דחוף בעיה עם PAYPAL - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דחוף בעיה עם PAYPAL

ORrrr

Recommended Posts

שלום חברה, רכשו ממני מוצר דרך האינטרנט, התשלום הועבר דרך והמוצר נשלח לפני יומיים.

עכשיו קיבלתי את ההודעה הזאת:

Thanks for contacting , We are Sorry for the Late reply, We have Detected on Our System that the Transfer sent to you by Ebora Abolaso is an International Transfer from UNITED KINGDOM to USA , So due to this we are unable to transfer the Payment to your PayPal Account because the Amount sent to you $220.00 USD is Not Sufficient/Low for the System to Transfer/Activate it to your PayPal Account

So we will like you to Contact the Buyer (Ebora Abolaso) to send to you the Sum of $180.00 USD additional so that we can be able to Transfer the total amount 400.00 USD to your PayPal Account Within 40 Min's.

We shall also contact your buyer about this issue because the additional transfer is needed urgently all because there is a limit the money can be on our Activation system. Also Note this that there will be no more problem as soon as your buyer agrees to send to you the additional transfer, and you can get the money within 40Mins after the transfer is done.

We Hope that you bear with us.

We are Sorry for any Inconvenience's.

Wait for your quick response.

לא הבנתי מה הקטע כאן, מישהו קנה ממני מוצר, שילם כמה שזה עלה, ויש להם הגבלה של סכום??? אני לא יכול לבקש ממנו להעביר לי יותר כסף ממה שזה שווה!

מה הקטע מישהו יכול להסביר לי? מה שקורה עכשיו זה ששלחתי את המוצר ואני לא מקבל את הכסף!

טוב בכל מקרה הוא הסכים לשלוח לי את התוספת ושאני אחזיר לו אותה אחרי זה, אבל מישהו נתקל בקטע הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה נשלח מ service@paypalteam.com

איך נסיון הונאה אם כבר לקחו ממנו כסף בשבילי? והוא הסכים להוסיף את ההפרש?

במקרה וזה כן, אני יכול לבטל משלוח שנעשה לחול?

עכשיו קיבלתי מייל שני

Dear Or Gilor,

Due to recent UPGRADE in the Buyer's Account we are sorry to inform you that the money cannot be transferred into your account because the transfer amount is low to the sender's account minimum sending limit, so we hereby want you to know that the transfer of the sum of $220.00 USD can not be transferred to your account, We can only transfer the sum of $400.00 USD minimum.

We have contact Ebora Abolaso about the the problem and he has agreed and made an additional payment of $180.00 USD so that we can be able to transfer $400.00 USD to your account.

So we want you to go and send $180.00 USD to Ebora Abolaso by Western Union and send us the receipt of the western union and the senders details for us to Update your money to $400.00 USD and your money can be credited to your account as soon as we receive the western union details from you.

We want you to know that the money is ready to be sent to you once you send us the western union receipt that show that you have send the $180.00 USD to Oreoluwa Aduramigba

So go and send the money by western union as soon as possible to the details provided by Ebora Abolaso below

Name: Oreoluwa Aduramigba

Add: 5, Osuntokun Ave

City: Ibadan

State: Oyo

Zip code: 23402

Country: Nigeria

Security Question: Who Made Heaven & Earth

Secure Answer : GOD

Amount To Be Sent through Western Union: $180.00 USD

Send Us the Receipt of the western Union once you send the money. We shall be expecting to read from you as soon as possible.

Sorry for any inconveniences these might have caused.

Sincerely,

A. Williams,

The Team.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין .

הוא שילם לך 220 דולר .

מישהו יצר איתו קשר , ואז איתך קשר , כדי שאתה תגיד לו להעביר לך עוד 180 דולר ?

אין פה שום הגיון . ברגע שPP משכו מהחשבון שלו את ה220 דולר , אם לא היה לו מספיק funds כדי לעשות העברה , אתה לא היית מקבל כסף , נקודה .

בין אם היה לו כסף בחשבון או שזה נמשך מחשבו הבנק שלו / כרטיס אשראי שלו , ואתה קיבלת , אתה את הכסף קיבלת .

