iPhone ו PUSH - והמון כסף שהולך לספקית - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iPhone ו PUSH - והמון כסף שהולך לספקית

chook_rl

Recommended Posts

הגדרתי את האייפון שלי שיתמוך בסנכרון יומן מג'ימיל

עכשיו אני בסלקום, משתמש באייפון הראשון (EDGE)

אני כיביתי בצורה יזומה את ה EDGE במכשיר, כי לא רציתי להשתמש באינטרנט הסלולארי והיקר

אבל כנראה שה PUSH בכל זאת התחבר לאינטרנט וזה פתאום סימן לי שאני הורדתי כבר איזה 15 מגה!

עכשיו עד כמה שאני זוכר, האינטרנט ב EDGE הוא מאד מאד יקר

מה אפשר לעשות?

כעיקרון יש לי USIM, ומבחינת יש לי טלפון דור שלישי שאני משלם על חבילת 100מגה, אבל זה לא מכסה את הגלישת EDGE שעשיתי

או שכן?

אשמח להבהרות והארות בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא PUSH.

יש שני סוגים של PUSH, אחד שזה הPUSH האמיתי זה שאתה מקבל את ההודעה במלואה כהודעת מערכת(SMS, MMS וואט אבר, על זה משלמים לספקית שרות כמו RIM, ספקיות צד שלישי אחרות, או הספקית הסלולארית שלך).

בנוסף יש דבר שנקרא pseudo push, שזה בד"כ שרות אצל ספקיות צד ג' זולות שבהם מקבלים הודעות SMS עם חלק מהתוכן של הודעת הדואר ולינק להמשך שכבר עובד על חשבון חבילת הDATA שלך.

ללא ספקית תוכן או שרות PM מהספקית כחלק מהמנוי אין שום פאקינג דרך בעולם להפעיל Push Mail אמיתי או לא על מכשיר סלולארי כזה או אחר. אין חיבור קבוע לאינטרנט אין גישה לשרת, בPM מלא, או בכאילו מקבלים את ההודעות מערכת כמו הודעת SMS רגילה ללא שום התחברות לאינטרנט, ועל זה משלמים עשרות ומאות שקלים בחודש תמורת כל תייבה.

הקליינטים הרגילים של Exchange או כל שרות דוא"ל אחר מתחברים לשרת אחת לכמה זמן ומושכים ממנו הודעות, אם אין חבילת DATA טובה רצוי לבטל את זה, או לפחות להגדיר שיוריד רק את הheader.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...