מבקש מפרט למשחקים בלבד עד גובה 5K - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט למשחקים בלבד עד גובה 5K

xcalibur

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעבדי ‏AMD‏

כמות

מחיר סה"כ

Phenom II x3 Tripple- 710 Socket AM3 2.6Ghz 45nm Tray 1

650

650

לוחות אם למעבדי ‏AMD‏ GIGABYTE

כמות

מחיר סה"כ

MA770-UD3 AM2+, 770 Chipset, DDR2 1066, PCI-E, HDAudio, 1394a 1

435

435

זכרונות‏ II 800Mhz

כמות

מחיר סה"כ

2GB Kingston Value 2

140

280

כרטיסי מסך‏ Sapphire

כמות

מחיר סה"כ

HD 4850 Vapor-X 512MB GDDR3 DX10.1 HDTV DVI PCI-E 1

665

665

דיסקים קשיחים‏ Western Digital

כמות

מחיר סה"כ

320GB 7200RPM, 16MB, SATA II- WD3200AAKS 1

230

230

צורבים‏ LG

כמות

מחיר סה"כ

DVD±RW GH22NS x22 Beige SATA 1

110

110

מאווררים וגופי קירור‏ Scythe

כמות

מחיר סה"כ

S-Flex Quiet 12cm Case Fan 1200 RPM 1

73

73

S-Flex Quiet 12cm Case Fan 800 RPM 1

73

73

מארזים‏ HEC

כמות

מחיר סה"כ

Compucase CI-6A21 Black and Silver (No PSU) 1

235

235

ספקי כוח‏ Corsair

כמות

מחיר סה"כ

VX 450W Active PFC 12cm Fan 1

425

425

סה"כ

3176

בעיקרון קיבלת מקודם מפרטים טובים

יש לך פה מפרט נוסף סופר שקט איכותי שישרת אותם כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Los, מפרט דיי גרוע.

אם זה המארז אז תדע שהוא מעולה ואין צורך ביותר מזה הוא מארז ישן [מבחינת שנת יצור ודי איכותי] עם שני מאווררים מאוד טובים[s-FLEX] מבחינת שקט ותפוקת אוויר,מה שכן הבחורה לא מתכננת למחשב אקסטרים היא לא צריכה "מאוורר בגג המארז והכנה לקירור מיים וכו'.

אשמח שתכתוב מה גרוע בכל מקרה :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא רצת מארז יפה - יש פה מארז מכוער.

הלוח אם פחות טוב מהמפרט הקודם שהבאתי.

הספק סתם בזבוז.

דיסק קשיח קטן.

וכמובן העובדה שהוא עולה יותר מהמפרט שאני הבאתי.

אז... מה עשית? הורדת את הרמה שלו מכל בחינה (חוץ מהקירור של הכרטיס מסך - שזה ממש לא הכרחי) והוספת 100 שקל לעלות.

בגדול, הוא לא גרוע, אבל בהשוואה למה שהבאתי (ואני מצטער שאני נשמע שחצן... אני שונא לצאת אחד כזה...) הוא גרוע.

עריכה: ד"א, תוכל לומר איך אתה מעז לקרא לו איכותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם Bashash, המפרט לא כ"כ איכותי.

(אם אני לא טועה, בנית מKSP?) לפי השימושים- אין פה צורך במשולש , הזיכרונות הינם VALUE (כלומר מהיותר "נחותים" של החברות, אני בד"כ מציע אותם רק אם התקציב ממש דחוס). שמת מארז שהוא אומנם לא ג'נרי, אבל בהחלט יש איכותיים ממנו.

שים לב שאתה הכנסת 2 מאווררים איכותיים, שאם תחבר את העלות שלהם+עלות המארז המחיר יהיה בסביבות ה380 שקלים. במחיר הזה אפשר לקנות מארז הרבה יותר איכותי כגון CM690 או אנטק 300+ מאוורר אחד כזה- סה"כ תהיה פה זרימת אויר לא רעה, וכמובן מארז איכותי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין שקט ליפה יותר נופל שהיה שקט מאוד . ולי אישית יש את המארז הזה עם מחשב עם תצורה בפנים בשווי של 6000 אלף שקל ואני לא מתלונן אחלה מארז.

אמ אשמח שתסביר לי במה הלוח אם שהבאת יותר .טוב

שוב לא יודע אם בזבוז זה ספק שקט ואיכותי ששווה להשקיע בו :)

דיסק קשיח 320GB זה ממש לא קטן זה שכיום אנשים מריצים מחשב עם 2TB זה לא הופך את ה320GB לקטן.

