דיון ראשי - בטא פתוחה - Heroes of Newerth - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי - בטא פתוחה - Heroes of Newerth

Mesatla

Recommended Posts

אני דיי בטוח שלשרתים של NOOBS ONLY (לעומת NOOBS ALLOWED) יש רייטינג מסויים שמעליו אי אפשר להיכנס

לי למשל יש 20% עזיבה (שהתחלתי לשחק היו לי בעיות עם המודם שהיה יוצא מסינכרון) ולכן אני לא יכול להיכנס לרוב המשחקים בגלל שהם אסרו כניסה של "עזבנים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 158
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני דיי בטוח שלשרתים של NOOBS ONLY (לעומת NOOBS ALLOWED) יש רייטינג מסויים שמעליו אי אפשר להיכנס

לי למשל יש 20% עזיבה (שהתחלתי לשחק היו לי בעיות עם המודם שהיה יוצא מסינכרון) ולכן אני לא יכול להיכנס לרוב המשחקים בגלל שהם אסרו כניסה של "עזבנים"

אין.

בכל מקרה לא ראיתי קהילה עם יחס כלכך גועלי בחיים שלי, ראיתי כבר אליטיזם במספיק משחקים אבל פה יש משהו מיוחד.

שיחקתי 10 משחקים, מתוכם ראיתי כבר משחקים AB שבהם שניה לפני תחילת המשחק הקבוצה עם 96% סיכוי לנצח ננעלה(וAB לא עובד על שחקנים נעולים).

ראיתי אין ספור שחקנים עם איזון של 1600-1700 במשחקי noobs only, קללות על ימין ועל שמאל, והדבר הגרוע ביתר לאחר שכבר הבנתי כמה דברים בתחילת המשחק השמוק התורן(שמהגיבוב החצי שבדי חצי אנגלי שנשמע כמו בן 11) אמר לי go bot ולמזלי הבנתי שמדובר על למטה, כי עד כמה קשה להגיד bottom?

הלכתי למטה, הקבוצה השניה כנראה החליטה לעשות איזה push על ההתחלה ולתפוס כמה גאנקים קלים, במשחק של 3VS3 כולם בחרו בNukers והלכו על התחתון, הייתי מאחורי הcreeps שלי ואני רואה את שלושתם מגיעים, blink, stun חטפתי בראש והתחלתי לברוח לכיוון המגדל, הגעתי למגדל ועברתי אותו והם בכל זאת המשיכו ללכת והרגו אותי בקלות.

באותו הזמן השמוק התורן גירבץ באמצע ואחד אחר החליט לגרור neutral creeps למסלול העליון ולעלות רמות, לא משנה שהם לא היו מגיעים בזמן ברגע שמתתי השבדי המתרומם בן ה11 התחיל לצעוק ולקלל, וקרא לkick user vote.

וזאת לא הפעם היחידה, אני באמת לא מבין למה אנשים שחושבים שהם טובים יותר מכולם נכנסים למשחקי noob only, ועוד מתעצבנים על זה שמישהו לא משחק ברמה שלהם, וברוב המקרים הם גרועים לא פחות מאותה נובים שהם מקללים על ימין ועל שמאל.

שלא נדבר שכל קהילת הפורומים שלהם ברגע שתגיד שאתה לא שיחקת בDOTA תצלוב אותך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשרתי ה"noobs only" מותר להכנס עד רמה 6, ואין הגבלה של ה PSR או K;D,

לשרתים עם אופיציית הLeavers אתה צריך רייטינג של מתחת ל9%.

אני שמח שיש שרתים עם האופצייה הזאת אני כבר הפסדתי עשרות משחקים בגלל שחקנים שהיו חייבים ללכת\נמאס להם לשחק פתאום.

וגם אני מעולם לא שיחקתי דוטא אבל.. למדתי את המשחק, זה לקח קצת זמן עם הקהילה הלא סלחנית הזאת אבל בסופו של דבר אני התאמתי את רמת ה"סקיל" שלי למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...