בעלי האייפונים - איפה מתקנים אותו (חומרה) - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעלי האייפונים - איפה מתקנים אותו (חומרה)

chook_rl

Recommended Posts

GOOGLE IT! :xyxthumbs:

חוץ מזה אני ממליץ שתבדוק באתריי אייפונים למינהם. המועדפים עליי הם- אייפונס ו-IPSF ועוד כמה קטנים.

בכל אופן- באיזה דור מדובר? אם 3G אז אם יש לך ידע טכני קל אני מניח שאין שלא תהיה לך בעיה לפתוח את ה-2 ברגים למטה ולפרק חלק חלק לפי ההגיון או מדריכי פירוק ביוטיוב שיעזרו לך לפרק אותו בקלות ולהגיע למקש הבעייתי- לנקות אותו טוב מאבק ושטויות שנתקעו שם.

אם מדובר בדור הראשון שיצא, אז זה קצת בעיה כי צריך להסיר את הפלסטיק למטה ומשם הגישה לפירוק ולאה כבר מול עינייך- מדריכי פירוק שוב פעם ביוטיוב.

ובהנחה פרועה והשגת לך כבר 3GS, אז הפתיחה שלו דומה ל-3G הרגיל אם אני לא טועה וזה לא תהיה בעיה כל כך. ופעם אחרונה אני אמליץ- סירטוני וידיאו ביוטיוב.

בסופו של דבר קרץ לי רעיון פרעי מעט והוא ללכת לשען (אחד שעובד עם שעונים) שיפתח לך את המכשיר וינקה לך וככה לא תבזבז 100 שקל פלוס על השטות הזו שכל חנות ("מעבדה") אלקט' יקחו ממך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה האיפון הוא דור ראשון

ומכיוון שאני גרוע באלקטרוניקה, אני חושב שלפתוח אותו בעצמי הוא סכנה לאנושות :)

שאלתי פה בפורום כי אשמח להמלצות, ולא לדבר הראשון שקופץ לי בגוגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה מעבדות שונות ולא נראה לי שיש ממש הבדל...

אבל באמת זה לא אמור להיות בעיה לפתוח את המכשיר אז אם אתה עד כדי כך עם ביטחון עצמי נמוך תבקש מחבר\קרוב משפחה.

(כל אחד מכיר איכשהו איזה מישהו עם ידיים טובות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מוצרי יש אחריות גלובלית בכל העולם כאשר המוצר נמכר באותו המקום בו תרצה לתקן. כאן בארץ האייפון לא נמכר! לכן, אי אפשר לתקן בארץ רשמית את האייפון אלא על ידי גוף שלישי.

בכל אופן- אני אחזור על מילותיי ותשאל על מעבדה מומלצת באתר אייפונס. אם לא זה חפש חנות אלקט' או חנות שעובדת עם אייפונים וכד' שיכולה לתקן לך (זה עסק של פחות מ-30 דקות לנקות את הכפתור ורוב החנויות יגנבו ממך 100 שקל פלוס רק על פתיחה, אז תתכונן..)

אגב, כרגע נזכרתי- גו מוביל נמצאים ברמת גן, לא ככה? הם עובדים עם מבחר רחב של טלפונים סלולארים ומוכרים בעצמם אייפונים (במחירי שחיטה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את החנות של iphones ואת החנות של ipsf (שינו את שם החנות ל-iphoner) שהם המובילים במה שקשור לאייפונים בארץ.

ויש לך את go mobile שמובילים בכל מה שקשור לסלולרי וחבריו וקיימים יותר ממה שהשניים האחרים קיימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...