דחוף בעיה עם PAYPAL - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף בעיה עם PAYPAL

ORrrr

Recommended Posts

אתה לא צריך להפסיק למכור / לקנות, אתה צובר ניסיון - וזה טוב (אפילו אם הניסיון לרעה), פשוט להבא שים לב לדברים כאלו ותבדוק טוב טוב לפני שאתה שולח חבילה.

מתי שלחת את החבילה ובאיזו שעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היא נשלחה ב 14.. לפני יומיים

אני מאמין שחבילה כזו שלחת עם מספר למעקב, כנס לאתר של החברה איתה שלחת (למשל דואר ישראל), חפש את אפשרות "מעקב משלוחים", ובדוק איפה החבילה שלך נמצאת כרגע. אם היא עדיין בארץ תתקשר לחברה מוקדם בבוקר ותברר איתם מה אתה יכול לעשות (תתקשר בכל מקרה, לפעמים כתוב שהיא עזבה את הארץ והיא עדיין לא). אם זה דואר והחבילה עדיין בארץ ולא מאפשרים לך לעצור אותה, פנה אלי במסר, אני אנסה לעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה לא כתוב שעה אבל אני מעריך שזה בבוקר..

לי אמרו שלחבילה לוקח בין 4-7 ימי עסקים להגיע לכתובת.

לא יודע בתכלס יותר מזה.. אני אנסה.. כמו שאמרתי אין אז אין, והלכו עוד 800 שח.[br]פורסם בתאריך: 16.07.2009 בשעה 02:08:06

תודה רבה,

אבל זה דואר EMS.. כנראה שזה כבר אבוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה לא כתוב שעה אבל אני מעריך שזה בבוקר..

לי אמרו שלחבילה לוקח בין 4-7 ימי עסקים להגיע לכתובת.

לא יודע בתכלס יותר מזה.. אני אנסה.. כמו שאמרתי אין אז אין, והלכו עוד 800 שח.[br]פורסם בתאריך: 16.07.2009 בשעה 02:08:06

תודה רבה,

אבל זה דואר EMS.. כנראה שזה כבר אבוד..

EMS עובדים עם דואר ישראל, אם שלחת לפני יומיים, אז כנראה שמאוחר מידי, מה כתוב לך במעקב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פריט ה-EMS נשלח מישראל ב14/07/2009 לניגריה.

אני מעריך שאבוד, אבל אני אנסה בכל זאת.. תודה חברה, בזכותכם לפחות לא יצאתי בהפסד של טלפון + 180 דולר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא, קח את זה בקלות, למדת לקח יקר (ואי שם יושב לו ניגרי עם Omnia חדש ומתגלגל מצחוק ;)), סביר להניח שזה לא יקרה לך שוב...

לפחות תדווח ל- ול- (סביר להניח שאין לו בכלל חשבון שם), שהחולרה הזה לא יגנוב מעוד משתמשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בדיוק חשבתי על זה.. אני גם התקשרתי והבחור בדואר כעס עלי אמר אי אפשר.. מה נסגר עם יחסי האנוש של אנשים..

אני לא מבין למה אני לא יכול לשלם עוד פעם את אותו הסכום, ושבמקום שהחבילה תגיע ליעד יעשו לה פרסה, יקח כמה שיקח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד תמתינו 24 שעות לאחר ביצוע התשלום לפני שאתם שולחים את המוצר, בדרך כלל הונאות מתגלות ע"י פייפל (PayPal) בזמן הזה.

לא הבנתי למה הוא רשם את זה

אם מישהו שילם לך והכסף בתוך החשבון זה כבר לא משנה, הדרך היחידה שהוא יחזור אליו זה chargeback מחברת האשראי, וזה יכול לקרות גם אחרי 24 שעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנאערף.. אבל המדריך הזה היה מציל אותי אם הייתי קורא אותו לפני ולא ממהר למכור את הפלאפון ומתנהג בתמימות כזו..

עכשיו ביררתי עם EMS עצמם ולא דרך הדואר האנטיפטים האלה, והם אמרו שיש סיכוי רק לשלוח להם פקס עם בקשה ותעודת משלוח..

נקווה לטוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי בירור קטן, אין סיכוי שהחבילה כבר יצאה מהארץ, היא בטח במרכז לוגיסטי איפשהו ומחר בבוקר תצא או היום בערב.

תציק לדואר ול EMS עד שיעצרו לך את החבילה! תשלח פקסים אם צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...