מהי חבילת הגלישה שלכם? - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי חבילת הגלישה שלכם?

benor

מהי חבילת גלישה שלכם? (הורדה)  

2273 הצבעות

1. 1. מהי חבילת גלישה שלכם? (הורדה)

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בADSL עסקי עם בזב"ל בקצב 8/800 ועם חבילת .

אני משלם $90 פלוס מע"מ על הספקית, על תשתית אני לא זוכר כמה.

זה יקר, אבל ככה זה העיסקי. השירות מעולה - לדוגמה, אם יש בעייה עם התשתית הטכנאי של בזב"ל מתקשר לטכנאי של תשתית ומתחיל שיחת ועידה. הQOS גם טוב ממה שהרגשתי, טורנטים הרבה פעמים יורדים יותר מהר מהמהירות של החבילה (מעל 1MBps).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

10 מגה כרגע אחרי שהייתי עם החמש מגה כמעט שנה , ספקית של בינלאומי ותשתית של , אבל תאמת אני ממש לא סובל את כי התשתית שלהם ממש לא הכי יציבה בעולם ומדי פעם יש פה ושם ניתוקים אבל בכללי הגלישה מאוד מהירה ואני מוריד דיי מהר , קרוב ל- 1200 קילובייט לשנייה אם זה טורנט מהיר מ- TL , בכל מקרה שתיגמר לי ההתחייבות של אני עובר דירה לבזק...

מחיר - דיי יקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי מסמיילי לנטויז'ן, חבילת 5 מגה,כבר בערך חצי שנה אצלהם, ובינתיים הכל בסדר, כמובן שהשירות שלהם (וגם של סמיילי) מעצבן, הרבה פעמים גם כשהתקשרתי בנוגע לתקלה טכנית ענו לי טכנאים שלא היה להם מושג בגרוש, וכל פעם העבירו אותי לטכנאי אחר. אבל בסה"כ יש להם את האותו השיט שיש לספקים האחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי מסמיילי לנטויז'ן, חבילת 5 מגה,כבר בערך חצי שנה אצלהם, ובינתיים הכל בסדר, כמובן שהשירות שלהם (וגם של סמיילי) מעצבן, הרבה פעמים גם כשהתקשרתי בנוגע לתקלה טכנית ענו לי טכנאים שלא היה להם מושג בגרוש, וכל פעם העבירו אותי לטכנאי אחר. אבל בסה"כ יש להם את האותו השיט שיש לספקים האחרים...

בדיוק!

השירות לקוי, אבל לא נורא.

אבל לא שמתי לך שהם חסמו לי משהו עד היום, נכון לעכשיו הכל יורד על הכי גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5MB 80 שקל לחודש..... נטוויז'ן ;D......... :xyxthumbs:

דרך אגב איך קוראים לך ב HEROES ^^^?? לי RAN8 וזה כזה כיף!!! אין לי לאגים בכלל יש לי ראוטר פעם ראשונה שהזמנתי מנטוויז'ן והוא מצויין!! (ואני סוסס!!!xD)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מהפראיירים,כבר איזה 8 שנים עם בזק@ בחבילה של 2 אני חושב ומשלם איזה 180 ש"ח חח..

אבל למי יש כח להתעסק בזה :)

אם כך אתה לא מהפראירים- אתה מהטחונים יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...