וזה לא רק הוא יהיה יותר שקט .

אגב רק תדע שלאחי בניתי מפרט ולקחתי לו את ה CM690 פשוט העדפתי לתת לה את ה HEC6A21 .

ידוע ש CM690 הוא מארז איכותי ומאד משתלם מבחינת המחיר אני חשבתי שעדיף לתת לה משהו יותר זול והשים לה איכותי ושקט יותר.

רק שתבין אין לי בעיה עם המפרט שלך רציתי לתת עוד דעה לגבי מפרט.

[br]פורסם בתאריך: 16.07.2009 בשעה 19:52:51

אני מסכים עם Bashash, המפרט לא כ"כ איכותי.

(אם אני לא טועה, בנית מKSP?) לפי השימושים- אין פה צורך במשולש , הזיכרונות הינם VALUE (כלומר מהיותר "נחותים" של החברות, אני בד"כ מציע אותם רק אם התקציב ממש דחוס). שמת מארז שהוא אומנם לא ג'נרי, אבל בהחלט יש איכותיים ממנו.

שים לב שאתה הכנסת 2 מאווררים איכותיים, שאם תחבר את העלות שלהם+עלות המארז המחיר יהיה בסביבות ה380 שקלים. במחיר הזה אפשר לקנות מארז הרבה יותר איכותי כגון CM690 או אנטק 300+ מאוורר אחד כזה- סה"כ תהיה פה זרימת אויר לא רעה, וכמובן מארז איכותי יותר.

דבר 1 הזיכרונות שהבאתי אין להם שום בעיה והיא לא צריכה יותר מזה.

דבר שני LEXA BLACKLINE w/o ¤456

שנתת לא עדיף מהאופציה שאני נתתי.

CM690 הוא לא מארז שקט עם המאווררים שהוא מגיע העדפתי לעשות קומבינציה אחרת.

בקשר למעבד אולי באמת אפשר לקחת מעבד יותר חלש פשוט היה לה ראש של "גיימר" אמרתי םא היא תרצה להיפתח לשוק של המשחקים יותר קדימה המחשב הזה יספק אותה מהכל.

לא חסר במפרט כלום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אם היית קורא את הדיון מההתחלה, אולי היית מבין שהיא רצתה מארז שמתאים יותר לבנות, ורשמתי במפורש כי המארז הזה לא משתלם.

המארז לא הכי משתלם, אבל חשבתי שתאהבי אותו

דבר שני, התקציב שלה מאפשר זיכרונות איכותיים יותר. אני מכיר די הרבה אנשים שהיו להם בעיות עם זיכרונות VALUE מכל מני חברות.

דבר שלישי, CM690 כך או כך מארז איכותי יותר מהA21, ולדחוף לו 2 מאווררים איכותיים לא הופך את המארז עצמו לאיכותי.

נכון, יש אנשים שיש להם זמזום על דלת המארז, ויש אנשים שזה לא קורה להם. כך או כך אני בספק אם היא תקח בכלל את אחד מהמארזים האלה, כי לפי מה שהבנתי זה בכלל לא הטעם שלה.

דבר רביעי, הספק הוא בזבוז מוחלט. אם בנית מKSP, אני מבין אותך אין שם הרבה ספק איכותיים לכן אין הרבה ברירות אלא לשים ספק כזה. בכלליות הוא לא משתלם ויש איכותיים בדיוק כמוהו שעולים הרבה פחות ברוב החנויות (לדוגמא סיסוניק ואפילו FSP וHEC).

דבר חמישי, 320GB לא ממש משתלם, אבל בהחלט אם אין צורך פה לשלם יותר אם לא משתמשים יותר מהנפח הזה מימלא. מה שכן, אני מכיר המון אנשים שקנו הארדיסקים בנפחים שחשבו שיספיקו להם, עד שהם היו צריכים לקנות עוד אחד/למחוק כל מני דברים כל פעם לכן תמיד עדיף לתת קצת יותר ממה שהפותח הדיון מבקש. מקסימום כשהוא ידבר עם החנות הוא יבקש איזה נפח שהוא רוצה.

לסיכום, לא שהמפרט שלך גרוע (כי הוא לא..) אבל ניתן לבנות מפרטים מעט עדיפים יותר (וגם מחנויות אחרות שיש עליהן פחות תלונות ומחסור בחלקים מה שגורם לעליה במחיר המפרט הסופי/ירידה באיכות הרכיבים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...