עזרה במחירים של 1.5 מגה לתשתית אינטרנט, מעוניין להתחבר וצריך עזרה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה במחירים של 1.5 מגה לתשתית אינטרנט, מעוניין להתחבר וצריך עזרה

DaNiEl360

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין להתחבר לאינטרנט של 1.5 מגה.

התקשרתי לבזק ובהתחלה אמרו לי 50 ומשהו שקל ואחר כך ירדו ל43 שקל.

התקשרתי מיד אחרי זה להוט, והם אמרו לי 54 שקל, +50 שקל התקנה.

אמרתי להם שבבזק אין תשלום על התקנה והמחיר הוא 43 ש"ח, והם אמרו לי שבבזק אני משלם גם על אחזקת קו, אמרתי להם שגם ככה אני משלם על אחזקת קו.

אז אמרו לי שזה המחיר הכי זול, אמרתי להם אם אין יותר זול אז להתראות, אמרו לי ביי...

אני בעיקרון רציתי להשיג הצעות מחיר מוזלות מ2 החברות כדי לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר ולא לצאת פראייר, HOT הפתיעו אותי שהם לא מוכנים להוריד מחיר.

אז איך אני ממשיך מכאן? יש פה מישהו שמשלם פחות מ 43 ש"ח לחודש? (בכלליות, אפילו אם זה כולל 2 חודשים חינם או 3 מוזלים וכו'.)

תודה רבה למגיבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אולי ממש לא מבין למה אתה מתכוון ובאופן כללי אני לא ממש בקיא בנושאים האלה אבל לאחרונה הייתה לי סאגה שלמה לגבי חיבור 1.5.

אני התחברתי עם 013 לעסקה של ספק ב25ש"ח לחודש [כשבמקור הם טענו שחיבור לתשתית יהיה ב-40 ש"ח, דבר לא נכון].

בסופו של דבר לאחר שניסיתי להתנתק מהם לאחר שהנציג שלהם הציע לי עסקה די שקרית הבנתי שזה יהיה קשה מאוד וניסיתי להתחבר לתשתית [יש קו טלפון בדירה, אין תשתית כבלים - יותר קל].

תשתית של עולה לנו היום עוד במבצע לעסקים [סיפור ארוך] סביב ה55ש"ח. אני ממש מופתע שקיבלת מחיר כ"כ נמוך כשלא התחברת דרך הספק בחבילה משולבת של תשתית וספק. הבנתי שאם עושים חיבור בנפרד [ואת זה הנציג של 013 לא הסביר ואפילו טען להיפך] המחיר של התשתית הרבה יותר גבוה מ40ש"ח שבדרך זה נע סביבם.

אם אני הייתי מקבל הצעה של 43 ש"ח לתשתית הייתי לוקח אותה מיד [לפי הבנתי המחיר הוא סביב 60ש"ח בלי המבצע שניתן לנו בעזרת הלקוח העסקי כך שנראה לי שיש לך מציאה].

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, התחברתי לתשתית של 1.5 מגה בתשלום של 52 ש"ח לחודש שחודשיים ראשונים חינם (=43 ש"ח לחודש)

והתחברתי לאקספון במחיר של 29 ש"ח לחודש ועוד ללא התחייבות.

עוד דבר מאוד נחמד שחשוב לי לציין לגבי אקספון, זה שבהמתנה אחרי דקה אומרים לי שאפשר ללחוץ 2 ונציג יחזור אליך, וככה לא חיכיתי על הקו ואחרי 10 דקות חזר אלי נציג.

וגם נתנו לי לבחור שם גם שם משתמש וגם סיסמא. מה שלא נתנו בנטוויז'ן ששם פשוט הנפיקו.

תודה רבה לכם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פש.. יפה, למרות שאני לא אוהב את המיקוחים האלה על כמה שקלים, שמעצבים גם אותך וגם את הנציג בצד השני.

אני עדיין משלם 60 ומשהו על תשתית של 1.5MB

ומזמן רציתי להתחבר לאקספון, רק חבל שההורים שלי מחוייבים ל- 012 עד דצמבר.

איך משחקי פועלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר האינטרנט יפעל, פשוט הם צריכים לשלוח טכנאי שיסדר משהו בארון תקשורת, וזה יהיה ככה ב 10 בבוקר. ככה שבצהריים אני אדווח :)

האינטרנט עובד סבבה.. תודה רבה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...