בעית קליטה נייד מול ראוטר NETGEAR WGR614 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית קליטה נייד מול ראוטר NETGEAR WGR614

Guarding angel

Recommended Posts

היי

הורדתי את התוכנה WIRELESSMON בכדי לבדוק את עוצמת הWIFI אני יושב כמטר מהראוטר,התוכנה מראה 50% קליטה

כשאני הולך איתו למטבח הקליטה צונחת ל20% האם יש בעיה בראוטר שהוא נותן 50% תפוקה?

בתודה מראש

נ.ב.

האם אפשרי להחליף כרטיס רשת בנייד לכרטיס תקן N?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית מכיר רק את הINTELים...

והאנטנות ברוב המקרים לא יעזרו לך, אלא אם כן אתה מתכוון לפרק את המחשב ברמה גבוהה מאוד בשביל להתקין אותן.

חוץ מזה, מצחיק שהם מוכרים אותו עם 3 אנטנות, אם בתמונות יש לך רק 2 חיבורי אנטנות :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה נראה לכם שהחלפת הכרטיס לכרטיס בתקן N (טיוטה) תעזור?

הנתב הוא G. התוספת שהשימוש בכרטיס N מול נתב G היא קטנה עד לא כדאית.

חוץ מזה, מצחיק שהם מוכרים אותו עם 3 אנטנות, אם בתמונות יש לך רק 2 חיבורי אנטנות :\

יש חיבור נוסף בצד השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://cgi.ebay.com/Over-5008-Atheros-AR9281-Wireless-N-Mini-PCI-E-Card-New_W0QQitemZ180382068476QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item29ff9beefc&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A4|39%3A1|72%3A1240|293%3A1|294%3A200

איפה אתה רואה מאחורה עוד חיבור אנטנה?

וזה שהוא תקן N לא בהכרח משנה, אבל ברגע שיש לך 3 חיבורי אנטנה אז יש תוספת קליטה ושידור.

אני אישית השוואתי את ה4965 שמותקן אצלי כרגע, כנגד ה3945, ויש הבדל של מעבר ל30% בעוצמת הקליטה, במיוחד כשמדובר בבית פרטי עם מספר קומות, וגם בדירה שאני משכיר בב"ש התחלתי למצוא הרבה יותר אלחוטיות מסביב לעומת השותף שלי שהיה עם אותו דגם בדיוק (של מחשב) רק עם הכרטיס הלא משודרג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הקליטה, עוצמה גבוהה בחיווי לא מעיד אוטומטית על חיבור יותר טוב. הנסיון שלי הוא עם כרטיסי USB/PCI, עכשיו שאני חושב על זה, יתכן שבלפטופים תהיה קליטה מעט טובה יותר כיוון שלכל אנטנה יש שטח יחסית גדול ועצמת הקליטה עולה עם השטח.

לגבי הכרטיס באמת טעות שלי, בתמונה שהגעתי עליה מהחיפוש היה נראה שמקדימה יש חיבור למחבר נוסף בצד השני. גם רשום שה MIMO הוא 1X2. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...