עכשיו , אחרי שאתה "הוצאת" מהקונה שלך עוד 180 דולר , לא מובן לי לאיזו מטרה ומאיזו סיבה , ואני לא מבין איך המייל הזה מתקשר לכל התמונה פה , מה אתה הולך לעשות עכשיו ?

בצורה חד משמעית זאת הונאה , ולהבא , כשאתה רכישות וקניות באמצעות PP , תקרא את כל הסעיפים שלהם , כי הם רושמים בצורה חד משמעית , מאיפה המיילים שלהם מגיעים , איזה דומיין המיילים באים ועוד כל מיני פרטים שאתה חייב לדעת .

כפי שזה נראה כרגע , דפקת מהבחור שלך 180 דולר , ומישהו על זה בשביל משהו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מהמר שהאימיילים האלו נשלחו מהקונה עצמו.

ולפי מה שהבנתי, הוא לא שלח כלום ולא פעל על פי האימיילים האלה.

כל עוד ה 220 דולר אצלך ושלחת את החבילה, אתה יכול להיות רגוע.

תיצור קשר עם הקונה ותדווח לו שקיבלת אימיילים ממתחזה, ואם הוא גם כן קיבל אימייל בסגנון, שיתעלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בחשבון פייפאל סכום של 220$ pending ממנו.

אני לא רואה איך קורה, שכבר לקחו ממנו, באתר פייפאל עצמו, כסף, ודרך אגב, ברגע שיתעדכן לי באתר עצמו שקיבלתי את הסכום זה גם הרגע שבו נשלח לי האימייל בפייפאל שיקח להם רק כמה זמן לאמת את המשלוח ושאני שאלח להם קבלה של המשלוח..[br]פורסם בתאריך: 16.07.2009 בשעה 01:07:40

אז מה שאתם אומרים, שהתהליך בוצע כשר, ויש לי בחשבון 220 והוא יקבל את החבילה, ומישהו עכשיו יתחזה רק בשביל ה180? ה 220 אצלי כבר בכל מקרה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד לא נקטת בשום פעולה בעקבות האימיילים המזוייפים האלה, הכל בסדר.

להבא כל מייל שאתה מקבל מ תבדוק שהוא אמיתי לפני שאתה בכלל מתייחס אליו.

אני אגב הייתי שם עיין על החשבון בפייפל, שלא יעשו refund או משהו מוזר בסגנון, כי הסיכוי שמישהו בעולם יגלה את האימייל שלך, לאחר עסקה עם X, עם כל הפרטים עליה (סכום, צדדים, מיקום וכו') הוא כ"כ אפסי, ולדעתי פשוט נפלת על קונה Scammer.

מאחר ושלחת כבר את החבילה - אני לא יודע מה אתה יכול לעשות. אני אישית לא הייתי שולח את החבילה במקרה כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נקטתי שום דבר, ואני אברר את הקטע הזה.. בכל מקרה, אם יש לי בחשבון 220$ ממנו pending , ושלחתי לפייפאל את הקבלות,

זה אומר שאין מצב שהכסף "יברח" לי?

בכל מקרה, המשלוח עדיין לא הגיע אליו,

אני יכול לבטל את המשלוח כל עוד הוא לא הגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין ביטול החבילה - אני לא בטוח שאפשר. תברר בדואר.

מה שאני הייתי עושה זה לדווח דחוף לפייפל על האימיילים המזויפים האלו ולהסביר להם את המצב בצורה ברורה, ואולי לבקש מהם לבטל את כל העסקה, או "להבטיח" לך את ה 220 דולר האלו בתנאי שתשלח להם אימות משלוח כלשהו.

פבל - הוא שלח.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אם המיילים האלה מזוייפים, כל העסקה הזאת זו הונאה אחת גדולה כי זו אותה כתובת שממנה נשלחו כל ההודעות וזה אותו בנאדם ששלח.

כולל הודעת על זה שהסכום התקבל. אז אם זה מזוייף איך ברגע שקיבלתי מייל מהכתובת הזאת, באותו רגע נכנסתי לחשבון וראיתי שבאמת נכנס הכסף?

וזה בעיה שאני לא רואה איפה אפשר לדווח להם על בעיה ביותר מ 3 מילים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...