non_paged_area קיבלתי פעם אבל לא כמסך כחול, זה קרה כשהפסיק לעבוד לי מאוורר אחד במחשב - ההארדיסק השתעל והכל התחיל לעבוד לאט, כשהסתכלתי בevent log היתה כתובה לי השגיאה הזו, לפי מה שהבנתי זה קרה כשהמעבד או ההארדיסק או כל המערכת התחממו יותר מידי וגרמו לקפיצות בקריאה מהזיכרון או ההארדיסק.

בעיקרון, זו שגיאת קריאה מההארדיסק או מהזיכרון.

אם החלפת זיכרון, הארדיסק, כ. מסך ועדיין יש בעיחות, נראה שהבעיה היא בעיית לוח או מעבד.

דרך אגב - אתה כל הזמן מנסה להתקין מאותו CD?

בדקת שהדיסק לא פגום (או במקרה של דיסק צרוב - צרוב כמו שצריך?) או שאולי הCDROM שלך לא תקין?

לגבי חיפושים על הודעות שגיאה ועל כל דבר אחר שקשור לוינדוס -

תמיד להתחיל בגוגל, תמצא שם עשרות אם לא מאות הפניות לגבי אותה הודעת שגיאה, חלק רלוונטיות וחלק לא.

דבר שני לחפש בknowledge base של מיקרוסופט, אתה מגיע לשם דרך support->knowledge base בתפריט השחור בפינה השמאלית העליונה.

אם יש לך יותר אינפורמציה מעבר להודעת השגיאה תמיד כדאי להוסיף אותה לחיפוש, כמו:

"page_fault_in_non_paged_area xp install"

וכדומה.

ורק לדוגמה - הרצתי את החיפוש שבשורה למעלה בknolwledge base וקיבלתי -

http://support.microsoft.com/search/default.aspx?Catalog=LCID%3D1033%26CDID%3DEN-US-KB%26PRODLISTSRC%3DON&withinResults=false&QuerySource=gASr_Query&Product=winxp&Queryc=page_fault_in_non_paged_area+xp+install&Query=page_fault_in_non_paged_area+xp+install&KeywordType=ANY&maxResults=25&Titles=false&numDays=

וחוץ מזה, קבל צילום של המסמך השלישי שהתקבל בחיפוש - נשמע כמו הבעיה שלך, תסתכל במיוחד על מה שמסומן בעיגול האדום - בעיית .

אם באמת החלפת את הזכרונות וזה עדיין לא עובד וזו בדיוק ההודעה שאתה מקבל אז, או שאין לך מזל והחלפת לזכרונות פגומים, או שאתה עושה את ההחלפה לא נכון איכשהו, או שדפוקים לך אחד או יותר סלוטים של , או שדפוק לך משהו אחר בדרך לזיכרון על הלוח - בכל מקרה, בדוק שוב עם שהם 100% תקינים, בדוק את הזכרונות על כל הסלוטים, ואם זה לא עובד - לוח חדש יהיה רעיון מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...