שעות אפס וימי שישי בתיכונים. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שעות אפס וימי שישי בתיכונים.

com

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זונות זה מה שהם!

בבצפר שלי ביטלו את השעת אפס! אבל העבירו את השעה הראשונה שעה אחת קדימה! כל יום שעת אפס!!!!!

זה מה שהיה אצלנו שנה שעברה (ובכל השנים לפני)... היום התחיל ב-7 וחצי, הסעות ב-7, וכל יום הייתי צריך לקום ב-6 !

השנה בגלל החוק הם שינו את זה ל-8 וחצי, אבל כמובן שגם הוסיפו שעה בסוף היום.............................

אז אני לומד יומיים בשבוע עד 15:50, יומיים עד 15:00, יום אחד עד 14:05, ויום שישי נשאר אותו הדבר - עד 13:10

וההסעה לא מגיעה בול אחרי שהשיעור נגמר ולוקח עוד 20 דקות ליבוע לישוב שלי, אז רק חצי שעה אחרי זה אני בבית !

סיוט לא פחות גדול.... :'(

טוב לפחות אפשר לקום כמו בן-אדם (אם אפשר לקרוא ללקום ב-7 ככה...) :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלינו מתחילים ב 7 וחצי וזה נקרא שעה ראשונה לא שעת אפס עשו לנו טובה....

אצלי לא שינו את זה... גם השנה השנה האחרונה שלי בביצפר לא יכולים לעשות משהו טוב ככה שאני יסיים 12 שנות סבל בכיף 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילא כבר תפסיקו להתבכיין ולהתלונן מה יהיה שתגדלו ותתגיסו לצבא??? אה רבים ממכם יעירכו את השעות האל שאת יושנים עכשיו יעריכו את זה לקום ב 6 שלא נדבר על 7 יעריכו עם הם ישנו כמה שעות ברציפות ביום.

אז ילא תפסיקו כולם עוברים את זה. גם אני עברתי את זה גם לי היו שעות אפס והיו לי ימים ארוכים שנגמרו אף בשעה חמש עם אינני טועה או לפחות 4 תחשבו למשל מזה ללמוד מקצוע כמו ניתוח מערכות בשעה כזאת של היום כאשר אתה סחוט עיף ומת כבר להגיע הביתה?

בקיצור יקצרו לא יקצרו יבטלו לא יבטלו כולכם תסתדרו ותעברו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ילא כבר תפסיקו להתבכיין ולהתלונן מה יהיה שתגדלו ותתגיסו לצבא??? אה רבים ממכם יעירכו את השעות האל שאת יושנים עכשיו יעריכו את

איך אומרים ? שנגיע לגשר נחצה אותו !

בינתיים אם אני לא צריך לסבול את זה, לא אם משרד החינוך לא רוצה לפחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים אנשים איזה לחוצים אתם כולה לקום בשעה מוקדמת זה יכול רק להועיל !

עכשיו בכל מקרה אני יכול להגיד לכם ממקור מהימן ביותר במשרד החינוך שאכן מבטלים את שעות האפס

אבל ,המקור הזה לא אמר לי שום דבר על הורדת יום שישי הדבר הזה נהוג בכמה מקומות בארץ אצל חברים שלי

שאני מכיר והם לומדים עד 4 כל יום ושישבת חופש לא.

בכל מקרה לא חושב שיהיה משהו כזה כי הוא לא אמר לי כלום על זה אני אבדוק איתו שוב לברר את העניין של יום השישי.

עכשיו אצלי בבית ספר השעה הרגילה להתחלה היא 8 וחצי בעוד ששעת האפס היא רבע ל8, אצלנו בבית ספר

הורידו את שעות האפס זהו איין אבל הם הודיעו שהם מתחילים כל יום ב 8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Com, ביום חמישי יש מה לעשות בת"א, כל הסטודנטים לא לומדים ביום שישי, (חוץ ממקרים מיוחדים), והם מבלים חמישי -שישי

אז יש מה לעשות, אפילו יותר מיום שישי...כל המועדונים עובדים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני לא גר בתל אביב, לצערי אני חיפאי

ב. נגיד שיכניסו אותך ללין של סוטדנטים...

ג. זה יהיה בעסה ללכת לבד כי לכל החברים שלך יש מחר מבחן בספרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח בבית ספר שלי יגידו לתלמידים תודה אם הם יבוא ב 10 (שאצלנו זה מוקדם ;D ) רוב התלמידים באים בין 10 ל 2

בדרך כלל אלה שבאים ב 8 הולכים ב 12 ואלה שבאים ב 12 "מחליפים אותם" כדי שיהיו כמה תלמידים בכיתה ולמורה לא יהיה משעמם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זונות זה מה שהם!

בבצפר שלי ביטלו את השעת אפס! אבל העבירו את השעה הראשונה שעה אחת קדימה! כל יום שעת אפס!!!!!

בדיוק כמו אצלי. ככה זה היה כל השנה הזאת, וככה זה גם בטח יהיה כל השנה הבאה. כל יום שעת אפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העסק הזה שהם עושים את השעה הראשונה ב7:30

זה חוקי והכל? כי בציק צאק אפשר לשלוח מכתב למשרד החינוך על התופעה,

ולכל הטורים בעיתון שמחפשים כתבות ו"שערוריות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בבית ספר היה נהוג שבימים א-ה מתחילים בשמונה ועשרה ויום שישי בשמונה. אין שעות אפס אבל רוב התלמידים מגיעים לבית ספר ממקומות רחוקים מאוד ולוחק ברוב המקרים לפחות שעת נסיעה באוטובוס כדי להגיע כך שבכל מקרה הייתי צריך לקום ב 6 כדי להגיע בזמן, אז אלו שהיו מתחילים בשמונה וחצי ועכשיו ב8 ,אין צורך להתלונן - הרי בכל מקרה עוד שנה שנתיים זה נגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dark, what you said is really weird, according to the law they passed they said that school must start at 8:30 earliest and that to enforce it schools won't open till 8:00 so schools won't try to go around it.

לפי מה שאני מבין הם שינו (כבר לפני הרבה זמן ליתר דיוק) את המספר של השעה שמתחילה ב7:30 לשעה הראשונה וב8:25 זה שעה שניה. כלומר שנה שעברה הם עוד "היו נחמדים אלינו" ונתנו לנו להתחיל גם בשעה שניה ועכשיו יש להם תירוץ (הרי משרד החינוך אומר להתחיל רק בשעה הראשונה!) שנתחיל כל יום ב7 וחצי. ממש מצפצפים על כולם ואני עכשיו מביע את דעתי על זה בחריפות בפורומים שלהם 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...