בעייה בניגון סרטי 1080P - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בניגון סרטי 1080P

andrei21

Recommended Posts

טוב! לאחר עיון וביצוע ההמלצות [הטובות] שניתנו ב POST, זה המצב אצלי במערכת עם D820 + 9800GX2 מסך Dell2408 מעה"פ WinXP x32.

א. התקנת FFD אחרון לא שינתה את המצב.

כמו בעמודת ה CODEC תחת Properties אופצית ה Settings היא במצב Not Active.

התקנתי מחדש FFD ובלשב האחרון סימנתי את האופציה האחרונה (לפני היציאה מהתוכנית) Run VFW Configuration.

ועם סיום התקנת FFD נפתח הממשק ושם בשורה הראשונה כ H.264/AVC בחרתי את אופציית FFMPEG-MT.

התוצאה: ללא שינוי, סרטי 1080p (וגם 720p לעיתים) עדיין רצים עם תקיעות, ומידי פעם נתקעים לשניה או כמה שניות כמו קודם...

ב. לאחר ההגדרות של Media Player HC המצב השתפר מעט. [העומס על המעבד ירד משמעותית לאיזור ה 10%]

הסרטים רצים חלק יותר אך עדיין "מגמגמים" (הסרט אינו רץ רציף וחלק).

ב Media Player HC הכתוביות "מפגרות" אחר הסרט, בנגנים אחרים כגון BSPlaer הכתוביות עומדות בקצב.

לסיכום: אחר כל העדכונים הנ"ל, עדיין לא ניתן להינות מחווית צפיה HD כראוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם אפשר לשנות אחריי התקנה. פשוט תלחץ על הלינק של FFD אחרון שהוצג על ידי אסף ותתקין שוב זה עניין של שניות.

ולמי שזה לא עוזר תנסו להפעיל את הכרטיס מסך כמו שצויין בתגובה של אסף.

בטוח שאתם יכולים להנות מחווית FULL HD אל תתיאשו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם אפשר לשנות אחריי התקנה. פשוט תלחץ על הלינק של FFD אחרון שהוצג על ידי אסף ותתקין שוב זה עניין של שניות.

ולמי שזה לא עוזר תנסו להפעיל את הכרטיס מסך כמו שצויין בתגובה של אסף.

בטוח שאתם יכולים להנות מחווית FULL HD אל תתיאשו

אני קצת חושש לעשות את זה.

ה-FFD אצלי מותקן כחלק מחבילת KLITE. אני לא יודע אם אפשר לעדכן רק אותו בלי להסיר את כל החבילה והתקנתה מחדש.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה גם מותקן ביחד. עשיתי התקנה מחדש ובנתיים לא נתקלתי בבעיות. אני חושב KLITE מתקין קודקים שלא קשורים אחד לשני אז לא אמורה להיות בעיה. מקסימום את מוריד את KLITE שוב ומתקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...